Sex s nevlastným bratom

zuz_ana_3
1. jan 2022

Naši sú rozvedení už 12 rokov. Ja mám 17 a mama má iného muža. On má syna z predošlého manželstva, tiež 17 ročný. Veľmi som chcela skúsiť sex. Žiadneho chalana som nemala tak som to skúšala na môjho nevlastného brata. Nakoniec sme sa spolu vyspali a potajomky spolu správame. Dohodli sme sa, že budeme priatelia s výhodami. Veľmi si to užívame no ja som sa do neho zaľúbila. Neviem čo robiť, nedokážem s tým sexom prestať.

kakawah
1. jan 2022

To jak z amerického filmu.

savoya
1. jan 2022

to by som aj ja chcela..

ella_price
1. jan 2022

Nuž, ako na nový rok…

kakawah
1. jan 2022

Aj keď nie ste pokrvní súrodenci, rodičia až to zistia, nebudú happy. Proste odtiaľ- potiaľ. Radšej to ukončite.

damiana1992
1. jan 2022

@zuz_ana_3 mama nasla frajera aj tebe 🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karhu
1. jan 2022

uzi si to, ked budete mat babatko mozete ist aj do telky😂

sissy27
1. jan 2022

@zuz_ana_3 to nie je tvoj nevlastný brat. Tvoj nevlastný brat bude ten, ktorého tvoja mama porodí novému partnerovi, alebo ktorého tvoj otec splodí s novou partnerkou. Toto je ti nič, môžete si robiť čo chcete.
Ale že by som tejto storke verila sa povedať nedá, skôr zas nejaký úchyl čaká na podobné príbehy aby si mohol šaška ponaťahovať 😂

kakawah
1. jan 2022

@viestta no fakt, same výhody. Svadba z rozumu?? 🤔

dievcacitajucelist
1. jan 2022

@zuz_ana_3 ach jaj choď sa radšej učiť čochvíľa začína škola a nevymýšľaj takéto rozprávky!

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janinah
1. jan 2022

Keď máte " odvahu" spolu spávat.tak majte odvahu to aj zverejniť...toto sa ale ozaj nerobí.aj keď pokrvni príbuzní nie ste.ide o morálku.ale toto je pre človeka . ktorý sexuje bez lásky zrejme cudzí pojem....a nemyslí.ze to nepraskne...

akvi
1. jan 2022

@zuz_ana_3 poznám rodinu, kde sa takéto niečo stalo a rodičia uz spolu dávno nie sú, "deti" spolu ostali a už su spolu skoro 30 rokov 😉

savoya
1. jan 2022

Ja Vam drzim palce ,nech hodi kamenom ten co je bez viny...

lesana25
1. jan 2022

Vďaka za túto tému, hneď sa môj život po tejto informácii podstatne zlepšil

ivik4
1. jan 2022

Tak Tebe nic nieje cize s nim dovesela spavaj, preco nie

annamalaga
1. jan 2022

No dnes tu idu tie témy od rana.🤣🤣🤣 Ešte nezabudni otehotnieť , nech ta má pokračovanie.

petamich
1. jan 2022

do Brava sa uz neda pisat ci ako?
dnes nam tu tusim uraduje neobjavena Rosamunda P. alebo Danielle S.

savanna
1. jan 2022

Tak ja sa snazim nesudit ... mam pocit, ze ti chalan imponuje najma tym, ze je to nieco zakazane. Ze mozno by sa ti inak ani nejako extra nepacil, keby ho spoznas niekde vonku na ulici. Teoreticky ak by islo o osudovu lasku, vedeli by ste sa v 18 osamostatnit a zit si po svojom, pokrvni pribuzni nie ste. Len teda byvat spolu v jednom byte aj s rodicmi by bolo dost divne, mozno by vas rodicia vystahovali aj sami.

roobett
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuz_ana_3
autor
1. jan 2022

Ďakujem, že sa toľko ľudí rozhodlo mi odpisat. Nemam v úmysle si tocit ako s nikým trtkam a rozhodne by som to sem nedala.

kakawah
1. jan 2022

@zuz_ana_3 a ako dlho to takto zijete? To spolu spite, keď vasi zaspia?

roobett
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilly2303
1. jan 2022

@zuz_ana_3 ja osobne mám takých kamarátov. Matka dcéry žije s otcom manžela svojej dcéry. Rodičia sú spolu 13 rokov a mladý 10. Minulý rok mali svadbu rodičia a pred dvoma rokmi ich deti. Keď sa priznali rodičom bol z toho hrozný cirkus, ale časom to strávili. Mladý budú mať čo chvíľa bábätko a nikto sa už na to nepozerá tak katastrofálne ako pred rokmi, veď to že rodičia žijú spolu neznamená že je to nejaký incest keď že nie sú pokrvny súrodenci a ani spolu nevyrastali od malička. Rodičia sa dali dokopy keď oni už boli skoro dospelí ( 16 rokov mala baba a chalan 18)

stanulienkat
1. jan 2022

Prazdniny su dlheeeeeeeeee.

pallacinka29
1. jan 2022

@kakawah alebo zo slovenskych rodinnych pripadov

kakawah
1. jan 2022

@pallacinka29 jasne, a môže to skončiť v sudnej sieni😆

bona_dea
1. jan 2022

@zuz_ana_3 a potom si sa zobudila s rukou v šerbli 🤦‍♀️😄

radulienka95
1. jan 2022

Či je už príspevok pravdivý alebo nie, ja som presne takýto pár poznala :D ale mali tak 15-16 rokov možno. Samozrejme im to nevydržalo viac ako nejaký rok..a myslím že potom ani rodičom, možno preto im v tom nebránili

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz