Testy Dna

veronikalukas
11. nov 2013

mamicky mojmu manzelovi sa po styroch rokoch ozvala zenska ze dieta ktore ma je jeho testy dna v spolocnosti medgene vysli pozitivne no ja som mala take tusenie ze dieta neni jeho on si to ani nepamata a boli sme obaja u vestici velmi dobrej a taa nam povedala ze dieta na milion percent neni jeho a ze si to mame dat pretestovat v stredu ideme na testy do inej spolocnosti chela by som vediet ci niektora nema skusenosti z niecim takymto hlavne zo spolocnostou medgene a ci naozaj to moze byt ze tam ona spravila nieco lebo to islo cez jej znameho dakujem

alenah31
11. nov 2013

@veronikalukas ak bude chciet, aby uznal otcovstvo aj tak bude musiet ist cestou sudu a ten si da urobit vlastne testy DNA. A zaujimalo by ma kde po tolkych rokoch vzala jeho vzorku na vykonanie toho testu.

veronikalukas
autor
11. nov 2013

no ono to bola tak ze oni spolu pre siestimi rokmi chodili a ona to uz skusala viac krat a teraz si manzel dal spravit na jej poziadanie testy ale ona to vybavovala isli sme do blavy vzali mu vzorky z ust a maly tam uz vzorky mal ale vyslo to pozitivne no nejde mi to do hlavy lebo aj ta vestica videla podvod a ona sa nemyli je perfektna vela ludi ju navtevuje a dlho sa tym uz zaobera on si ani neni vedomi ze s nou spal ona je radodajka to tu o nej vedia vsetci a dnes mi volala ze preco to chcem pretestovat a ze uvidime ako to vijde

romanovic
11. nov 2013

Teda nehnevaj sa, ale v 21. storoci verit vestici a nie DNA.... 😨 😕

evelynm
11. nov 2013

@veronikalukas , to myslis vazne s tou vesticou? urcite by som sa skor spolahla na test DNA 🙂. Ta pani urcite ma nejaky dovod, preco oznacila tvojho manzela za otca svojho dietata.

sissy27
11. nov 2013

@veronikalukas každý verí tomu, čomu veriť chce... ty veštici - čo celkom iste vyhovuje aj tvojmu priateľovi, ale pokiaľ sa s ním dotyčná bude súdiť o určenie otcovstva a výživné, tak súd sa s najväčšou pravdepodobnosťou prikloní k výsledkom dna testov 😅 ale budú robené inde, nie v súkromnej spoločnosti...

prstek
11. nov 2013

no inak neviem ci velmi pochodi pani po 4 rokoch....doba na urcenie otcovstva je 3 roky....vravela mi to znama...co pracuje v "zelenom" oblecku 😉 lebo podobna vec sa tak trochu tyka aj mna...tak snad nemam mylne informacie 🙂

sissy27
11. nov 2013

@prstek tá lehota platí v inom prípade - návrh na zapretie otcovstva, nie na určenie...

prstek
11. nov 2013

@sissy27 aha super 🙂 aspon som mudrejsia...takze mamicka moze podat kedykolvek?

sissy27
11. nov 2013

@prstek áno, resp. do 18.roku dieťaťa, potom by to malo spraviť samotné dieťa...

petraxy6
11. nov 2013

@veronikalukas a to ona prišla len tak a dala robiť test? či ste boli cez súd?

veronikalukas
autor
11. nov 2013

Viete ide o to ze ona jedneho vecera zavolala ze uz dvaja boli na testoch a vysli negativne no a este mali ist dvaja medzi nimi aj moj manzel a on povedla ze si ide spravit testy nech mu da pokoj lebo ze on s nou nic nemal tak sme isli do medgene ale vybavoval to tam jej kamarat vy to dievca nepoznate ona ide aj cez mrtvoli peeto som vyhladala aj tu vesticu a preto aj chcem dat tiesty dna normalne cez nikoho ineho ale budeme tam vsetci ona chvilu protestovala proti tomu no ona je statna ze nici zivoty ludom

veronikalukas
autor
11. nov 2013

A nehnevajte sa ale ja si myslim ze by ste tiez hladali vsetky mozne alternativy aj vestice ak by sa jednalo o to ze mate zacat vychovavt okrem svojho sedemesacneho dietata aj dalsie nezvladnutelne stvorrocne pretoze by islo nam do pestunskej starostlivosti a neboli by ste si isti ze to nepodplatila pretoze hovorim nepoznate ju

sissy27
11. nov 2013

@veronikalukas toto nie je situácia, kde sa hľadajú alternatívy... a ak by sa takéto niečo v mojom živote udialo, tak veštica je to posledné, čo by ma napadlo, ale presne viem, čo by ma napadlo ako prvé - právnik a súd... a pokiaľ si je tvoj priateľ taký istý, že on otcom nie je, tak nebude mať problém tam ísť ako prvý...

martinamk
11. nov 2013

😕 preco ku vam do pestunskej??

