Som vydatá, ale priťahuje ma kolega

matahari30
18. sep 2013

Ahojte kočky,

Stala sa mi taka zvláštna vec v mojej práci nastúpil nový kolega a nejako moc extra ma nezaujal. Ale minule bolo to druhý krát v živote čo som ho videla sme spolu robili na smene a celu noc sme spolu furt debatovali, robili si žartíky naťahovali sa a niekedy mali reči ktoré sa dali pochopiť aj inak. No a mne sa pri nom tak rozbuchalo srdce že koniec. Nechápem manžela milujem a ani nemožem hovoriť o zalubení lebo ide len o strasnu chémiu. Ako boli dva okamihy ked som mu neico podávala z poličky a bol pri mne dosť blízko mala som uplne roztrasene nohy a srdce mi islo vyskocit že stacilo sa naklonit a pobozkat ho ale neurobila som to.. doteraz ked si na neho pomyslím mi hned bucha srdce a furt si volávame.. A vieme pokecať ovsetkoml. Je cerstvo ženatý a aj on je z toho v riti že toto sa mu nikdy nestalo že by ho neikto tak pritahoval ako vobec nechápem ale poviem vám neviem sa dockat na dalsiu službu snim co bude tento víkend. možno to bolo čaro toho večera a ked sa snim opať stretnem nič to som mnou neurobi ale o tom trosku pochybujem.. CO by ste robil vy??,Som z tej chemickej reakcie mojho tela na jeho prítomnost uplne nesvoja

dejka77
18. sep 2013

S tym treba ratat, ze v zivote stretnes niekoho kto ta bude pritahovat aj ked uz partnera/manzela mas. O tom je zivot. Ale treba si uvedomit nasledky, ktore by z toho boli ak by ste nieco medzi sebou mali.
Ja viem, lahko sa to hovori, ale treba dat tomu stop kym sa da. Ak sa prilis zapleties uz bude neskoro.

nikolet_89
18. sep 2013

@matahari30 to ze si vydata meznamena, ze si sa vydajom preoperovala na chlapa 😀 pritazlivost je uplne prirodzena...skoda len, ze je to vzajomne 😀 to uz je potom tahsie sa ovladat 😅 no myslim si, ze by ste sa o tom mali porozpravat, obmedzit telefonaty a byt "spolu" len po pracovnej stranke teda v praci...mozno by som rozmyslala aj nad tym skusit zabranim zmenam spolu s nim, pretoze ty si mozes jasne povedat, ze mas muza a nepodvedies, ale nevies ci jeho pritazlivost k tebe nebude natolko silna, ze sa zlomy a potom aj ty tazko ustanes sytuaciu...a dalsia strana je, si si uplne ista, ze milujes svojho muza ?? a on svoju zenu ?? lebo ak su tam pochybnosti z oboch stran mozno by ste zabranili niecomu coby mohlo byt krasne a clovek nikdy nevie mozno by ste mali byt manzelia prave vy dvaja....vztahy su tazke a komplikovane...drzim palce

sissy27
18. sep 2013

@matahari30 nerob druhým to, čo nechceš, aby robili oni tebe... takže ja by som nerobila nič, ako prišlo tak aj odíde... nesľubovala si mužovi slepotu, iba vernosť, takže pozeraj sa, pokecaj, zasmej sa, ale nechytaj... a určite ťa odmalička učili, že keď si chceš požičať cudzie hračky, treba sa najprv "majiteľa" spýtať, či môžeš - v tomto prípade jeho manželky...
alebo hoď za hlavu všetko, čo máš, kvôli kúsku mäsa (prívlastok radšej nedoplním 😅 ) a chvíľkovému potešeniu, aj tak sa dá...

tykat
18. sep 2013

@matahari30 no čo by si mala urobiť....vymeň si smeny...ušetríš si kopec problémov a jemu tiež

juliana77
18. sep 2013

@matahari30 Myslím, že takého veci sa diali, dejú a budú diať, len s tým rozdielom, že hneď to každý nezačne preberať na MK.
Mám roky kamaráta a je medzi nami neskutočná chemia, ked popustím uzdu fantázii, tak myslím, že by sme si to pekne užili, ale ako rýchlo táto myšlienka priletí tak aj odletí a neriešim. Som vydatá, ale snívať môžem, že??

