Urazil by vás chlap s týmto?

cervenyhyacint
24. máj 2016

Dievčatá, píšem z ihého nicku, len sa chcem spýtať či som malicherná alebo by aj vás od chlapa toto urazilo.S mužom sme sa včera pohádali na takej blbosti,no mňa to škrie a je mi do plaču. Máme 2 deti: 6r a 5mes.,som po 2 sekciach, po druhej mam brucho hrozne, ako balón, veľa strií,ovísa, dieťa kojím a ešte dlho budem,takže cvičit moc nemôžem, mám 172cm a 70 kg, niečo som schudla snažím sa ďalej ale od pása dole je to strašné.pás 90cm,riť 106cm,samá falda. Hovorím mužovi že musím niečo robiť so sebou,či si nedám neskôr spraviť to brucho alebo čo, a on ma len podpichuje že hrošica,nech kašlem na to že som dobrá. Včera sme sa bavili o jeho kolegovi-že sa rozišiel s priateľkou,že ju videl a že to je to,, dobrá šupa,veľmi pekná baba z fitka,´´. No do mňa 100čertov. A na Fb mám jednu dávnejšiu kamošku teraz robí bikini fitnes a vyzerá božsky nie samý sval ale všetko ako má byť,ozaj sexica, dáva tam fotky zo súťaží v tých mini bikinkách a tú si furt obzerá aj keď ju ani moc nepozná. To by nevadilo ale davnejšie som aj ja premýšlala nad posilkou a vravel nech kašlem na to že jemu sa tie mužatky a kostry nepáčia. Ja ho len nechápem kde je pravda, a načo vypráva o tých sexiciach keď ja som bohužial ostala po sekciach sama stria a nikdy takú postavu mať nebudem..je mi smutno,veď každá žena chce byť pre toho svojho tá naj...a teraz som za žiarlivú hysterku

penn
24. máj 2016

Ak sa dokážeš zmobilizovat brucho masíruje s tym jedlom, alebo kefou, s tym žltým garnierom kofeín plus citrón či co.
Alebo si nájdi aj také škoricový chilli zábaly pod fóliu.
Ja som teda neodohrala skoro nic. A aj tam mi zostala hrubšia koža na bruchu a sere ma jak hovado. Banujem, ze som trosku nemasirovala.
Ale ak budes nakoniec pekná chuducka, tak si daj zvyšok odrezať, no a čo. : ))

sirinka
24. máj 2016

@cervenyhyacint 15 minút denne plus aktívny pohyb na čerstvom vzduchu sú na začiatok ideálne. Brušáky nerob, cvic cviky vlastnou váhou, cvic s kettlbelom, pri všetkých zapajas aj stred tela, centrum a tým ho postupne spevňuje. Priame cviky na brucho môžu prísť kludne o dva, tri mesiace, keď už bude nejaký základ vytvorený.

cervenyhyacint
autor
24. máj 2016

@yasmeena áno trápi ma to lebo ja taká asi už nebudem, roky idú, mám 32 a figúra sa už tažšie strúha, no posnažím sa, aj o nejakom fešakovi mu teda predhodím, aj ked aj ten moj je fešák, nie ako z časopisu ale postavu má vysokú, z práce vypracovaný takže teraz je na tom lepšie ako ja ☹

cervenyhyacint
autor
24. máj 2016

@vejula velmi pekné, ďakujem

cervenyhyacint
autor
24. máj 2016

@nyusika od včera som začala ale pomaly, jednak maličký má na tvári ekzem asi mu vadí niečo čo jem tak som opatrná a viem že pri chudnutí sa vyplavujú z tela škodlivé látky nechcem mu ešte uškodiť ale pomaly cvičiť budem

mysga
24. máj 2016

@cervenyhyacint Je prirodzené sa snažiť byť taká, aby si sa cítila dobre, lepšie, ako lamentovať alebo sa nebodaj začať utápať v nejakých takýchto patáliách. Ono (aspoň u mňa) ani tak nejde o nejaké super výsledky, dobrý pocit je už len z toho, že robíš čosi pre seba a rýchlo ťa opustia aj takéto myšlienky.

