Úmrtie a nevysvetliteľné veci v byte

21. mar 2023

Stalo sa vám niekedy, že sa vám doma diali nevysvetliteľné veci , napríklad niečo spadlo aj keď nebol prievan a nemalo to absolútne dôvod spadnúť , alebo sa vám vypínali zapinali svetla, alebo ste počuli zvuky alebo hocičo iné , ale blízka osoba alebo známa/známy zomrela až deň-dva nato?
Nám sa predvčerom začali diať divne veci , včera to pokračovalo okolo 9 večer a dnes ráno mi prišla správa že zomrela dnes v noci.

reanda
21. mar 2023

nie

zojazoja
21. mar 2023

Tiež nie.

julovka8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dominikagier
21. mar 2023

áno

tanyag
21. mar 2023

áno

hiro
21. mar 2023

Nam pred rokmi takto poblikavalo svetlo v prenajatom byte pred vela rokmi. Bolo to dost divne. Az ked sme sa odtial stahovali zrazu zacalo podymievat v spinaci a nasiel som tam zalomene hlinikove vodice. Keby sme to nechali zaznute ked tam nie sme tak ten byt vyhori.

viestta
21. mar 2023

Nie

ankare
21. mar 2023

Ano, už som o Tom počula.

katica06
21. mar 2023

Áno v hodine smrti dedka aj v deň pohrebu

mojvlk
21. mar 2023

Nie....úprimnú sústrasť 😔

guiseppinka
21. mar 2023

Ano, viackrat

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinmmartin
21. mar 2023

na svete zomieraju kazdu skundu ludia a nic sa nedeje...preco si zrovna ty myslis ze si vynimka?

vava_1994
21. mar 2023

Mne sa sníval sen o krstnom, veľmi divný sen, kde mi povedal “chcel som ti niečo povedať” a zobudil ma budík. Chodila som ešte na základku a na fb som videla od jeho dcéry príspekov, že v noci zomrel, mal rakovinu. Do teraz mám z toho zimoriavky aj krstnej som to povedala, stále na to spomíname

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
perdita11
21. mar 2023

Ano

kollarovci
21. mar 2023

Ano stalo sa mi nieco podobne babka bola chora cakali sme najhorsie😒v noci som sa zobudila nato ze vedla posteli som videla hmlu pas hmli ktory stupal hore a hned som zacala plakat ze babka zomrela aj tak bolo 😒do roka aj do dna zomrel jej manzel v ten isty den tu istu hodinu postali hodiny od vtedy verim😒

vikusjk
21. mar 2023

Nie, ale je to mozno aj tym, ze takym veciam proste neverim a za vsetkym vidim racionalne vysvetlenie.

gemina
21. mar 2023

Ahoj, pár dní pred smrťou a už prelínajú reality, t.j. duša môže byť už častejšie v astráli ako na tomto svete a odtiaľ vie dávať znamenia... najčastejšie ide o manipuláciu s elektrikou, posúvanie predmetov...to je to, čo vedia svojou energiou ovplyvniť z inej dimenzie.

zabka79
21. mar 2023

Ano zapnutie lampicky , zapnutie alarmu, padnutie veci zo skrine a pobehovanie auticok na dialkove alebo vyhravanie hraciek, umrtie sme nastastie nemali

deti95060810
21. mar 2023

autorka...na mk je skupina medzi nebom a zemou....tam asi nájdeš viac pochopenia...😉

mogaa
21. mar 2023

za zomrelého dať odslúžiť gregoriánske omše.....

autor
21. mar 2023

@martinmmartin ja som sem napisala slušne , pre ľudí ktorí s tým majú skúsenosti , nie pre ľudí čo sa robia múdrymi a potrebuju vyryvať alebo vysmievať. Pokial viem, nikde netvrdím že si myslím že som výnimočná , predpokladám že ty zas niesi v kontakte so všetkými pozostalými na svete , či sa im niečo deje po smrti blízkych. Keď na take veci neveríš tak sa proste nevyjadruj a zapajaj sa do diskusii ktoré sú ti obsahom blízke, nikto nieje na tvoj uštipačný komentár zvedavý 😊 možno len tí podobní tebe.

stanulienkat
21. mar 2023

Nie. Na vsetko je vysvetlenie. Ludia maju tendenciu dodatocne pripisovat veciam vyznam, ktory nema opodstatnenie.

autor
21. mar 2023

@stanulienkat ja si skôr myslím že ľudia majú na všetko vysvetlenie , lebo si nechcú pripustiť že existuje niečo “ medzi nebom a zemou” čo úplne beriem, každý mame nejaky názor a vieru v niečo 😊

bucko555
21. mar 2023

Mne sa tak snívalo do rána zo svokron že sme boli na dovolenke a bol vysniaty .....na druhý deň doobeda zomrel určite sa bol so mnou rozlúčiť ......

stanulienkat
21. mar 2023

Nic medzi nebom a zemou nie je. To si nahovaraju psychicky labilnejsi ludia.

gemina
21. mar 2023

@stanulienkat po smrti sa budete smiať sama sebe, ako ste si to len mohli myslieť🙂. To, že nevidíte za roh neznamená, že tam nič nie je.

hiro
21. mar 2023

@gemina "To, že nevidíte za roh neznamená, že tam nič nie je." - Za roh nemusime priamo vidiet, to ze tam nieco je sa da zistit 1000 inymi sposobmi (len namatkovo napriklad nameranou zvysenou gravitaciou ktora by nebola keby tam nic nebolo).

oliviakatka
21. mar 2023

Nie ale vycitila som keď mal bratranec autonehodu ktorú prežil len o vlások. Bolo 'to' divné...