Sexuálna narážka

emmina1978
25. apr 2014

dnes som sa dozvedela, že manžel mal sexuálnu narážku (v rámci srandy) voči jednej žene. riešiť? neriešiť? jednalo sa o merač vlhkosti - ona ho žiadala (v práci) a on jej na to žartom odpovedal - ja Vám ju odmerám aj bez vlhkomeru prstom.... tak som zostala z toho mierne povedané v šoku, lebo samozrejme som takéto správanie od neho neočakávala. ale holt asi musím zložiť ružové okuliare!?
Baby aj Vám sa bežne dostávajú takéto narážky do uší? Ako ste reagovali? Mám to s ním riešiť? Či nechať tak??? Poraďte, díky

guinevre
25. apr 2014

@aneri66 Ano, s mierou, ale ze mi strci prst do ... aby vymeral vlhkost, tak to je trosku moc... 😎

tana85
25. apr 2014

@emmina1978 niekedy veci vytrhnute z kontextu vyzneju horsie nez v skutocnosti. podstatne je, aka je bezna komunikacia s tou dotycnou, ci sa takto zvyknu doberat, ci je to manzelova standardna reakcia a ako na to cele zareagovala ta zena...dalsia vec, ako sa to k tebe dostalo? bola si pri tom alebo ti niekto treti o tom povedal? je tam vela otaznikov na to, aby sa to dalo jednoznacne odsudit alebo riesit. niekto ma taky zmysel pre humor a inym to nevadi, moze byt ale, ze prestrelil a cele to vyznelo trapne a ako forma obtazovania. alebo ta tlaci ziarlivost ci to bolo len tak alebo malo hlbsi zmysel?

sweetangel20
25. apr 2014

Ja sa potom nedivím, že sa chlapi správajú inak doma ako v práci 😀 mala som kolegu, dobrého kamaráta, srandičky aj všelijaké narážky, ale boli sme len dobrí kamoši. Do doby ako k nám do práce prišla jeho manželka tiež pracovať. Viete, čo sa stalo? Ten chalan sa prestal s každým baviť, nielen so mnou. Pani manželka nás tam všetkých vraždila očami, mohol sa baviť akurát tak s kolegynami 50 a vyššie alebo a chlapmi. S nami nie. Ona krava spokojná 😀 a viete čo? Voláme si doteraz, aj sme boli na káve aj za mnou prišiel do novej práce. V tajnosti, aby henta nevyvadzala.
Takže mi nevravte, že manžel každej jednej z vás, sa v práci správa rovnako ako doma pred vami 😀
A nie, nie je mi to blbé, že sa bavíme poza jej chrbát. Sme kamoši a fakt dobrí, ale to je všetko.
Koľké z vás by mužovi najradšej dali pod kožu čip a odposluch 😀 no a teraz ma zabite 😀

marse
25. apr 2014

@sweetangel20 no fuj fuj dačo take napísať 😀 😀 😀

sweetangel20
25. apr 2014

@marse hanbím sa 😀

marse
25. apr 2014

@sweetangel20 neklam 😀

sweetangel20
25. apr 2014

@marse dobre, tak nie 😀 hanbila by som sa, keby som sa mala na muža alebo kohokoľvek z rodiny sťažovať na verejnom fóre...

billam
25. apr 2014

@sweetangel20 je to aj o tom, aky máte s manželom vzťah...ake máte hodnoty, ako si vazite jeden druheho...ten tvoj kolega si asi priliz nevaži svoju manželku...

marse
25. apr 2014

@sweetangel20 tak toto si zabila !!!!! 😀 😀 😀 😀

@billam troska silne tvrdenie. Nas zmysel pre humor neovplyvnuje kvalitu nasho vztahu s manzelom.. V tom to si trocha mimo, a musim sa zastat @sweetangel20

sweetangel20
25. apr 2014

@billam ale áno, má ju rád a váži si ju,takže neposudzuj človeka, ktorého vôbec nepoznáš. Ale to neznamená, že nebude mať kvôli nej priateľov.
Ona si ho podľa teba váži, keď mu zakazuje baviť sa s ľuďmi, s ktorými si rozumie?
Zakladateľka témy si váži svojho manžela, keď ho verejne ohovára na fóre?
Áno, je to ohováranie,keďže na to nemá dôkaz, len jedna baba povedala a svojmu mužovi nedala ani priestor na vyjadrenie. Rovno to hodila sem

22beba
25. apr 2014

@sweetangel20 palec hore! 🙂

cmulinko
25. apr 2014

hm nemozem povedat,ze som este nikdy nezazila sexualne narazky v praci a hoci nie som ziadna sexbomba..skor len bomba 😀 a poznam manzelky vsetkych mojich kolegov...su medzi nimi slusaci,troska vystrednejsi a su medzi nimi aj zenaci co maju kazdy den inu nahu zensku vycapenu na facebooku ako pekny start do noveho dna a ich manzelky akceptuju aj taketo spravanie.Pre mna sexualne narazky su len vyplodom akehosi frajerstva,aby sa nepovedalo,ze su suchari a skor ide o snahu zaclenit sa medzi '' borcov aj ked zenacov '' ja mam oci aj usi otvorene a nikdy som si ziadnu sexualnu narazku nevysvetlila inak ako aktualny prejav borcovstva 😀 nic to so mnou nerobi..zasmejem sa alebo pokusim sa na to odpovedat a humorne pana borca strapnit.Idealne je ak je tam aj svedok 😀 dalsi potencionalny borec zenac.Netreba veci dramatizovat a urazat sa a nabuduce ak sa ponukne zmerat vlhkost prstom,tak len staci odpovedat,ze dakujete za ponuku ale od manzelky mate informaciu,ze tento jeho meraci prostriedok nikdy nebol schopny pouzivat spravne 😀 😀 😀

billam
25. apr 2014

@sweetangel20 ved ale ty si ju posudzovala...ja som len napísala, že je to hodnotách, ktore medzi sebou máte....bola by si šťastná, keby si bola manželkou, ktorej muz sa tajne stretáva s kolegynami?

minimej
25. apr 2014

sweetangel20 mas pravdu 😉 😉 😉 😀

sweetangel20
25. apr 2014

@billam na to ti odpoviem takto... stretáva sa aj môj muž a tu som. On nie je môj majetok. Máme super vzťah a myslím, že aj vďaka tomu, že sa tolerujeme. Každý mesiac ho vyháňam, nech vypadne za kamošmi, nech sa idú ožrať. On vypne, oddýchne si a vráti sa späť k svojej rodine. Mám ho držať doma na obojku priviazaného o radiátor? Potom áno, potom mi bude robiť za chrbtom voloviny.

billam
25. apr 2014

@sweetangel20 ved ani ja netvrdim, že moj muz musi byt cely čas so mnou a s deťmi...len by sa mi asi nepáčilo, keby som sa dozvedela, že tajne chodieva s kolegynami von...je to o dôvere, ktorú medzi sebou mame...inak vzdy chodievame spolu...mame spoločných priateľov...a tam sa bavíme asi tak, že baby s babami a chlapi si vypiju 🙂

sweetangel20
25. apr 2014

@billam treba sa pozrieť aj na to, ako sa tí chlapi cítia. Všetky tu obhajujete ženy. Lenže oni sú trošku iní, potrebujú možno viac voľnosti a často je to len machrovanie, ako písala vyššie @cmulinko. Potrebujú sa predvádzať ako malé decká 😀
A čo sa týka môjho kolegu... Ten chalan ťahá dve roboty, po 12 h nočnej ešte ide na stavbu makať. Aby uzivil ju a ich dve deti. Myslím, že má právo na priateľov. Že ona je hysterka, za to ja nemôžem. A keď už, tak nech si v hlave spočíta,že mám muža, syna a ďalšie dieťa v bruchu, takže si to s jej manželom asi tajne rozdávať nebudem.