Aj keď sa mi ľahko hovorí, ešte ja tu budem čoskoro riešiť depresie z toho,že som nepribrala len tabulkovo, ale aj niečo navyše :D (ak sa to stane, nemuselo by :( :D )

puklica13
24. máj 2016

@cervenyhyacint prepac..mylis sa..pre tvojho muza vobec nemusi byt krajsie stihle telo fitnesky..mnohym chlapom sa pacia oblejsie zeny,prsate,ritnate..proste ich fyzicky viac pritahuju..ty mas problem sama zo sebou..nedokazes sa akceptovat taka aka si..ja mam tiez par kil navyse,po troch porodoch volnu kozu na bruchu...ale ja som spokojna zo sebou a ked nahodim saty a stekle viem ze nejeden chlap kukne...nielem mm...

cervenyhyacint
autor
24. máj 2016

@penn už 2 týždne jem zdravšie jem veľa zeleniny, jogurtov, viem ako by mala taká strava vyzerať, schudla som necelé 3 kg no ale brucho bude potrebovať dlhý čas to viem, len neviem ako sa mi upraví tá koža, po prvom dieťaťi som to nemala takéto nepekné, uvidím ďalej, ďakujem

emarekova
24. máj 2016

@cervenyhyacint ja mam tiez niekedy take stavy,ze preco sa pozrie na inu ked mna stale ubezpecuje,ze som pekna,aj keby som mala 100kg,ze ma bude lubit. Prsia mam ako vysusene slivky po dvoch takmer dvojrocnych kojeniach a stale je z nich na makko.Ale je to proste tak,aj keby sme boli idealne,aj tak by sa pozreli na ine. Ako kamarat hovori:sluboval som vernost,nie slepotu 🙂

cervenyhyacint
autor
24. máj 2016

@penn presne ten žltý garnier mám to som kúpila náhodou a ako mlieko sa mi nepáči ale budem tým masírovať to brucho teda, kúpila som si aj sťahovací neoprénový pás, v tom chodím doma, neviem či to pomôže, ozaj a nevieš či zaberá takýý vibračný pás, napr. Vibra Tone? Ten som používala trocha po prvom bábu, môže to pomôcť na ten tuk na bruchu a bokoch?

sardinka335
24. máj 2016

@puklica13 ja napodobne...som so sebou spokojna v ramci moznosti, ked sa nahodim tak to nie je take zle. A kostami budem hrkať v hrobe.....
Koža sa stiahne a niečo treba aj pocvičit. Holt zadarmo to nebude...nejake vysledky. Myslím si ze muzov viac pritahuju sebavedome zeny v zmysle, ze nie su stale zamindrakované ale sa uvolnia, su aktivne a nie ofukane z toho ze maju par kil navyše. Ani tí chlapy nie su všetci klony Brada Pitta...a vobec to nie je o tom, ked je tam ,,chemia,, tak človek nejake ,,vady na krase,, vazne nerieši.

janinah
24. máj 2016

@nyusika po sekcii je brucho pošité v 7mich vrstvách,min. 6mes. sa nesmie cvičiť

nyusika
24. máj 2016

@cervenyhyacint to je hlúposť s tými látkami ☺

whitecat666
24. máj 2016

@cervenyhyacint
Urazilo by ma ak by ma muz nazval hrošica. Bola to od neho fakt blba poznamka. 🙄 🙄 🙄
S tym ti vsak nikto z nas nepomoze (mala si si vziat niekoho milsieho).
Z tvojho prispevku mam pocit, ze ty nie si spokojna sama so sebou, to by mna osobne trapilo najviac, nie kvoli muzovi ale kvoli sebe.
Nemas taku prisernu nadvahu, ze by sa s tym nedalo uz nic robit. Na tvojom mieste by som zacala drzat dietu, civicit a dala si spravit abdominoplastiku.
Deti su dobra vyhovorka preco nejest zdravo a nemoct cvicit, ale pozeraj sa na to z tej druhej strany, ako im do buducna prospeje ked im pojdes prikladom zdravou stravou a sportom (pri sporte mozte ako rodina stravit spolu vela zabavy).

