Som milenka ženatého muža. Ako ďalej?

trollo777
16. jún 2015

Mile zienky!!!Chcela by som sa vyzalovat,ale potrebujem aj rady,lebo uz neviem ako dalej.Som zufala,ale aj beznadejne zamilovana do ženateho muza.Možno ma vela z Vas odsudi,možno pochopi,lebo určite nie som sama. Ale zacnem od začiatku..S dotyčnym sa pozname uz dobrych 17 rokov,len nam to vtedy vztahovo nevyslo.Mam na tom podiel aj ja,ale aj on,Zivot plynul dalej,ja som sa vydala a mam 2 deti,on sa ozenil a ma 1 dieta. Po tych urcitych rokoch sme sa znpva stretli a preskocila iskra..Znova sme sa do seba zalubili.Nas vztah trva uz 4 roky.Moje manzelstvo je pred rozvodom,kedze manzel ma cele roky psychicky aj fyzicky tyral a nakoniec aj podvadzal.Ja to mam zo svojej strany poriesene.Co sa tyka mojho priatela tam je to tahsie,Odkedy sa jeho manzelka dozvedela ze ma vztah s inou zenou robi mu peklo,čo je pochopitelne,ale povedala ze sa NIKDY nerozvedie.Najhorsie na tom je že vie kto je ta dotycna,aj sa osobne pozname.Postvala celu rodinu aj znamych a teraz su vsetci proti tomu aby sa rozviedol.Samozrejme zacal cuvat po jej vyhrazkach ze si zily podreze,alebo vyskoci z okna..dokonca prosila na kolenach aby s nou mal sex,kedze uz rok intimne neziju.Ale ona vie co robi,,ked bol bez prace tak sa mu otocila chrbtom,boli len vycitky ze nenosi peniaze a ona ho zivy z materskej,bol totiz po autonehode a nemohol pracovat.Ja som stala pri nom aj v dobrom aj v zlom a ja som ho povzbudzovala v tom aby zacal podnikat a teraz ked sa mu dari sa vraj druhykrat zalubila..samozrejme do penazi ..nemusi pracovat a s kamoskami na kavicky chodi..Ja jeho peniaze nechcem a ani nepotrebujem.pracujem a zarabam celkom slusne..velmi ho lubim ale neviem co mam robit..bojovat co je mozno uz davno prehrate,alebo ukoncit tento vztah.Niekedy sa citim ako posledna spina...Dakujem za kazdu radu

latvia
4. júl 2015

@rainee napisal jej tvoj manzel, ze si nepraje, aby mu vypisovala a obtazovala ho? ze svoju zenu miluje a taketo vypisovania ma adresovat chlapovi ktory o to stoji? alebo jej nic nepovedal a nechava to tak? 😕

rainee
4. júl 2015

@latvia povedal, ale jej to je jedno, nezaujima ju ze je zenaty, ide po nom aj tak. Ona je vydata, my cakame 2 babo. On ma z toho skor srandu a povedal ze ked on nechce, ona sa moze aj na hlavu postavit. Len nechapem ju, som niekedy prekvapena kam az su schopne zajst.

latvia
4. júl 2015

@rainee takze tvoj manzel ju doslovne zhodil a ona mu itak vypisuje, ze ho chce? hmmm.......................
tak nech ta vezme za nou a povie jej to pred tebou, ak je nerad ze mu pise sms........

rainee
4. júl 2015

@latvia on to uz nejak dalej neriesi, povedal jej svoj nazor ale co ked si dotycna neda povedat. Som zvedava ci ju to casom prestane bavit.

maminuska
4. júl 2015

@rainee ja sa ta nechcem nejak dotknúť, ale myslím si že jej to tvoj manžel nedal dostatočne razantne najavo a určitým spôsobom mu to aj lichotí .
Môjho manžela keď značne povýšili a tým mu aj stúpol podstatne plat, tak sa zlatokopky vyrojili 😀. Ja som tiež bola tehotná s naším posledným dieťaťom , tiež mu vypisovala jedna , ale teda ten to rázne uťal a poslal ju no ani to nenapíšem sem.

latvia
4. júl 2015

@rainee zrejme jej to nepovedal dost jasne. muzi tieto veci zvacsa neriesia razantne. aby nevyzerali ako surovci, tak povedia:" zene sa nepaci, ze mi pises....." namiesto toho, aby povedali, ze sa to nepaci im. chlap ak da zene jasne najavo, ze to vadi jemu samemu , zvacsa prestane byt atakovany dotycnou. nepoznam zenu, ktora by sa dobijala k muzovi, ak by jej narovinu povedal, ze sa mu to nepaci a ma mu dat pokoj.

