• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Udrel vás manžel? Ako ste to riešili?

7. januára 2012 
@marianka79 určite ano, ľudia robia chyby, aj ja ich robím, ale ak urobím chybu ja, alebo niekto iný, nebijem a neponižujem ho za to. Ani za svoje, ani za jeho chyby.... to je zase môj pohľad na svet :unamused: Bohužiaľ, väčšina žien, ktoré sa nechajú otĺkať má presne také zmýšľanie ako ty, hľadajú chybu v sebe a to je tá najväčšia chyba, pretože áno, žena môže byť hysterka, môže muža podvádzať, môže byť vyslovená krava, ale muž nemá NIKDY právo ju ponižovať, biť alebo jej inak ubližovať. Sme dospelí ľudia a ak mi niečo na partnerovi prekáža, tak sa o tom snažím s ním hovoriť a myslím, že je normálne, ak to chcem vyriešiť takto a nie mlátením sa. Takže občas skús hľadať aj v iných chyby, nie iba v sebe, pretože tvoje sebavedomie a tvoja osobnosť budú onedlho na nule :confounded: Samozrejme nie extrém, ale odtiaľ potiaľ :slight_smile:
6. jan 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@indiankaindi ja by som sa otĺkat nenechala ale ok nehaj to tak :wink:
6. jan 2012 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@indiankaindi fuuuha, zena ma pravo na vsetko a muz na nic. Dost smutny nazor. Co tak nedelit to na muz, zena, ale clovek a clovek? Zena ma pravo udriet muza a ten ma len drzat. Skvele.
6. jan 2012 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@viera27 ja som nepovedala, že žena má právo udrieť muža, ja som to celé ponímala z toho uhla, že muž nemá právo udrieť ženu za nič a nikdy. U ženy to platí taktiež, myslím si, že fyzické násilie je zlé v každom prípade. Ale ak by sme hneď uvažovali v tomto smere, myslíš, že ak dá žena facku mužovi, má to rovnaký následok ako keď ju dá muž žene? Okrem toho, ak muž dá facku žene, v 99% nezostane iba pri tej facke. Čiže ak by som sa mala priznať, ak by som videla, že žena dala zaucho mužovi, tak to asi skôr dokážem tolerovať, ako keď ju muž dá žene. Okrem toho, že muž väčšinou po takejto facke nekrváca a nemá žiadne následky, toto správanie ženy môže byť kľudne ojedinelé a stane sa iba raz. Kdežto ak muž capne žene, minimálne modrina z toho je a facka od muža nie je nikdy jediná, ale je začiatkom. :confounded: V každom prípade však platí, ako som písala už aj predtým (len si to zrejme prehliadla) nedokázala by som za nič udrieť partnera, alebo manžela, je mi to proti srsti a to isté si myslím, že by malo platiť aj naopak, muž by ženu nemal nikdy udrieť, u muža je to totiž spúšťač!
7. jan 2012 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tvoj príspevok