Som ja náročná, alebo je chlap hlupák?

pipina22
15. okt 2017

Baby. Moj nick je divný. Ale je spraveny len kvoli prispevku. Hanbila by som sa ako pes keby som to dala pod svojim menom kde mam aj rodinu a znamych...
No.. z prveho vztahu mam dceru uz ma sedem rokov. Terajsieho partnera som stretla ked som bola uz tehotna... to je teraz vedlajsie preco som nebola s otcom dcery a preco som s nim vobec otehotnela..
Mojmu partnerovi som vdacna ze sa o mna s dcerou postaral ked som bola tehotna a bez nejakeho stabilnejsieho zazemia.
Cele roky sme boli viac menej frajeri. Mal detmli z predchadzajuceho manzelstva, rozvedeny a bolo mi jasne ze sa nechce hned zenit.
No po skoro osmich rokoch byvame stale oddelene napriek tomu ze som medzicasom otehotnela aj s nim a teraz mame spolocneho rocneho syna.
O deti sa staram sama. Financne mi pomoze ale aj to je v poslednych rokoch coraz horsie. Mame spolocnu firmu. Byt ma kazdy vo svojom vlastnictve. Mame kluce od svojich bytov. Sem tam prespi on u mna sem tam ja u neho.
Problem je ten ze mne to takto viac nevyhovuje. Deti potrebuju byt s otcom castejsie. Nielen hodku dve za den. Sem tam hodku dve za tyzden ked je pracovne mimo domu.
Ked naznacim spolocne byvanie a nedajboh svadbu povie mi ze nikdy a je mu to velmi vtipne. Neviem co mam robit. Ked som ostala tehotna so synom prevalila sa jeho niekolko rocna nevera. Chcela som ist v prvom momente na potrat. Nakoniec ma ukecal ze budeme spolu zit ze mal privela stresu a volnosti a preto sa to stalo.
Asi pod vplyvom hormonov som mu odpustia. Zdalo sa ze je vsetko fajn aj lepsie ako na zaciatku ale ani po narodeni babatka sa byvanie neriesilo. Jednoducho on ma na stalo vo svojom zivote nechce.
A zenit ze sa zrazu tiez nikdy nebude ze mu raz stacilo. Nepotrebujem papier ku stastiu ale pride mi to ze by sme k sebe aj formalne patrili a boli normalna rodina.
Zvazujem rozchod jeden den som pevne rozhodnuta viac ho nechciet ale o tyzden na jeho prehovaranie povolim a zase mesiac dva fungujeme.
S jeho detmi si rozumiem. Moja dcera ani nevie ze nieje biologicky otec. Bojim sa ze ked sa rozideme vykasle sa na moju dceru kedze nieje jeho.
Boli by ste s chlapom tolke roky keby ste vedeli ze s vami zit v jednej domacnosti nikdy nebude?
Som uz z toho zufala..pridem si ako stihacky ale volnosti ma az az. ☹

birbalka
15. okt 2017

Pardon za preklepy 😁
A narocna nie si 😉

tiper24
15. okt 2017

ma rozum ze sa nechce zenit 🙂

taami
15. okt 2017

@pipina22
Tak ako si plnú moc dala tak ju môžeš aj odvolať.

alex49
15. okt 2017

ženská, prestaň sa tváriť, že máte normálny vzťah, akurát je rád, že si raz za čas s tebou šuchne, na to môžeš mať hocikoho iného, ten by ťa možno aj ľúbil