lusinkav
4. júl 2015

podla toho co ja vidim tak ked muz da razne najavo ze ho pozornost zeny obtazuje, tak sa ona stiahne... lebo my nemame v DNA toho lovca akomuzi, bez ohladu na emancipaciu ... ja si myslim ze jemu to lichoti, uz len aby si vedel ustriehnut aby mu z toho nenaprsalo do nosa a aby ked sa vam narodi babo a bude to narocnejsie, aby sa jej nesiel vyplakavat...
ale tak zas ved je dospely tak snad vie co robi nie? 🙂

rainee
4. júl 2015

Uplne suhlasim. Uvidim ako to pojde dalej a ked sa kolegyna neuvedomi, tak bude musiet pritvrdit on alebo ja.

oldman50plus
4. júl 2015

Myslím ako muž že odpinkať ženu je záležitosťou 2 minút - ak to skutočne chcem urobiť a v skutočnosti ju nechcem.
Mal som podobný prípad pred mnohými rokmi. "Nadbiehala" mi celkom otvorene jedna kolegyňa, ktorá sa ma ale veľmi vzrušovala a ktorá by pasovala ku mne po intelektuálnej aj spoločenskej stránke. Hovoril som jej že som ženatý a nikdy som nič neurobil ani nepovedal čo by ktokoľvek nemohol počuť. Len celkom nedávno som sa s ňou o tom mohol už voľne porozprávať. Ona mi povedala že síce som ju nikdy nijak nepovzbudil a hovoril nie aj keď nikdy nie surovo, ale že neverbálne zo mňa tak vyžarovalo ako by som ju veľmi chcel že sa jej to zdalo strašne vzrušujúce. Povedal mi že nikdy nevidela ženatého muža ktorý vyzeral že mu tak veľmi chýba sex a že ich teda poznala celkom dosť. Že keby zo mňa doslova neverbálne nekričalo ako ju chcem pretiahnuť tak že by sa okamžite stiahla a ešte povedala že som bol jediný muž v jej živote ktorému sa páčila a ktorý odolal ak sa na neho zamerala. Ja som jej povedal že som odolal len preto že som neveril sám sebe že by som sa vedel vrátiť po avantúre k rodine a manželke a keby som bol vedel ako sa manželka ku mne neskôr zachová tak by som neváhal ani sekundu.

natalym
4. júl 2015

@oldman50plus Tiež si myslím, že chlap ktorý nechce a nemá záujem to dá veľmi rýchlo najavo. Ale môže byť, že dotyčná veľmi ale veľmi nechápavá.

jaroka25
7. júl 2015

@rainee myslím, že mal by pritvrdiť ON a nie TY ☹ , lebo súhlasím s "oldman50plus", ak muž chce, " vie odpinkať ženu je záležitosťou 2 minút -....."

rainee
7. júl 2015

@jaroka25 ved on ju odpinkal (ano,neviem posudit ako razantne), len ona to nerespektuje, myslim ze dotycna nema sebauctu ani limity, lebo ona nema co stratit a mozno je v nadeji ze ho nakoniec predsa len casom spracuje, netusim. Ja by som sa nerada do toho miesala je to pod moju uroven, on nech si s nou spravi poriadky. Som uz zazila vselico ked som robila medzi zenami, ale ocividne doba postupila... Inak musim povedat ze som bola pred par rokmi v podobnej situacii ked ma balil kolega, hned som si to s nim vyjasnila, ale tiez mu trvalo kym sa s tym zmieril a bolo to velmi neprijemne potom s nim pracovat a pocuvat jeho blbe poznamky, nastastie som casom odisla z firmy a bol pokoj. Ale ovela trapnejsie je, ked chlapa uhana zena a navyse ten nema zaujem.

zvolsiinylogin
10. júl 2015

Tak mila cakaj dalsich 17_rokov...chlap ktory by ta chcel by to uz mal davno poriesene..ps.lutujem jeho zenu.

sue
10. júl 2015

@rainee tiez suhlasim s babami a chlapom - muz ti trosku kecia....ale ty s tym nic neurobis....

majkakrellova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majkakrellova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
oli18
10. júl 2015

@natalym A ja si myslím, že neexistuje chlap, ktorý nechce a nemá záujem 🙂

natalym
11. júl 2015

@oli18 No dovolím si tvrdiť, že ak je zadaný a má svoju partnerku rád a dotyčná sa mu ani nepáči tak neviem prečo by chcel. Chlapi nechcú zase s každou, to prr.

