Smer šťastná budúcnosť

danica333
9. dec 2014

Niekedy je ťažké urobiť zásadné rozhodnutia vo svojom živote, je to ako hodina vo fitku, človek každú chvíľu myslí, že to už už vzdá.. No poviem vám ten kto vydrží dlhšie, vyhráva.. Tak je to aj v medziľudských vzťahoch.. či už sa to týka lásky, alebo súdnym ťahaniciam o deti...Poradím vám ako riešiť váš konkrétny problém do úspešného konca..Poradňa na 0900605111(1.60eur/min). Je to platená linka, takže si dopredu pripravte popis vášho problému či situácie, nech nestrácame čas a dostanete čo najskôr návod na riešenie.

sirinka
9. dec 2014

@danica333 nie, pytam sa, preco neponukas svoje sluzby na Mk zdarma? toto je forum, kde si mamicky zdarma vymienaju informacie o comkolvek a zaroven si navzájom radia a pomahaju bez naroku na financnu odmenu...
pokial chces ponukat sluzby za peniaze, zarad sa medzi firmy, oslov administratorov...

klincek
9. dec 2014

@danica333 ty si ako NEpravnicka dovolis ponukat za uhradu vypracovanie pravnych podani?! 😕 to snad nemyslis vazne! ak uz si tak pravne podkuta, tak si nastuduj, coho sa dopustas a ci to nahodou tak trosicku nie je v rozpore s § 251 Trestneho zakona... nehovoriac o tom, ze svojou nekvalifikovanostou mozes niekomu poskodit. vestenie ok, ale toto je trosku silna kava..

alenah31
9. dec 2014

poprosím @admin o uzamknutie tejto stupídnej témy!!!!!!!!

guiseppinka
9. dec 2014

@danica333 otazka ci by som sa isla udat je totalne bezpredmetna, pretoze ako som uviedla vyssie, vase sluzby by som nevyuzila.

idem sa radsej pustit do pecenia, nech dnes aj nieco spravim...

viera27
9. dec 2014

@alenah31 uz som "damu z privatu" nahlasovala 😉

danica333
autor
9. dec 2014

neviete si so mnou poradiť tak to nahlásite na admin?? Toto ste robili aj v škôlke?

danica333
autor
9. dec 2014

@klincek to že vieš prečítať nejaký zákon ešte neznamená, že mu rozumieš a že ja niečo porušujem, právo nie je také jednoduché

danica333
autor
9. dec 2014

Ponúkla som vám pomoc, neuveriteľné čo ženy dokážu..Preto to v našej krajine vyzerá ako vyzerá..Dobre sa nám vládne..Tak vám všetkým prajem len úspech, vypadá to, že pomoc nepotrebujete 😉

ianitka
9. dec 2014

OMG 😀 😀 😀
@danulicek pozri sem, ak mas cas.

0silvia0
9. dec 2014

@danica333 nevyjadrujem sa k predchádzajúcim príspevkom, ale mala by som jednu otázku:
nie je to tak, že každý človek v živote prekonáva situácie, problémy kvôli tomu, aby sa z nich poučil, posunul ďalej? Tým, že im človek typu veštica "akože" pomôže, postrkne ich niekam, urobí vlastne zásah, ktorý nie je v súlade s prirodzeným posunom človeka. Tým, že sa človek prirodzene zo situácie nepoučil, neprežil si ju, bude si túto situáciu musieť aj tak v budúcnosti zopakovať. Človek v živote prežíva posun jednotlivými levelmi a tým, že niekto za neho niečo urobí, mu urobí vlastne medvediu službu - na chvíľu ho z problémov vytrhne, ale veď toto nemôže za človeka stále niekto robiť, človek by mal byť schopný vedieť poradiť si sám a nie využívať služby veštíc.

zeleny_cajik
9. dec 2014

@danica333 Vážená, v tomto je právo veľmi jednoduché a zákon jasne hovorí o tom, kto môže poskytovať právnu pomoc za odmenu. @klincek má pravdu. Veľmi dobre by som zvážila ďalšie pôsobenie na tejto stránke, dala si sem telefónne číslo, čiže o anonymite sa už nedá hovoriť a ten spomínaný §251 TZ je tu zjavne celkom relevantný. Nahlásiť ťa totiž nemusíme iba adminovi (nech teda nie sme ako škôlkári).

klincek
9. dec 2014

@danica333 isteze nie je jednoduche..preto sa 5 rokov studuje, preto existuju advokatske, notarske a justicne skusky, vsetky podmienene okrem ineho niekolkorocnou praxou v odbore..
pokial nemas prislusne vzdelanie, nie si v oblasti prava kvalifikovana, a preto si proste nemozes dovolit ponukat v tejto oblasti sluzby za uhradu, to je proste nepripustne a absolutne nezodpovedne! maximalne tak mozes niekomu poradit na zaklade svojich skusenosti, ak nejake mas (tie ti pravdaze nik neupiera). tak si trochu vstup do svedomia..lebo momentalne vystupujes ako niekto, kto bol parkrat u lekara, a hned vie operovat 😖.

klincek
9. dec 2014

@zeleny_cajik asi tak. ja nahlasovanie vo zvyku nemam, ale teraz je zjavne namieste, nechapem, ako mozu niektori ludia vystupovat s takymto sebavedomim, zatialco im chybaju zakladne predpoklady pre vykon prace, ktoru ponukaju..sa mi asi sniva. 😕

heeedka
9. dec 2014

@0silvia0 asi tak...100 lajkov...

danica333
autor
9. dec 2014

@zeleny_cajik tak hor sa do udávania, pekný deň maminky

sirinka
9. dec 2014

@danica333 snad si robis srandu? Za prve, si si mala zrejme najskor vyvestit, ako to tu s tvojou temou dopadne, za druhe, ano v tejto krajine to takto vyzera mozno prave preto, ze tu mame mnoho takych ako ty, co sa prizivuju na nestasti a trapeni inych ludi.
Pokial by si bola seriozna, zaradila by si svoju ponuku medzi profesionalov. No ale to zjavne nie si.