sardinka32
15. okt 2017

Dostala si do takejto slamastiky svojou necinnostou. Uz davno si mala mat poriesene vyzivne od predosleho partnera bez ohladu na to ci sa chce, alebo nechce stretavat s dcerou. Dalej si mala vyuzit prilezitost odist od terajsieho partnera, prave vtedy ked sa prevalila jeho nevera a nie sa nechat ukecat sladkymi recami. On si nevrzol raz, dvakrat...ale mal niekolko rocny vztah s inou. Tento chlap si Ta jednoznacne nevazi. Byt Tebou zajdem za dobrym pravnikom a poradim sa, co treba robit v Tvojej situacii s firmou a s detmi, vzhladom k tomu ze sa Ti vyhraza ich odobratim. S dcerou to bude horsie, kedze si to nechala zajst az takto daleko a do jej 7 rokov jej nepovedala, kto je jej biologicky otec. Teraz to budes mat o to tazsie, lebo ona uz otca ma - Tvojho terajsieho partnera...ale zasla by som znova za psychologickou a poradila sa, ako to urobit co najprimeranejsie jej veku a povedala by som jej konecne pravdu. Pri tomto chlapovi Ta nic dobreho necaka. Tuna mas len dve moznosti - bud sa uplne prisposobis jemu alebo odides. On zjavne nic menit na momentalnej situacii nechce, lebo mu to takto vyhovuje. Zije si ako slobodny, pritom ma deti, o ktore sa nemusi starat kazdy den a poskytnes mu aj sex, ked nema ziadnu inu bokovku. Prepac za uprimnost, ale takto to vidim ja.

zuzanka.zuzu
15. okt 2017

mňa by strašne zaujímalo, s kým trtoší 😨 prepáč, viem, že to nerieši tvoj problém, ja som sa len zamyslela, že kde taký chlap berie svoje bohorovné sebavedomie??? lebo si písala, že má 45r - mňa v 20tke takí (sorry) starí nezaujímali a keby mám svoje deti ako slobodná mama/rozvedená žena a ten chlap má niekde ďalšie 4 (?) deti, tak tiež by ma nezaujímal... čiže s kým?

osky
15. okt 2017

@pipina22
O 15 rokov starsi chlap a ty sa od takeho nechas este zasteasovat???!!!!
Prosim ta chod do kelu.
Ved si mlada baba!!!
Posli toho obstaroznika do frasa a zacni zur uuuuplne odznova.
Mozes mu udat dovod ze uz ta neuspokojuje 😂😂😂
To chlapa tak "povzbudi"
Spadne z neho to ego...
Zacni sa ty tvarit ze to ty si ta ktora ho nechce,ty si ta ktora ho nepotrebuje...
Ved to je stary chlap pre teba!!!
V 30tke 3 deti...to je sila ale bud stastna ze su aj ked to mas niwkedy zlozite.deti su dar.
A ako by ti ich mohol vziat?
Ved 2 prve ani nie su jeho.neadoptoval ich....nema na ne ziaden narok.
A to najmladsie je este malinke.
To by mu nezverili ani keby si bola hysterka.
To by si musela to male tyrat alebo co a to by ti musel najprv dokazat.
A firma-nech si ju necha.povedz mu ze mu ju darujes ako odstupne.len nech ta uz necha zit.slobodne.bez neho.
Pracu si najdes a na svobho syna alimenty platit musi!!!
Na to su zakony.
Neboj sa nicoho.
A najmä sa uz nenechaj prehovorit.
Opakuj si:
Som este velmi mlada!!!!

Dievca moje ja som sa v 30tke len vydavala.dovtedy som len studovala.
A nic som.nezmeskala.
Posli ho prec a zacni zit!!!!

osky
15. okt 2017

@tiper24
Prosim ta chod do kelu .
Toto fakt neni smiesne.
Chlapi mozu vsetko a zenske maju robit podlozky a rohozky????
Precitaj si to rste raz a porozmyslaj.ti to pride normalne?
Toto nerobi chlap!ale zbabelec!
Vyhyba sa zodpovednosti,neni schopny postarat sa o rodinu o detska...potrebuje na to 30-rocnu sprostanu/podla neho sprostanu!!!/ .
Zenam by bolo bez chlapov lepsie.
My si poradit vieme.v kazdej situa cii.
Chlap bez zeny je bud gay alebo neschopak.
Podotykam ze svojho chlapa milujem ale on neni taky chrapun ako tuto tento spominany alebo ty co si vzdy este ulavis sprostou poznamkou v zenskom fore.
Preco si sa neregistroval v muzskom fore?
Tam si pasuj sily!
Alebo nemas na viac ako sa konfrontovat so "sliepkami" ???
😉🤡

anjelicek26
15. okt 2017

Ma dieta, na ktore nemusi platit vyzivne, kedze ste akoze "vo vztahu", ma zenu, ktoru navstivi raz za den dva, uzije si nezavazny sex, pripadne si donesie oprat, naje sa a ide sa vyvalit do svojho staromladeneckeho bytu, aby ho nahodou rocne dieta v noci pri chrapani nerusilo. Ked ho to napadne a bude mat zasa stres, dovedie si tam novu znamost, ved ty mu to odpustis. Uz predsa kvoli dcere. Zena neblazni 👎 Pre neho je toto idealny stav, nema dovod sa menit a ani to, ako zijete nie. Vsetko co ma, co si mu mohla ponuknut - to ma aj bez toho papiera.

tiper24
15. okt 2017

@osky Zenam by bolo bez chlapov lepsie............ potom si naco beriete chlapov? 😀

janinah
15. okt 2017

@tiper24 nie je chlap ako chlap...ženám by bolo lepšie bez debilov ako tento z príspevku....

sardinka32
15. okt 2017

@tiper24 A plus mas niektore nevyliecitelne romanticky, ktore maju pocit, ze chlapa je mozne zmenit. 😉 Zopar sucich sa ale vzdy najde...chvalabohu. Rozhodne to vsak nie je tento tu z uvodneho prispevku...takeho len kopnut do...kazdy nech si doplni. 😉

lusy1507
15. okt 2017

Ja som je...nuta, ze som v takom vztahu v akom som ale ty musis byt unikat. Prepac ale ako si jedna dospela zena moze mysliet, ze je tamyto vztah v poriadku? Ako od neho mozes pozadovat svadbu, ked ani nema zaujem s tebou byvat? Naozaj nad tym rozmyslam, ale nejde to... ok stretavam sa s chlapom, zrazu bum... som tehotna... pride debata o byvani a vy sa dohodnete na oddelenych domacnostiach? Napriek tomu, ze sa lubite, mate spolu dieta a chcete spolu zostarnut? Toto mi mozog nebere, prepac....
Jedine ze ty si Baluchova a tvoj chlap je Kolar. V tom pripade to chapem, kvoli tym peniazom by som to bola ochotna aj ja akceptovat, ale nesnivaj o svadbe....

zibi
15. okt 2017

Nechápem jedno.ty riešis, že dcéra nevie o tom,že tvoj partner nie je bio otec.ako ok,také veci sa ťažko vysvetľujú.ale ako dcéra berie to,že otec s vami nebýva? Ako si jej vysvetlila,že chodí za vami len občas?mne toto príde divné.nie ste rozvedeni,nie ste nič,ako toto ona chápe v jej svete.Lebo deti dokážu akceptovať rozchod rodičov,ale model,ktorý by žijete jej ako vysvetľujete?čo to vlastne doma máte?
Podľa mňa by si toto mala riešiť,myslieť na svoje deti,lebo tento váš divny vzťah ,keď začne tomu rozumieť a príde do puberty začne nezvládat a vráti sa ti to..a určite by som dcere ešte kým nie je v puberte vysvetlila situáciu a aj dôvody prečo som to neurobila skôr..to koľko rokov mala keď ste začali spolu vzťah?
A ku vášmu vzťahu?vyhovuje mu to.raz sa popálil, občas sa stretnete, užije si, nevidí dôvod na zmenu..zacni si sama seba vážiť a neober sa v najkrajších rokoch o lásku,ktorú môžeš stretnúť a keby aj nie hneď, mas deti, mas sa čím zamestnať, šťastie a spokojnosť vychádza zo spokojnosti srdca.Nikdy ti to nedá úplne iný človek. Tak sa vzchopiť a začni jednať

lenkaam_1
16. okt 2017

Nieee...ai mada kocka...chlapi nie su vsetko nezabijaj svoje "naj" roky s takym 🐧 nezmeni sa nedonutis ho nechce to jemu to takto vyhovuje..zbytocne sa budes trapit.

lavender273
16. okt 2017

@pipina22

Odpoved na tvoju otazku je ze tvoj chlap je debil.

A vo vsetkej ucte voci tebe ale tiez si uprataj v hlave cim skor a skus sa pozriet triezvo na ten vas 'vztah'. Pozri sa na to z pohladu akoby sa to dalo riesit a nie ako sa to neda riesit (deti, dcera je naviazana, vdacnost a podobne vyhovorky )

lilie0307
16. okt 2017

Ahoj, bud s nim zostan koli peniazom, firme a zabezpeceniu, ak myslis, ze nie si schopna sa o seba a deti postarat bez neho. Vybav si vyzivne od prveho muza... ale prosim ta, nechci svadbu a spolocne byvanie. To uz Ti dufam dochadza. Vas vztah urcite nie je o tom. Alebo druha moznost, ktoru Ti popisali dievcence: zacni odznova s vyzivnym od jedneho aj druheho. Nemienim Ti tu nadavat alebo davat moc mudre rady. Nie si ani prva ani posledna v takejto situacii a je len na Tebe, akou cestou pojdes. Vela stastia.

emilia25
16. okt 2017

Na jednej strane to hovoria skoro vsetcia aj zeny ze po prvom nevydarenom manzelstve sa uz nechcu zenit vydavat aj dokonca si nechavaju svoje nehnutelnosti ze keby nieco ale ziju spolu v jednom a druhy sa napr.prenajima takze zas to ide do spolocneho.no tvoj muz nechce chce zostat vo svojom kde si moze kludne a s kludnym vedomim vodit milenky ved sa len stretavate tiez na sex ci len chvilu ktoru akoze sa prehra s detmi.ja by som takeho chlapa poslala kade lahsie pokial nezacne normalne rozmyslat ako otec a nie ako taky pubertak.

moni73
16. okt 2017

@pipina22 pokial dokazes zit sama a nepotrebujes chlapa po svojom boku, tak je to celkom fajn "vztah". 😊

lilie0307
16. okt 2017

@moni73 😆😆😆. Ty si koza 😅😅😅. Ale ano, ak si netrufa odist, treba hladat pozitiva. Sa pocikam.

osky
16. okt 2017

@tiper24
Ak si dost inteligentny/🤓...?/pochpis,ze som vravela v globale-zena z ladne sama kazdu situaciu.cize loli prezitiu vas nepotrebujeme...
Samozrejme ze zena je stvorenie romanticke tuziace po ladke a detoch.po rodine.ma to v genoch.je to jej poslanie.
A a to potrebuju zeny chlapov...
Viac to nerozoberam....
Nehadzem vsetkych muzov do jedneho vreca ale tento tu spominany a jemu podobni.....tych by som dala vykastrovat!!!

montemotherone
16. okt 2017

@pipina22 viem, že čo bolo bolo, a zmeniť sa to nedá... Ale toto fakt nevyzerá na rodinný typ. A osobne by som s ním dieťa nemala, ak sa nemá ani ku svadbe, anibk spoločnému bývaniu... Som stará škola. Papier nič nezachráni, ale ak sa pre to chlap rozhodne, o niečom to svedčí. A ak sa tomu bráni zubami nechtami... Tiež 😕

marusia12
16. okt 2017

@pipina22 jednoduchá odpoveď na tvoju situáciu.... chceš byť s týmto človekom a žiť takto aj za 10 rokov? To je tvoja odpoveď...

derdia
16. okt 2017

...toto nie je normalny vztah a ani nebol...vy ste len jeho zabavka,ked nic nema...ty s nim stravis svoj mlady zivot a na starobu budes sama...lebo tento typ chlapa,kedze ocividne mu takyto zivot vyhovuje, urcite nebude menit svoju poziciu...A dobre vie,ze ta vzdy namotka naspat a ukeca...prepac,ale vobec si ta nevazi a ani nema rad...radsej ma seba...leby mal rad vas bol by s vami stale...ostatne su len bludy,ktore si zeny rady nahovaraju aby sa nezblaznili...ale pravda je len jedna.Nezalezi mu na vas...takto sa nezije.A voci tebe to nie je fer...

alaguema
16. okt 2017

@pipina22 takýto vzťah by mi vyhovoval už pri odrastených deťoch. Nie pri malom bábätku a školáčke. Samozrejme, voči tvojej dcére nemá žiadne povinnosti, ale čo jeho syn? Všetky povinnosti sú na tebe a on len platí? Či ako to máte? Ty nemôžeš ísť von, ale on môže svoje večery tráviť ľubovoľne podľa nálady, trebárs aj s inou ženou? V tomto vzťahu nie je žiadna rovnováha. Si v ňom za chuderku. Dcérke treba povedať pravdu. Poraď sa s detskou psychologičkou, ako na to, keď si to už nechala zájsť tak ďaleko. Deti ti vziať nemôže, je to len ďalší blbeček, ktorý púšťa hrôzu, lebo nič iné nevie. Navyše, je pre teba starý. Môžeš mať partnera v tvojom veku, ktorý ťa bude mať rád. Si mladá, máš kde bývať, porieš si výživné a neskôr prácu. A tento o pár rokov možno pochopí, že partnerstvo nie je o vyjedaní hrozienok z koláča. Len vtedy sa už možno oňho nikto starať nebude.

