Som závislá na PC. Máte s tým skúsenosť?

lasenka
21. jan 2007

ahojte 🙂
dnes sa mi manzel stazoval, ze vacsiu cast dna travim s vami... Vycital mi, ze odkedy tu chodim, nevymyslam specialitky v kuchyni, na vsetko mu odpoviem "pockaj chvilku"... ma toho plne zubky ☹
poradte mi, prosim, co mam robit 🙂 ja som asi fakt zavisla na konikovi 🙂
teraz je vsetko v poho, lebo manzelik uz spi... tak som v svojom zivle 😉
ako mu mam vysvetlit moju zaviislost? mate s tym nejaku skusenost?
nechem vas stratit 😔

mimi109
3. feb 2007

ale ved skolu mozes aj tehu dokoncit,nie? 😵
popravde muzik uz aj druhe babo spomina ze by chcel ale ja este teraz nechcem az ked bude mat Marianka aspon 2 rociky

lasenka
autor
3. feb 2007

nie, lebo dochadzam do skoly, a nechcela by som sa s bruskom vlacit po spinavych vlakoch a preplnenych autobusoch 😉

to tie zavislacky sme tu len dve??? 😀

mimi109
3. feb 2007

aha a aku skolu si robis,daleko dochadzas? 😅
no akurat som sa ta chcela to iste opytat ze ci sme tu len 2 😀

lasenka
autor
3. feb 2007

dochadzam na druhy koniec republiky - Nitra a som na rozsirujucom studiu anglickeho jazyka

mimi109
3. feb 2007

no ja som cela rada ze uz nechodim do skoly,mna skola neak moc nebavila,len vtedy hej kad bola sranda ale to vtedy skola asi bavi kazdeho 😀

lasenka
autor
3. feb 2007

mimi, budem koncit, lebo manzelik sa vraj nudi 😀

mimi109
3. feb 2007

hihi aj moj pride za chvilu z roboty a urcite ma odtialto bude chciet vyhodit,tak papa pekny vecer 🙂

ariam777
4. feb 2007

hallo co je zavislost na pocitaci, ked tu ziskas rady, ktore presadis a pomozu ti v zivote a pri vychove tvojho zivota myslim si ze je to v poriadku, ak chces viac vediet informacie o vychove tvojho dietatka a vies po nemecky tak chod na http://www.derproblemloesungsweg.de/forum/index...

zuzitka
5. nov 2008

noooooooooo ja este nemam umyty riad ale hlavne ze vysedavam pri PC 😅 😅
rano ked vstanem, zapnutie PC patri medzi prve aktivity dna ....... 🤐

kili
5. nov 2008

zuzi, 😀 dnes ešte akú zabudnutú tému vytiahneš? 😀

zuzitka
5. nov 2008

kili a ty ma smirujes? 😝
vies kolko je tam zabudnutych tem.......... 🙂

etuska
5. nov 2008

no,ja si tiez uvedomujem,ze to tu musim obcas obmedzit 😅 manzel robi poobede,takze ked mala zaspi som tu 😉 ,ale uz som si aj sama povedala,ze si musim dat trebarz casovy limit-napr. max. hodinka denne-aj to je vela.Keby som napr. hodinu denne cvicila aka by som bola kocka 😵
Takze od dnes si vstupujem do svedomia 😀

sassi
5. nov 2008

😀 😀 😀 ja "operujem" na 2 forach, keby nahodou niekam holky nepísali, aby som sa nenudila + skype a mimibazar, no je toho dosť, ale sedim tu, len ked decka spia, inak sa nedááááá 😀

maruschka
5. nov 2008

Koníka by mali zrušiť, inak tu pri ňom aj zostárnem a deti mi vyrastú 😀 😀 😀 😀

zabka78
6. nov 2008

Tak uz, ked je tu tato tema sem s dobrymi strankami 😎
Pripajam sa do klubu zavislych. Kolko by som mala volneho casu keby nebol internet... 😀