Názov príspevku si začala slovami Som vydatá, a ty ako vydatá sa pýtaš čo by sme robili my. Mala by si to asi sama vedieť čo treba robiť.

Na jednej strane sú tvoje roztrasené nohy a na druhej čerstvo ženatý muž, ktorého by si mala brať ako ženatého, mala by si rešpektovať jeho manželku ako jeho partnerku a aj sexuálnu, a hlavne by si mala mať úctu k vlastnému manželstvu a neubližovať manželovi. 😉

matahari30
autor
18. sep 2013

ženy dkujem ja presne viem že mojho muža milujem tam pochybnosti nie su y jeh ostrany neviem ale ked je cerstvo ženatý asi by sa neženil keby nechcel..preto som z toho taka rozcarovana lebo ja som mala vždy zásadu nepodviest ael toto sa mi est enstalo že ma k niekomu tak priťahovalo že mi srdce bucha ako o život...A čo sa týka tých telefonátov nie su to nejake sladke reči ale tak predebatujem o vsetkom o jeho manželke mojom mužovi proste normálne bežne veci....čo uvariť recepty kde sa da ist na dobru veceru prste akoby ste volali s kamosom ale pritom sam si priynal že ostal sokovaný y toho že som h otak pritahovala že to tiež nezazil a ovládal sa sám mi to povedal a ja tak isto lebo keby sa neovládame asi po sebe skocime...som vlemi yvedva aký bude tento víkend...nechystam sa na neveru ale proste chcela som vediet ci sa to už niekomu stalo že takto telo zlblo z ineho chlapa..a zase je dost možne ze dal by mi bozk a tam to cele aj skonci že ten výboj by sa stratil..každopádne chcem odolať..

matahari30
autor
18. sep 2013

@juliana77 podla mna nie je nic zle na tom rozoberat to na MK..ja nepísem že sa chystám podiveist manžela ani že o tom uvažujem yaujimalo by ma ako to riesia risieli ine baby..nic v tom zle nehaldaj ako pisem nehovorim o zalubenosti do ineho na to treba viac ako roztrasene telo iba ma sokovala reakcia mojho tela na cudzieho chlapa....ktoré ani tak dlho nepoznam
Tiež mam kamarata, spolužiak zo skoly ktorý je platonicky do mna yalubený viem to ja aj manžel ale nadalej je moj kamos sktorým prepisem prevolam dlho hodiny a som jeh obutlva vrba ale pr nom si ani napr. neviem prčedstavit že nieco niekedy by sa odohralo ale pri tomto si to viem predstavit ale len ten jedne okamih moment nejaký vztah ani nie

marecek1
18. sep 2013

@matahari30 no v prvom rade by som obmedzila tie telefonáty, počas ktorých sa viete porozprávať o všetkom, hlavne o tom, ako sa vzájomne priťahujete, keďže ty miluješ svojho manžela, a on by asi mal ako čerstvý ženáč byť ešte po uši do svojej ženy.

ako dlho si už vydatá? možno ti už tvoj vzťah s manželom trochu zovšednel, prišiel stereotyp, domácnosť - manžel - deti, a teraz prišiel čerstvý ženáč, ktorý ešte srší vtipom, rozmýšľa len nad tým, kedy príde domov, a bude sex, nemá žiadne starosti/problémy, ktoré s dlhšietrvajúcim manželstvom väčšinou prídu - či už s detičkami, financiami, vzájomným odcudzením sa....

