Švagrina si našla priateľa a začala sa ku mne inak správať

lauriema
23. sep 2020

Musím sem napísať, pretože má to trápi. Moja švagriná je v podstate jediná kamarátka ktorú mam. Mala som snou super vzťah ako naj kamošky. Lenže nasla si frajera co je super, len nechcem byť zlá ale ten frajer je také decko že koniec, strašne žiarlivy je na ňu pre hlúposti sa vadia no otras. Kričí po nej, tak nedospelo sa správa pritom má 27 rokov. Ale čo má trápi viac že keď je sním správa sa ku mne švagriná tak škaredo že zavolám jej co robí a ona mi povie sa nudíš? Ja tu mam priateľa musím sa mu venovať a položí mi mobil, veľmi ma to boli, pretože v dedine v ktorej bývam fakt nemám kamošku, ani pokecat nemám poriadne S niekým. Preháňam? Alebo je to normálne ze mi je smutno z toho?

deti95060810
24. sep 2020

len počkaj...to sa ešte obráti... syn tiež chodil každý piatok s kamarátom von. Ale odkedy si kamarát našiel frajerku, chodenie prestalo. Po takmer roku sám syna pozval na pivo, lebo že mu musí niečo dôležité povedať.... Celý čas sa sťažoval na frajerku, že je to o ničom, bol sklamaný....
Takže neboj sa, láska prejde a budeš dobrá aj ty....

acrobaleno
24. sep 2020

Neuraz sa, ale tvoj život je ako telenovela 😂 Tie témy od teba..najskôr nestíhaš, potom nevaríš, potom syn je malý zloduch, rodičia ti nadávajú, že ho týraš a teraz toto. 😂

lija22
24. sep 2020

@lauriema ahoj, ty si mile dievca, ja by som sa s tebou kludne kamaratila. vidno ako pokorne a vyrovnane reagujes. tym som ta chcela trochu utesit.
A k teme. Uplne ta chapem, mas ju rada, na tom nie je nic zle, ze chces byt v kontakte. Ale zamilovany clovek ma oci len pre toho jedneho, nuz vyckaj. Je dost mozne, ze ten vztah dobre nedopadne a budes mat kamosku spat 😉
a dcerka je krasnucka ako obrazok, nech ste zdrave 🌷

lauriema
autor
24. sep 2020

@acrobaleno vôbec som sa neurazila😉A vieš ze máš vlastne pravdu? A to ešte nevieš všetko naozaj môj život je ako telenovela a vraj aj vyzerám ako Talianka 🤔😀😀

lauriema
autor
24. sep 2020

@lija22 Ďakujem ti veľmi pekne za krásnu reakciu, veľmi si ma potešila ❤️Posielam ti takto na diaľku objatie

danielinaa
24. sep 2020

@ptmt1011 ja som mala po 30, co by som mala mat rozum a vidis, zmanipuloval ma. A presne len tak zlozil mobil, lebo sa mu nepacilo co som povedala, alebo nedvihal. A ja nechapala, lebo sme sa normalne bavili a zrazu vybuchol. A vzdy ja som bola na vine, on neviniatko, ktoremu ublizuju.

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danielinaa
24. sep 2020

@ptmt1011 Chudinka. Takeho debila si nik nezasluzi.