Udrel vás manžel? Ako ste to riešili?

timicek
24. feb 2008

Udreluž niekedy manžel? Myslím tým napr. facku alebo niečo také. Ako ste to riešili?

libawet
26. apr 2017

...ono je to ťažké. Udrel ako udrel....sú situácie, kedy si to zaslúži rovnako žena ako aj muž, ale - vždy by mal človek premýšľať aj v tých veľmi vypätých situáciách a včas sa stiahnuť a neurobiť to. Sú však prchké povahy, ktoré najprv konajú a až potom premýšľajú a takýchto by sme mali odhaliť včas, vždy sa nejako prejavia, a potom by sa nemuseli riešiť takéto témy. Mňa manžel neudrel nikdy (a ani ja jeho 🙂 ), vedela som, koho som si zobrala.

dominika2221
26. apr 2017

@macik6 no bohuzial je to tak hlavne je neukazat svoju slabost a neukazat strach vela zien sa zlakne a nechaju sa bit dalej ja som sa mu viac krat postavila aby videl ze aj ked som slabsia nenecham to len tak a davaju si to za vinu ziaden chlap nema co bit zenu aj ked ho provokuje

roman164
5. júl 2019

Mile ženy a co keby ste na diskotéke a vášmu mužov aj vám do alkoholu dajú drogy... A vás muž by sa zobudil v amoku v ktorom si nič celé hodiny nepameta a v tom amoku vás udrie ako by ste to riešili???

kilvapka
5. okt 2022

@mandala77 v inych forach som sa docitala, ze mas knihu Dospele deti alkoholikov v pdf- bolo by mozne mi ju poslat na mail? Dakujem