takže moja rada: ružové okuliare dole, a skús niečo to veselé a vtipné znovuobjaviť vo svojom manželovi. a možno sa ti rozklepú nohy aj pri ňom 😉

adri266
18. sep 2013

@matahari30 ach jaj, dufam, ze tu zase o mesiac nebudeme riesit, ze *rozvadzam sa, manzel mi prisiel na neveru, milenec chce ostat s manzelkou, a ja chuderka, ostanem sama*...
Prosim Ta, prebud sa. Ty sama vies, co chces. Cakas od nas zvolenie, aby si mohla manzela podviest? Chces, aby sme Ti to odobrili??? Tak to sa nedockas...skor si tukame na celo 😖
Vsetky odpovede mas vo svojom prispevku. 1, je to LEN chemia, 2, manzela lubis, 3, on manzelku tiez lubi = prestan flirtovat, rozdychaj to, zabudni na to. Keby bol Tvoj manzel v Tvojej situacii, ako by si chcela, aby sa zachoval? Uzil si? Vedela by si mu to odpustit, keby Ti opisal, ako ho velmi ta druha zena pritahovala??? Stoji Ti ten sex s nim za to, ze prides o vztah, ktory mas? A ze sa to nikdy nestane??? Cha cha cha...mnohi si to mysleli a nedopadli dobre...
Takze moznosti su: 1, rozdate si to a riskujes, ze prides o manzelstvo, aj on svoje. A mozno po prvom sexe zistis, ze je v posteli hrozny a budes to lutovat do konca zivota
2, spytas sa manzela otvorene, ci je za otvoreny vztah, teda on s kymkolvek, aj Ty /chcela by som vidiet ten rozhovor 😎 /
3, kolegovi vysvetlis, ze si sa spravala ako pubertiacka, ze si mala pred kramami, ze to boli len hormony, ale ze manzela lubis a nikdy ho nesklames. S kolegom budes udrziavat len pracovne vztahy

alebo si vyberies 4. moznost, ktora mi teraz nenapada. V kazdom pripade, mas o com premyslat. Juliana to dobre napisala, snivat mozeme, ale ak si vydata a stastne vydata, malo by to skoncit pri tom...

maznacik007
18. sep 2013

@matahari30 nuz otoc si to co by si povedala na to keby si tvoj manzel casto telefonoval so svojou kolegynou a rozoberal s nou bezne veci ...

bola by si v pohode ... ja teda nie ...

a neverim tomu ze chces odolat ak by si chcela tak mu nevyvolavas a tak ...

matahari30
autor
18. sep 2013

@marecek1 dakujem cenim si radu....vydatá som len rok ale sme spolu už 10 rokov, je pravda že vtah je už iný ako na zaciatku,..ono tie telefonáty nie su o tom že ako si mi hrkutame že sa pritahujeme ale ako sme sa to snažili rozanalyzovat že to rovnako sokovalo jeh oako aj mna..a že sám tomu nechápe že toto necakal...každopádne veri mže ako prislo aj odislo urcite si nechcem kayiž vztah k manželovi ale hriesne myslienky na nejaký ten bozk sa odohravaju v mojej hlave to klamat nebudem..predstavy su pekne ale strach je strach

juliana77
18. sep 2013

@matahari30 Ja rozumiem čo píšeš a aj ako to myslíš. Myslela som, že sa tu riešia rodinné problémy, Ktoré nejak nedopatrením vznikli, a nie problémy, ktoré sa chystáme si vyrobiť.

Keď si tak pekne viete pokecať, tak sa spriateľte ako rodiny, možno aj tvoj manžel si tak sadne s jeho manželkou.

matahari30
autor
18. sep 2013

@maznacik007 odolať chcem..a ked si voláme tak skor ako kamosi si yavoláme lebo sa neskrývam pred manželom kto mi volá ani ho nemam uloženého pod ženským menom...proste divne cele....a odolat chcem nevere a nie kontaktu s možno velmi fajn clovekm ktorý mi sadne ako kamarat....Tak som myslela svoje odolanie voci nemu

adri266
18. sep 2013

@matahari30 a co ke Tvoj manzel bude aj ten bozk povazovat za neveru? A to, ze sa rozpravate *len* vsedne veci, rozoberate manzelstva...je prave tym prvym krokom k nevere...precitaj si tu niektore pribehy zien, ich manzelia prave takto zacali vztah s inou zenou, lebo preberali, aki su nestastni, atd...tak s tym skonci.
je normalne, ze aj vydatym zenam sa pacia ini chlapi...ale nie je normalne tomu neodolat a nie je normalne sa tesit na kolegu viac ako na manzela. Moj nazor.