tilka82
11. júl 2015

@erika77 ahoj,je mi luto,co sa ti stalo.klikla som si na tvoj profil,ste krasna rodinka.preco tym muzom tak prepne,ze dokazu zenu a deti,ktore predtym lubili,vymenit za ....a ako to znasaju deti? Keby sa to stalo mne,tak si neviem predstavit co by robili.je mi to ozaj luto a bud silna hlavne pre svojich drobcov

dina14
12. júl 2015

@trollo777 zalubit sa do zenateho sa stava rychlejsie, ako sa zda.. ano, vedia to velmi dobre, vzdy je rozvod 'naspadnutie'..vycuvala by som; spytaj sa sama seba, ci zotrvavas aj preto, lebo sa bojis ostat sama po vlastnom rozvode; podla Tvojho opisu sa nechysta rozviest a vyhovuje mu, ze ma u Teba zazemie, ktore pouzije vzdy, ked ma zrovna chut a hodi sa mu to, ale nestoji mu za to, aby odisiel od zeny natrvalo. Si si ista, ze chces byt s niekym, kto si vynucuje pozornost (evidentne neuspesne) podrezanim zil a skakanim z balkona? Len raz by som to od partnera zacula a bol by historiou. Cim by manipuloval neskor? Ak nevie spravit realny krok, aby bol s Tebou, bude Ta vecne vodit za nos, a Ty predsa nie si ziadna handra.. vela stastia!

nasta55
14. júl 2015

@trollo777 rozid sa ono ti to za to nestoji. Keby mu zalezalo na vasom vztahu zoberie nohy na plecia a ide zit s tebou. Prepac, ale nechapem ta ze sa dokazes takto tryznit a chodit 4 roky s niekym poza chrbat.

zuzanna24
14. júl 2015

@trollo777 tolko slobodnych chlapov beha po svete, tak naco stracat cas so zenatymi..... keby chcel uz davno sa rozvedie.

lubkavargova1
15. júl 2015

ja len poviem tolko, u niekoho to skonci happy-endom u niekoho katastrofou. Z vlastnej skusenosti viem, takyto chlap nie je ziadna vyhra. Nikdy si nebudete rovni. Nebodaj je holcina/zena slobodna a takeho si zbali, tam budu stale deti a exka. A platit alimenty a atd....toto nie je ziadne terno. Uprimne vravim, od takych ruky prec. Max na jednu-dve noci do postele a potom dovi-dopo. Najlepsie je vsak nezacinat si aj keby hormony bujarili ako chceli. Ja tvrdim a drzim sa toho (sorry za toto tu) ze panbozko mi dal zdrave ruky a viem si poradit aj sama ked mi uz hormony klepu na mozog. A to plati aj u chlapov...chlap je ako hrozienkovy kolac: kto ma na to zaludok tak zje hrozienka a ten kolac nech si uz zje niekto iny (v tomto priade su to stale manzelky)....radsej pozerat po slobodnych a tak si vytvarat vztahy ako zamotat sa do bludnych kruhov z ktorych aj tak nakoniec niekto vyjde s pekelnou prehrou 🙄

likerova
16. júl 2015

@mirkaandrej velka pravda 😉

maja2039
16. júl 2015

@trollo777 co dalej to ti nepoviem no dufam ze raz milenka tvojho manzela a otca tvojich deti sa opyta to iste 😀 😀 😀

borkavan
18. júl 2015

@trollo777 no keby mi muž povedal, že ho žena prosila o sex a on jej dal, tak ho vysmejem 😀 😀 😀 😀 alebo polutujem.
kokšo, zabudni na neho, je to zbabelec. nikdy nebude len tvoj. Ked sa rozhodne pre teba, tak za dva-tri roky pôjde zase za bývalou a bude sa vyhovárať na dieťa. Jemu len vyhovuje, že má oddanú milenku a doma navarené.

marcela2015
22. júl 2015

Ak mozem,sustret sa naseba...na rozvod,svoje deti svoj zivot...daj mu naviber ale but razna...but sa rozvedie a to co najskor alebo to ukoncite.Trapis sa,trapi sa on,trapi sa jeho zena...nikam to nevedie!!!chlap ak sa chce rozviest nezastavi ho manzelka ani deti!!!ten tvoj ziavne nie...ale je to tvoj zivot...a sex...ten mozes mat s kym chces nato ho nepotrebujes!!!hore hlavu but hrda,sebavedoma...nenechaj sa viuzivat...

zuzka_puska
22. júl 2015

@trollo777 Tak čo, ako to dopadlo? Ubehol už mesiac, niečo sa zmenilo???? Už ti dokázal, že ťa fakt miluje, alebo si stále len tou "milenkou"???????

mysha
24. júl 2015

Kazdy vztah by sa mal zacinat cistym stitom. Najprv by ste si mali obaja ukoncit predosle vztahy a az potom si zacinat vlastny... aj ked sa milujete, to vas neospravedlnuje ublizovat dalsej osobe.

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz