Udrel vás manžel? Ako ste to riešili?

timicek
24. feb 2008

Udreluž niekedy manžel? Myslím tým napr. facku alebo niečo také. Ako ste to riešili?

klbikes
24. feb 2008

Mna udrel raz....hlupa som bola ja...vyprovokovala som ho.....dal mi facku....
Kedze som prchkej povahy, vratila som, ale riadne......mrzelo nas to oboch......
To bolo iba raz......10rokov sme ,,cisty,, 😉

elise
24. feb 2008

nie ale urobil by to raz a mal by pred dverami kufre a objednaný termím k psychologovi. neuznávam násilie a riešenia konfliktou bitku.lebo ked udrie raz udrie znovu a s väčšou odvahou.

mory
24. feb 2008

mna manzel este neudrel a ani v zivote by to nespravil ale ja som ho raz udrela a lutujem to dodnes ☹ chudak bol velmi sklamany ale vyprovokoval si to 😅

mirka
24. feb 2008

môj manžel nikdy a som si istá, že to ani neurobí a neurobil by to ani nikomu inému (ani chlapovi ani žene ani dieťaťu)

takého človeka by som hneď opustila, pretože ako píše Elise, spraví to aj ďalší krát 😠

lienockaa
24. feb 2008

nie, nikdy neudrel a verím, že pri jeho povahe ani nikdy neudrie..a súhlasím s elise, že ak raz udrie, tak udrie opäť..

dominica
24. feb 2008

súhlasím s elise, ale môj muž neni tej povahy, myslím, že skôr by som ho udrela ja 😀
Ale moju mamu udrel otec a nebolo to len raz, síce bolo to keď sme boli malí, ale pamatám si to dodnes, mohla za to ona, provokovala, ale to neznamená, že sa to rieši fackami. Mama plakala a my deti sme ju ochraňovali. Dlho som na to nevedela zabudnúť a preto som otca nemala rada, teraz je to už ale iné, ale aj tak nemal na to právo. Mama sa poučila a keďže chce byť zadobre drží hubu a krok ☹

nguyen
24. feb 2008

Veta "mohla som za to lebo som provokovala" je totalna kravina, cokolvek by si urobila nema pravo ta udriet!

mari.m
24. feb 2008

ak to urobil raz,spravi to znova..
ja zo srandy niekedy capnem priatela..ale on sa neda a hned a zaraz mi to vrati..ale my sa na tom bavime..
nie je to nasilie..je to sranda 😀

dominica
24. feb 2008

veď som aj napísala, že to neznamená že mal právo udrieť ju, podľa mňa tá veta nie je kravina, je to normálna veta, ale provokácia sa nerieši fackami, ani žiadnou bitkou a pod. ako som napísala!

dominica
24. feb 2008

mari.m, aj my sme to robili keď sme spolu chodili, ale nejak nás to prešlo.

A tiež si myslím, že ak to spraví raz, spraví to aj 2x, ale otec to spravil čo viem tuším 2x a odvtedy je viac jak 20 rokov pokoj, ale to preto, že mama drží hubu a krok, viď môj pvý príspevok.

jaduska
24. feb 2008

môjmu to strach nedovolí, mám nad ním "váhovú prevahu" 😀 😀 😀 Ale nie, on by to neurobil ani keby som bola maličká a chudučká, je to strašný kľuďas. Aj keď dcérka zlostí, alebo ja "provokujem",tak radšej nijak nereaguje 😵

bihan
24. feb 2008

Nikdy a myslím, že u neho to ani nehrozí, ale keby náhodou, zaručene by sa to stalo len raz...

adinka3
24. feb 2008

mňa by manžel nikdy neudrel, nie je taká povaha. Je síce prchký, ale udrieť, to nikdy!

etuska
24. feb 2008

tak ja si to vobec neviem predstavit.Ten moj by ani muche neublizil 🙂
Dokonca aj malej capne po zadku velmi zriedkavo.

Ak uz nejaka ta facka vyleti,podla mna v tom vztahu nie je nieco v poriadku a treba to riesit-rozhovor,návsteva manzelskej poradne az radikalnejsie kroky ako-"kufre pred dverami"

mimikyky
24. feb 2008

kočky, mňa aj decká tĺkol bývalý, a naozaj platí, udel raz, udrie znova ☹

etuska
24. feb 2008

Mimikyky-pamatam si tvoj pribeh,aj preto ti teraz zo srdiecka zelam takuto krasnu rodinku aku mas.Asi si si toho vela preskakala. 😒
kiezby boli tvoje slova mementom pre "kazdu 5-tu zenu"

dominka11
24. feb 2008

nie a verim, že sa tak ani nikdy nestane.

mimikyky
24. feb 2008

etuska, ďakujem 🙂

takco
24. feb 2008

nasilie plodi nasilie, neviem je to fraza? .... 😕

etuska
24. feb 2008

Takco-nie je.Ako sa mas?

takco
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
julia225
24. feb 2008

suhlasim ze ak udrie raz udrie znova.....
bohuzial pravda...ja som mala namale, udrela som ho a on sa na mna zahnal....a mi zlepilo riadne, lebo niesom ani utla ani nizka ale on je riadne hovado.... teda bol,lebo uz spolu, zatial, niesme 🙂

cukricek11
24. feb 2008

pridavam sa k babam,ak sa to stalo raz moze sa to stat aj nabuduce ☹ ...nasi mali tiez trosicku problemiky,ked sme boli mali,...ale teraz je to ok...kvoli tomu,by som sa nenechala udriet od chlapa...nastastie moj muzicek,by fakt nikomu neublizil,dokonca ani slovne...som rada,ze taki chlapi este existuju...a nie som sama,co ma stastie,ze? 🙂

julia225
24. feb 2008

nechces ho dat naklonovat? 😅 svet by bol krajsi 😝

cukricek11
24. feb 2008

mozem,juli 😉 😅 ...opytam sa ho ked dojde z prace 😀

cukricek11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
timicek
autor
25. feb 2008

u mojich rodičov sa to stalo raz a ja som v kútiku duše dúfala a verila, že moje manželstvo také nebude. Je pravda, že som ho provokovala ale aj tak na to nemal právo ☹ . Mrzí ma to! (povedala osm mu, že nech si udrie ešte raz, asi sa spamätal, lebo radšej odišiel) Udrel ma, nebolo to silno, bol to iba taký obšuch ale predsa...

Som rada, že tých lepších mužov je viac.

julia225
25. feb 2008

timi, myslis, ze ich je viac? pochybujem.... 😒

briketa
25. feb 2008

Nie, neudrel, ani v buducnosti ma urcite neudrie, on sa ma boji 😀 😀 😀

julia225
25. feb 2008

to tiez nieje ziadna slava 😀 😝