matahari30
autor
18. sep 2013

@juliana77 v tej poslednej vete sitim ale taký kus irónie...ale možné to je a možno príde sobotu a bude všetko čaro fuč..každopádne som zvedava.preto je to na MK vo volnej diskusii..

matahari30
autor
18. sep 2013

@adri266 dakujem za nazor este sa obhájim nerozoberám snim ako som nestatná to som ani raz nepovedala ani že nam to neklape dokonca som mu poradila kam ma ist na svaodbnu cestu kde je celkom fajn že aj nam sa tam pacilo...a na svojho muža sa teším ja ani neivem povedať či celá horim nedočkavosťou do roboty skor nie ako áno

adri266
18. sep 2013

@matahari30 ale pozor, lebo sa raz moze stat, ze ako kamosi pojdete von, das si dva pohare vina a nakoniec odolavat prestanes...takze Ty si uz pekne v hlavne uloz do podvedomia, ze NIE, je to zakazane ovocie, nestoji mi to za to....

@juliana77 som sa zasmiala, uz som si tam predstavila situaciu, ze kazdy s kazdym, ved co keby si naopak manzelia padli do oka??? 😀 😀 😀

maznacik007
18. sep 2013

@matahari30 a ty si muzovi povedala ze ta ten kolega pritahuje a volate spolu a on je v pohode? 😅 neviem asi mate volny vztah ....
ja osobne hovorim ze by mi to ako manzelke vadilo ak by muzovi vyvolavala kolegyna a riesila s nim nejake osobne veci a co sa vari a robi a tak ..
jasne ze v robote si pokecaju ked je cas ... ze co ako nove alebo ked je nejaka tema /on mi to potom doma rozprava ked je to zaujimave nieco/ ale teda ako volat domov takto a este viete ze sa vzajomne pritahujete .. podla mna sa zahravas s ohnom ... teda obaja ..

adri266
18. sep 2013

@matahari30 protirecis si, lebo si pisala, ze sa nevies dockat sluzby s nim....
A neber zle to, co Ti piseme...ale jednoducho vieme, o co mozes prist, ze mozes spravit niekolko ludi nestastnych, vratane seba...preto Ti drzim prsty, aby si vytriezvela.
A ano, teraz sa nerozpravate o problemoch, ale aj to pride...pohadas sa s manzelom a ON bude ten, ktory Ta vypocuje, poradi, pomojka...a uz to pojde dole kopcom...

matahari30
autor
18. sep 2013

No vidim že povest MK sa potvrdila..ok beriem ukamenujte ma ale pokial si dobre pamatam nepisala som nic o otm že planujem manžela podvies t a chcem odvas zvolenie...Chcela som vediet ci sa to nestalo aj inej žene to bol ovsetko...že proste chcela som sa z toho vypísat..ja netvrdim že snim si to idem rozdat ani že to planujem a snivam o tom prave preto sm pisala že si viem predstavit len ten bozk a nic ine ani vytah nie ani nic dlhodobe....proste ako niekto riesil podobnu situáciu,nemusim sa ucit na vlastných chybach ale na chybach druhých...

maribell
18. sep 2013

toto sa urcite stane kazdemu z nas ale ja byt tebou si to tak nekomplikujem.. porozpravam sa s nim ze mi to nerobi dobre ked flirtujeme a neviem co este... ved si vydata vravis ze svojho muza lubis... kazdy z nas robi chyby a preto nepokusaj osud a vykasli sa na kolegu ...tebe by sa tiez nepacilo keby ma tvoj manzel s niekym takyto vztah a kazdy den telefonuje s kolegynou s trasucimi sa kolenami a s buchotom srdca 😖

sissy27
18. sep 2013

@matahari30 priťahujte ťa práve preto, že ho nepoznáš... keby si ho poznala, riešila s ním každodenné starosti a mala mu prať oprdené trenky, tak je po chémii... nechaj to tak ako to je, teš sa do práce (to isto ocení aj tvoj šéf, keď sa mu po firme bude motať usmiata veselá zamestnankyňa), užívaj si ten pocit, že sa niekomu páčiš, ale na ostatné sa vykašli...

matahari30
autor
18. sep 2013

no po sobote vám napíšem....

maria1989
18. sep 2013

@matahari30 keď si chcela vedieť len to, čo sa to stalo aj niekomu inému, tak vedz, že skoro každému 😉 ach tá chémia 😀 ... až na ten rozdiel, že niekto podvedie a niekto nie 😵

micikatka
18. sep 2013

@matahari30 ja ta nechcem sudit, len ti chcem poradit ze to ze si napisala ze bozkom by to skoncilo, je podla mna blbost. pretoze ak uz dojde k puse, tam uz to bude tazke zastavit kedze to medzi vami iskri. a uplne chapem ako sa citis (poznam to) ale vzdy si spomen na manzela, ze ho milujes a ziadny chlap nie je lepsi ako ten tvoj :o) ved preto si si ho brala, lebo je pre teba ten naj :o) a to ze ta pritahuje kolega je len potvrdenim ze si svadbou nestratila zrak :o) ved na zemi je vela peknych chlapov ale len na urovni snivania :o) drzim palce aby si odolala :o)

mata_001
18. sep 2013

Laska je aj rozhodnutie, rozhodli sme sa jeden druheho milovat za kazdych okolnosti, byt si verni, byt k sebe uctivi, starat sa jeden o druheho... a v neposlednom rade sme sa s manzelom rozhodli strazit si svoje vlastne srdcia, co do nich vpustame a co z nich vychadza von... snazime sa mysliet vzdy na toho druheho, ci by to bolo pre neho OK, ak by som si telefonovala s kolegom, isla na kavu s byvalym atd. Nie vzdy sa na 100 percent dari, ale vravim, je to rozhodnutie, skus sa zamysliet, co ste si to vsetko s manzelom poslubovali a aku to ma pre teba hodnotu. A hlavne, vymen si s kolegom sluzby 🙂

maria1989
18. sep 2013

@matahari30 a jedna vec ma napadla: teraz môžeš plakať chvíľku len pre bozk, ktorý sa neuskutočnil, po ňom už budeš môcť plakať dlhúúúú dobu 😉

adri266
18. sep 2013

@adri266 nikto do Teba kamenom nehadze. Dala si tu takuto temu a co si cakala...? Z Tvojho prispevku /skus si ho precitat este raz a citaj ho tak, akoby ho cital Tvoj manzel/ je citit, ze si jednoducho do kolegu zalubena, ze sa soboty nevies dockat...
A neodpovedala si na otazku, ci manzel vie, ze Ta kolega pritahuje. Lebo si pvoedala, ze telefonaty pred nim netajis, ale urcite si mu nepovedala, co citis a co citi kolega. A ak si uz zacala s tajnostami, kde to skonci? Tiez suhlasim s
@micikatka , ze bozkom by to neskoncilo. Nerob to, ak nie si pripravena niest nasledky.
Ak sme na Teba skarede, tak len preto, aby si otvorila oci a uvedomila si, o co mozes prist...vies, kolko zien by chcelo, aby ich chlapom to iste povedala nejaka dobra dusa pred tym, ako si zacali s nejakou kolegynou??? Vsak mi Ti tu zachranujeme manzelstvo. Bez ironie.
A opakujem, je normalne, ze sa Ti paci a ze Ta pritahuje Nie je normalne sa o tom bavit a v tom pokracovat.

A este by som to zhrnula. Ak by si bola alergicka na laktozu, ale straaaaaaaaaaaasne by si chcela zmrzlinu, taaaaaaaaak by Ti tiekli slinky, dala by si si ju, hoc by si riskovala poriadnu hnacku???

maria1989
18. sep 2013

@adri266 to je super prirovnanie 😀

mimka11111
18. sep 2013

@matahari30 tiež milujem svojho priatela, a môžem úplne bez pochybností povedať, že u mňa by žiadna "chémia" s iným pánom nehrozila....z jedného jediného dôvodu...tým,že milujem, mám v sebe blok,ktorý mi bráni, čo i len tou "chémiou" myslieť na iného muža....tiež sa otočím za pekným mužom,ale to je asi tak všetko....nemám potrebu od žiadneho iného muža prijímať nejaké signály a tiež nemám potrebu k nejakému Bradovi Pittovi vysielať signály ja