puklica13
24. máj 2016

@sardinka335 presne..vsetko je v hlave..ked si velryba vsugeruje ze je lan..nikto ju nepresvedci o opaku..radsej sa normalne najest,zasmiat s kamoskou,tesit sa zo slniecka,postiskat muza ako riesit nejake brucho...
Tiez som tu vcera v inej teme pisala ze o Keanu Reevsovi snivam pravidelne 😀..nechapem ako by som tym urazala svojho muza...

ervenka
24. máj 2016

Aj ten moj sa pozrie, co by sa nepozrel. Ale krv mu prudi aj v mozgu a nie len v gatiach. Blbe poznamky nema. LEbo vie velmi dobre cim som si presla, hlavne po druhom porode. Navyse som chora- nefunkcna stitna zlaza. Nevyhovaram sa. Cvicim podla Jillian. Vaha pri porode 114kg, tyzden po porode 104kg a teraz- cca 13 mesiacov po porode 91,5kg. Takze to ide pomalyyyy. Ale dietologicka povedala,ze radsej pomaly ako slimak, ale stabilne. Kazdy gram je pre mna vyhra. Mam svoje telo rada, nebojujem s nim, ale mu pomaham, aby som bola zdravsia a aby lepsie a lahsie fungovalo. Chuda nechcem byt, zdravsia ano. JA to dam, som si ista. Kadzym dnom a kazdym gramom som blizsie a blizsie k cielu. To je moje pozitivne myslenie. Moja motivacia.

svetluska82
24. máj 2016

@cervenyhyacint ahoj, u nas tato tema vysoko aktualna. Moj muz si ma tiez vzdy takto doberal, akoze zo srandy, volal ma tulenica. Po par rokoch som toho mala dost, sebavedomie na bode nula, zacala som na sebe makat, chlapi sa za mnou otacaju a jeho to nenormalne skrie a uz cca rok mam pokoj od tych jeho blbych poznamok....*cize nekecaj okolo svojej postavy, hned ako sa ti bude dat konaj...Vsak ani on nie je Brad Pitt predpokladam 🙂 A ano urazil by ma tymto

atrami
24. máj 2016

@4ocka mne môj tiež nikdy nepovedal, že som tučná, skôr mi povedal keď už som schudla moc, 52 kg a to si ma bral keď som mala 47 kg. Môj manžel mal 120 kg, ale to už som frflala, lebo to už je o zdravie, dostal rozum a schudol sa na 76 kg, ale pribral na 84 kg, lebo býval unavený. Žiadne zázračné nápoje, len zmenou jedálnička a viac pohybu a cvičenie.

olivka84
24. máj 2016

@cervenyhyacint nekomentuj sa pred nim. Mozno by ani neriesil leby to nepocul od teba. A inak mna ako zenu by to max urazilo. Aj keby to len so srandy myslel. Akoze fakt ze hrosica???? Moj by minimalne mesiac bol bez navareneho jedla o inom ani nehovorim

4ocka
24. máj 2016

@atrami krasne 🙂 vsetko sa da...len netreba vyhovorky..vzdy sa da najst dobra a zdrava alternativa

katarinamarkova
24. máj 2016

@cervenyhyacint základný problém je v tom ako seba vnímaš TY! nie v tom ako ťa vníma manžel. z celého mám taký dojem, že keby ti aj povedal, že aká nádherná žena z teba ostala po pôrodoch, tak to budeš celé vnímať ako iróniu, nie ako pochvalu.