veronikalukas
autor
11. nov 2013

Pretoze matka ma to dieta na v pazi nestara sa o nho chodi si po vyletikoch a maleho pohadzuje sem a tam a cudzim ludom

anjelicek26
11. nov 2013

@veronikalukas priatel siel na testy otcovstva, lebo otcom byt moze, jednoducho ti klame. Dufal, ze to tak nebude, no ale z tych troch moznych to vyhral prave pn. Testy dna su spolahlive, vysledky ma aj on v rukach? Stvorrocne dieta nie je ziadne nezvladnutelne strasidlo, ale male dieta. Pozitivne sa nalad, pretoze ak je to dieta tvojho priatela, je to aj surodenec toho tvojho 7 mesacneho drobca a patri do rodiny.

anjelicek26
11. nov 2013

@veronikalukas boze ze z piatich moznych to uz co je xixi Kazdopadne to dieta za to absolutne nemoze, ak ta to ukludni, tak testy zopakujte, ked bude dieta u vas. Vyzivne na dieta bude platit potom ona vam. Hlavne to chudq dieta neber od zaciatku ako vsetko zle sveta. Nemoze za to, aku ma mamu ci otca.

maruska24
12. nov 2013

ak s ňou nič nemal /teda nesexoval ani na štvrť sekundy/ tak nemusel ísť na testy DNA, lebo deti ešte doteraz pokial viem zo vzduchu nevznikli. a mohol to riešiť súdnou cestou. Nakolko ale išiel, tak asi vie prečo a ak vyšli pozitívne /čo vo veľkej miere vyjdu aj v inom stredisku/, tak si zvykaj na to, že máš aj ďalšie dieťa a to nevlastné.

ullala
12. nov 2013

@veronikalukas ja nechapem slovnemu spojeniu "priatel si nie je vedomy, ze by s nou spal". ved take veci clovek vie na 100% s kym spal a s kym nie. keby s nou nespal, tak by povedal, ze s nou nespal a nie, ze si nie je vedomy toho.

sissy27
12. nov 2013

@ullala podľa všetkého toto bola akcia typu "play off - každý s každým, doma - vonku" a poznáš ten vtip: "no a čo že je to černoško, to bola taká party, že som rada že nešteká" 😅 takže priateľ celkom slušne vyklučkoval z odpovede podľa mňa 😀 😀 😀 tak už chápeš? 🙂

haslerka27
12. nov 2013

ze vestica..

janickacrazy
12. nov 2013

Pokiaľ viem, DNA testy sú spoľahlivé a žeby dotyčná mala toľko penazí, žeby niekoho podplatila? To sa mi zdá úplne nerálne 😖

gumimaci
12. nov 2013

@veronikalukas Tu uz vam pomoze len sud, a sudom nariadene testy. Verim ti, ze to moze byt pre teba sok, ale vzdy su prvorade zaujmy dietata, ved ma len 4 roky a evidentne sa s nim zachadza ako s nejakym tovarom o ktory nema nikto zaujem. 😒
Ak by sa aj preukazalo otcovstvo tvojho priatela mal by sa k tomu postavit ako chlap.
Ze si nieje vedomy, ze s nou spal??? ... hm to si asi tak uplne isty nie je potom, to znamena, ze ta moznost tu ju...

veronikalukas
autor
14. nov 2013

dievcata ktore ste ma odsudzovali za to ze om bola u vestici tak si predstavte ze mala pravdu dieta nieje jeho testy v prvej spolocnosti sa museli nejak pomylit alebo sa tam stalo nieco ine co je v stadiu riesenia........

evelynm
14. nov 2013

@veronikalukas , vestica mala dve moznosti, takze bola 50% sanca, ze sa trafi 🙂 , vyslo 🙂

severanka96
15. nov 2013

no 11.11.napíšeš že má ísť na testy DNA a 14.11.už máš hotové testy nové???to trvá tak krátko?hm...sa mi to nejako zdá divné...neverím...

veronikalukas
autor
15. nov 2013

Nie netrva ale mne to robila jedna sesternicina znama a pany severanka jasne ze su neni este papiere pre sud hotove ale vysledok uz je no a ja sa urcite nebude doprosovat ci mi to verite ci nie

kiki68
15. nov 2013

ako dat to sudne asi a tam nech sa to potvrdi, tieto sukromne spolocnosti neberiem ja osobne ako doveryhodne,co sa tyka tychto testov.
A ta zenska musi byt riadna stetka,ze si nepamata kto ju suku nakryl...take decko je chuda...

welpen
15. nov 2013

inak existuju testy kt.urobis doma osobne a potom posles do laboratoria a oni ti poslu vysledky..moj muz bol na testy v BA a vysli pozitivne,aj ked sme neboli moc nadseny kedze jeho ex je psychopat ale malu si bravame a starame sa onu.dieta nemoze zato,ono sa nepytalo na svet...a poviem radsej by sme boli keby nam tu malu da a ona nam zmizne zo zivota,pretoze zena kt.ma zbran menom DIETA vie byt dobra svina 😠

veronikalukas
autor
15. nov 2013

@kiki68 ved tieto testy su uz sudne vypracovane znalcom kedy ste vwedeli ona uz zbicila zivot viac chalanom jeden je dokonca na tabletkach