Trápim sa vo vzťahu, odcudzili sme sa.

jaja1211
2. jún 2019

Ahojte,urcite ste zazili pocit ked sa vam rucal vztah a vas partner to nevidel. Sme 7 rokov spolu,moju rodinu odmieta,nerespektuje,nenavstevuje,pokusila som sa 3 krat debatovat o babatku,pristupil k tomu odmietavo ze nie este pre to pre ono,zranilo ma to naposledy natolko ze pre mna ostal iba ako spolubyvajuci,trva to rok neviem sa ho dotknut,nemame sa o com bavit,jednoducho zijeme v diametralne odlisnych svetoch. Trapim sa, z vnutra je moje telo prazdne a uplne bez citov. On to asi nevidi,vyhasla som uplne. Neviem ako mu to mam dat najavo,povedat,naznacit. Vzdy mi tie slova idu von ale nevydam ich zo seba.

janasim
3. jún 2019

Juuj,u vas to už asi vyhaslo,ja by som to nenatahovala ako gumu v trencľoch,mať ja volakedy ten rozum čo teraz...

tinkies
3. jún 2019

Píšeš že ste sa odcudzili ale napísala si ďalej že už ho nelubis..skús zavrieť oči a predstáv si ďalších 7rokov spolu..čo vidíš?je to to čo by ťa aspoň trochu naplnilo..ak nie tak vykroč zo svojej komfortnej zóny a sprav niečo pre seba..je to tvoj život sama si ho vytvaras a sama si ho môžeš svojim spôsobom pokaziť.

romiada
3. jún 2019

@jaja1211 no ked nevies rozpravať, treba mu to napisať na papier. Maš šancu tam dať všetko a nič nevynechať. Nevyhodou citov "tresknutych" na papier je, že nebudeš vidieť už taku tu spontannu reakciu aka je pri priamom rozhovore.
A maš pravdu....chlapi "nevidia" hlavne ked nevies ako mas dat najavo, povedat, naznacit. Mozno to je priležitost aby si sa aj Ty naucila ze partner nie je jasnovidec s vešteckou guľou. Že sa treba radsej aj pohadat, tresknut dvermi , vykricat sa....urobit nieco aby ten druhy mal šancu vedieť že niečo nie je ok.

janickacrazy
3. jún 2019

@jaja1211 Ja nechápem ako môžeš zotrvávať v takom vzťahu tak dlho, neľúbiš ho, on deti nechce, ty áno, takže najvyšší čas zbaliť kufor a odísť, majetky si rozdeľte, hovoriť nemusíš nič, odíd a nechaj mu odkaz, on určite nie je blbý, že to ochladenie necíti, lenže je to chlap, jemu stačí, že dobre varíš a upraceš, možno, neviem, chlapi sú proste leniví, on to určite neukončí, takže je to na tebe.

janinah
3. jún 2019

Nespávaš s ním,on je takto spokojný a ty si myslíš,že nespáva ani s nikým iným? chlap v najlepšom veku? hmm...asi dobre varíš...že si ešte k sebe nenasľahoval tú, s ktorou spáva....

melynda
4. jún 2019

Nechápem a ešte raz nechápem. V takomto vzťahu by som byť nemohla, ja by som zošalela. Psychika by bola u mňa nula bodov. Podľa mňa spáva s inou, pochybujem, že by bol bez.

jozef1b
16. jún 2019

@jaja1211 choď od neho preč. na čo čakáš. žiadna iskra, žiadna láska, žiadna pohoda. život na prd. choď preč od neho.