Trápim sa kvôli manželovi

rybka2014
2. máj 2018

Ahojte, neviem vôbec späť..trápim sa kvôli môjmu mužovi..trápi má to ako má zase oklamal, zase sa stretáva so ženou, kvôli ktorej sme sa skoro rozviedli :( a už mi sľuboval, že s ňou to ukončil, že je rozhodnutý iba pre mna a chce zachranit naše manželstvo ..nuž tak vidím
napokon, že asi to boli iba reči..
Vnucovať sa mu nebudem ,viem že medzi nami to nie je ideálne...
A mame aj malé dieťa, a to ma najviac trápi, aby náš (prípadný) rozvod zvládlo čo najsetrenejsie..
Dakujem za pripadne reakcie.

moonlight1210
3. máj 2018

@tomiholjubavi
vykricat sa, vyplakat - ano. ale nie odvetne akcie. to uz radsej ten rozhovor.
ak uz chcem, aby siel prec, tak ho slusne "vyhodim" (len ty si si to predstavila ako mily navrh, nech si mlady pan vyberie. takym tonom sa to rozhodne nerobi.). nepostavim len tak kufre pred dvere.
prinajmensom ho najprv varujem, ze ak take veci (nevera) urobi, tak si ich tam najde (ako pisala @janinah ). ale nebude to akt pomsty.

kratkodobo take veci pomozu. z dlhodobého hladiska su odvety len spustenie snehovej gule dole zasnezenym svahom.

a ked sa taky suboj potom taha uz par rokov, uz nikto nebude rozpletat vlakno minulých udalosti. kludne sa ta zena dozije toho, ze hoci bola podvadzana, a potom poskodzovana vo vzajomnom boji exom, ludia sa postavia proti nej. lebo v ich ociach sudia podla udalosti posledných. nikoho nezaujima, ze to vsetko zacalo kvoli tomu, ze ju napr. pred piatimi rokmi podviedol.

a hoci sa neriadime v zivote pohladom a nazorom druhych, vonkajsie odsudenie a nepochopenie nas vzdy aspon nachvilu bolestivo zasiahne a dotkne sa nas. nie sme ostrovy.

rybka2014
autor
3. máj 2018

@majkeel ahoj , ďakujem aj tebe za reakciu...takze k prvej otázke, nešlo fyzickú neveru , k tej druhej, neviem , možno stereotyp, vieš oni sa poznajú od malička takze a oni boli vždy dobrí kamosi , potom sa ich cesty rozosli, každý si riešil vlastný život, v tom čase sme sa my dvaja spoznali , zaľúbili, mali dieťa a tak pohoda...raz si dali kávu a netuším prečo ale vadilo mi to, a keď mi povedal že ide snou opat na kávu , tak som povedala, že mne sa to nepáči..no tak sa zacali potajomky stretávať a ona ho proti mne balamutila..a iba mu pripomínala ich stare časy ako im bolo vtedy super, že by to chcela zase vrátiť ..no a samozrejme par krat ju môj muž odviezol kam potrebovala , veď prečo nie...
No očividne mu bolo dobre...ale teraz naozaj netuším čo chcem ...

janickacrazy
3. máj 2018

@rybka2014 neverím, že spolu nič nemali, to by som chcela vidieť

caray
3. máj 2018

prečo mám pocit, že sa ho snažíš ospravedlňovať? 🙂

monikastana
3. máj 2018

ahj. ja prechadzam niecim podobnym....neospravedlnujem tvojho muza
ale chyba je vzdy iba na 1 strane?
skusila si sa sama seba spytat aky mal k tomu dovod?
neodsudzujem ta..ani jeho nebranim..
len sa snazim objektivne pozriet na vec.
ak chces napis mi spravu a mozeme sa porozpravat blizsie.

kasokri
4. máj 2018

@rybka2014 Prosím, nebud zúfalá. Viem, že to nemáš ľahke , ale..... Buď hrdá na seba, nenechávaj sa ponižovať, zodvihni hlavu a vykroč vpred. Nezaslúži si ťa. Neostávaj pri nom. Možno ťa čaká oveľa krajší život, život v ktorom budeš šťastná ty aj tvoje dieta. Ver mi , pravdepodobne príde za tebou a bude chcieť aby si ho vzala spat. Neurob to. Vela šťastia ti prajem😉

janulka2811
6. máj 2018

Kaslat na neho,podvedie aj druhýkrát.U mna by si už ,,nevrzol,,

cecilia68
6. máj 2018

@danyb Žiadne "kamarátstvo" medzi mužom a ženou neexistuje...Skôr, či neskôr to z jednej strany (možno aj vzájomne) prerastie do chémie a bude ju chcieť prekotiť :( Takže , ak ty naivne veríš, že sa "chudáčik" len potrebuje vyplakať, je dosť smutné :( Myslím, že si to napísala z vlastnej skúsenosti a naletela si tým jeho klamstvám o "kamarátke" :(

janinah
6. máj 2018

@rybka2014 "odviezol ju kam potrebovala"...ach,ty si naivná...no,čo už,každý ne/vidí to,čo chce ne/vidieť

cecilia68
6. máj 2018

@rybka2014 Nie je to žiadna "kamarátka" :( Nechcem byť hnusná, ale ten ju pekne práši.... až sa stavím, že všetci okolo to vidia, len ty nie :(

nini1010
6. máj 2018

Jeeemine,pri takej naivke ma muz co sa nevery tyka na ruziach ustlane...

danyb
9. máj 2018

@cecilia68 možno to vyznieva tak, že som naivka, alebo že mám málo skúseností 😨 v niečo máš pravdu a súhlasím s tebou, že kamarátstvo medzi mužom a ženou neexistuje, lebo vždy to po čase prerastie aspoň z jednej strany do niečoho viac.. avšak to vôbec nevylučuje možnosť, že v tomto prípade s ňou naozaj nič nemal..
a čo sa týka tej mojej skúsenosti, aj to máš pravdu, hvorí zo mňa vlastná skúsenosť, ale nie z toho uhla pohľadu ako si ty myslíš.. ja som nenaletela svojmu mužovi že má len kamarátku.. ale ja som bola kamarátka ženatému mužovi.. mal problémy doma a potreboval počuť ženský uhol pohľadu, lebo medzi nimi bola absolútne narušená komunikácia a už sa len hádali a on s tým chcel niečo urobiť.. trvalo to len pár mesiacov a ja som sa snažila mu nestranne vysvetliť aj jej uhol pohľadu a v podstate som ho posielala za ňou a radila mu čo má robiť aby sa to medzi nimi zase napravilo 🙂
nemala by si podľa jedného názoru súdiť alebo škatuľkovať ľudí, ktorých vôbec nepoznáš 😉 z jednej veci robiť hneď závery sa nevypláca.. to hovorím v dobrom😉