pillipilli
16. okt 2017

@pipina22 to sa da odpustit niekolkorocna nevera? Ty si to uvedomujes ,ze niekolko rokov zil dvojaky zivot.? Od jednej pipiny k druhej? A najskvor ma stale nejake piny po ruke kedze nechce nic menit... zivot mas na h...o, lebo si si ho sama tak zariadila a nevies z neho vycuvat. Bouzial ja to vidim tak ,ze aj za desat rokov bude to takto,popripade sa on zalubi do nejakej druhej zeny a teba posle kade lahsie. Lebo ty to jednoducho nedokazes. Po tom vsetkom este dokzes snivat o svadbe a spolocnom byvani... ako mne by sa hnusil a pri myslienke nanho by som sa povracala. Zapamataj si , stareho chlapa nepreonacis a uz duplom po 8 rokoch. Vsetky ti tu pisu aby si ho nechala. Zobud sa konecne!!!

lenadka
16. okt 2017

@pipina22 ten chlap je nula. On sa ti vyhráža že to vezme deti? Nula na druhú! V živote ti ich ne, vezme to by si nemohol užívať ako doteraz! 😋 Však vyskúšaj povedať mu, že ideš na týždeň preč, že sa musí postarať, sa posere 😂. Len sa ničoho nebojí, život máš pred sebou nezahadzuj sa s takým primitivom.

sojaso
16. okt 2017

Ahoj, úplne ťa chápem, keď sú deti, nič nie je tak jednoduché, keby si bola sama tak už dávno ho kolies do..., Ale je to chrapun, vziať si ťa nechce, ani bývať s tebou, určite ti zahýbať, kde príde, ale teba chce mať len pre seba, prečo?, Nejaká vypočítavosť?, Aby mal niekde zázemie, keby dačo???v prvom rade by som rozmýšľala takto, ako som na ňom závislá, ak by som to bez neho finančné neutiahla, tak ani nemáš, čo riešiť, druhá kapitola sú deti, pekný vzor rodiny nemajú :(, ale píšeš, že aj tak ho ľúbia, zrejme je teda k deťom pozorný, čiže to je druhá vec, prečo zotrvať, vieš, som už raz rozvedená a viem, že ani jeden chlap nie je ideálny, neviem, či by som to teraz riešila, asi by som začala viac času venovať sebe, išla von, ak by som chcela a riešila by som to, až by deti boli staršie a rozumnejšie, ináč tvoja dcéra predsa raz zistí, že to nie je jej otec a teda neviem, ako jej to bude vyložené, len treba dať na to veľký pozor, lebo žiť v takom klamstve, to nie je nič moc, ale samozrejme, že teraz by to ešte asi veľmi nechápala, koľko má vlastné rokov? Zameraj sa na seba a jeho ries, čo najmenej, máš veľké šťastie, dve zdravé deti, bývanie, prácu......vieš koľko žien by ti závideli, sú oveľa vo väčších "srackach" a s takým debilkom by som aj tak nechcela zdieľať domácnosť, on by sa nezmenil a ty by si sa ešte viac trapila, ako teraz ;)

katarinapekna
16. okt 2017

@pipina22 nechápem,čo riešiš? Deti maju otca (teda jedno určite) a môžu byt po dohode spolu kedykoľvek.ten chlap má viac rozumu ako ty! Mala by si sa zamyslieť nad cenou tvojej domácej slobody a intimity bez votrelca a nebyt naivná!

bale1rinka
16. okt 2017

@pipina22 obaja ste začali tak, že ste neuzatvorili svoje predošlé vzťahy, zlý začiatok, zlý koniec. nechápem ako sa niekto môže takto zamotať, nestanovili ste si pravidlá,povinnosti, zodpovednosti a nepovedali ste jeden druhému čo potrebujete a žili ste len tak zo dňa na deň? teraz je už neskoro, už niet cesty späať 🙂