jatamido
25. apr 2014

@sweetangel20 súhlasím s tebou 😉

billam
25. apr 2014

@sweetangel20 ja s tebou súhlasím, len som reagovala na to, že by sa mi nepáčilo, keby moj muz sa tajne stretaval s kolegynami /ked sme vsetci vlastne kolegovia/

jatamido
25. apr 2014

aj môj muž sa stretávava s kolegyňami...a vôbec to nemusí robiť tajne 😉 a tiež viem,že tam pred nimi "machruje" a točí dvojzmyselné reči 🙂 🙂 🙂 ...preboha,veď je to len chlap!!....som vydatá cca20rokov a máme s mm super vzťah,všetko je o dôvere a on vie,koľko si môže dovoliť 😀 😀 ....treba sa zamyslieť na tým,prečo to iný chlapi doma nepovedia,že si chcú ísť sadnúť s kolegyňami a robia to tajne??

sweetangel20
25. apr 2014

@jatamido lebo veľká väčšina za tým vidí niečo viac ako je priateľstvo... Bohužiaľ... A im chudákom sa to fakt nechce počúvať 😀 ani sa nečudujem 😀

jatamido
25. apr 2014

@sweetangel20 presne tak 🙂 a keď vedia,že ich potom čaká výsluch ako na FBI 😀 😀 😀

aileen_mt
25. apr 2014

@emmina1978 Napadá mi ale... určite mal na mysli sexuálnu narážku? Lebo mne to príde nejednoznačné, mohol myslieť fakt aj to meranie vlhkosti vzduchu. Nie som naivka, chlapi vedia byť hoooodne perverzní, ale zase je fakt, že my, ženy myslíme komplexnejšie a vieme nájsť viac metafor aj tam, kde možno nie sú 🙂 nič nezaručujem, ale je tu aj táto možnosť... že chcel len vyjadriť, že na meranie vlhkosti vzduchu netreba prístroje, stačí sedliacky rozum 🙂 (ako keď meriaš, kadiaľ fúka vietor-> tiež prstom)

maminuska
25. apr 2014

No ja na tieto narážky moc nie som , ako zasmejem sa na nich ale bola by som radšej keby neboli .
A osobne si myslím že to nie je len o vzdelaní muža , ale aj o povahe.
Minule som rozoberala s jedným uznávanýcm právnikom jeden § v dani z pridanej hodnoty a vravím mu že oslobodený je pozemok na ktorom stojí ... hm ale čo ked je to inžinierska stavba a tá je v zemi , tak tá nestojí ale čo teda leží , myslím že to asi bude jedno čo stojí alebo leží ( moje úvahy ) a on mi na to že teda " no ale teda vôbec nieje jedno či stojí alebo leží a usmieval sa ako drbko.
Mohla som sa chytit ale ja som si pokračovala dalej vo svojich úvahách .

winka99
25. apr 2014

jeeeezisku, ja by som pukla od smiechu 😀 ako prepacte damy, ale poniektore ste fakt velmi vazne
ten chlap to mozno povedal a ani to tak mozno nechcel, len sa proste podarilo...aj mne sa stane, ze nieco vypustim a potom mi dojde ze to ma nejaky dvojzmysel a casto krat aj so sexualnym poddtonom..no a? 😝 ak to situacia, zucastnene osoby dovoluju, ze clovek nehovori s papezom, tak kde je problem?
zivot je sam o sebe dost vazny a tazky...

paloma20
25. apr 2014

:D:D:DD:D:D::D no a čo mám povedať ja??? môj muž povedal na našu susedku že s nej vyrástol celkom *eba*telný materál......mám ho za to zavraždiť???..

adrioska
25. apr 2014

@paloma20 😀 😀 😀

paloma20
25. apr 2014

@adrioska sa nesmej 😀 😀 toto sú vážne veci 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
25. apr 2014

@emmina1978 necitala som prispevky, len tvoj uvodny ... vobec by som o neriesila ... je to u chlapov normalne ... moj muz je dost konzervativny, takze sa kroti vo vyjadovani na verejnosti, ale vobec by mi nevadilo, keby nieco take alebo podobne povedal ... ja tiez poviem vselico 🙂

billam
25. apr 2014

@jatamido ide s kolegyňami von...na kávu...povie ti to a teba nechá doma?