patkaa555
24. máj 2016

Presne akoby som o tom svojom citala. Tiez sa nad tym zamysllam niekedy o co mu ide. Ked som po porode schudla 17 kg zacal byt ziarlivy. Teraz som zase z tych 17 uz 7 pribrala a je spokojny (on samozrejme a ja som na nervy lebo mam nadvahu fuj) a pritom sa otoci za kazdou kostou.

mamba13
25. máj 2016

Vôbec nie si malicherna, mňa by sa to dotklo veľmi. Je síce fajn keď ťa ľúbi takú aká si, ale kazda žena chce byť pre toho svojho príťažlivá A takéto kecy o hrosiciach sú maximálne nevhodné, aj keď to myslí zo srandy. Porodila si mu dve zdravé deti o ktoré sa staras, staras sa o domácnosť, venujes tomu väčšinu svojho času. ja by som sa za takúto ppznamku s ním ani nebavila, nie ešte sex 🙂 ale to som ja.... Hlavne ak sa sama necitis dobre vo svojom tele, začni S tým niečo robiť ale pre seba nie pre niekoho iného A voči takýmto poznamkam sa jednoznačne ohrad, že to nepotrebuješ počúvať

sardinka335
25. máj 2016

@mamba13 koli jednej poznamke, ktoru dotyčny evidentne myslel zo srandy lebo iste aj ona len mrnčí ako vyzera, tak koli tomu sa nebavim a nemam sex? Ved on s nou spava tak asi mu ta postava tak nevadi a jeho reči viac menej len odrazaju to čo ona vyžaruje zo seba a o čom zrejme často hovorí. A furt sa zeny utešujte ako ste porodili deti a starate sa o domacnost....to mi uz pride ako vyhovorka aby som sa snad ani umyvat nemusela. 😀 😀
Ja osobne uz rozoznám ,,urazku,, od ,,škádlenia,, a doberania. A v tomto pripade mi to pride ako to doberanie...samozrejme ak jej to velmi vadi tak ma povedat, ze vieš čo zranuje ma to, ale tiez by som to nedramatizovala. Okolie zvyčajne odraža len to čo sami vyžarujeme.

mamba13
25. máj 2016

@sardinka335 vieš čo? Ja sa ničím neutesujem vážim 54 kg po jednom dieťati, zarábam, starám sa a času mám málo. Nemám strie ani nič podobné.... Je logické keď venujes energiu a čas rodine, máš malo času na seba. Možno U vás je označovanie sa za hrochov normálne, u nás nie.

sardinka335
25. máj 2016

@mamba13 pozri, strie su vecou elasticity kože, holt nie kazda ma taku pružnost pokozky s tým vela nenarobia a ja som pribala 12 kil počas tehotenstva a som vysoka takze nemam to ani z ,,vyžratia,, a vobec ma to netrapi lebo za to nemozem hoci som sa natierala Vichy kremami a podobne. Moj muz to nikdy nekomentoval ani neriešil proste lubime sa a je jedno ze on je plešaty a ja mam strie na bruchu - zivot by som za neho dala lebo urobi pre rodinu prvé posledne a ked sa niekedy v minulosti stalo, ze prišiel sa pritulit a poobchýtať a povedal, ze čo tu je za faldíček...tak sme sa na tom akurat tak zasmiali a pochytali si navzajom ,,pneumatiky,, 😀 😀 😀 😀 Inak vobec nie sme tlsty...ale holt ta koza na bruchu nepoznám snad človeka čo ju nema povisnutu a nejaky tuk na bruchu zvlášť po 3 porodoch....A to ma trapi najmenej. Obaja sme si prešli všeličím, ja dlhšou chorobou a on operaciou kedy bol rad, ze vobec funguje. Ja osobne sa neviem ,,nerozpravat,, lebo som tak ukecana, ze to aj tak nevydržím...to radšej hned poviem na rovinu. A trapit sa bez sexu? A načo? Pekné si budem odopierat ??? Len sebe by som škodila... 😀 😀 😀 to radšej nenavarím...a tak ho ,,vytrestám,,. 😀 😀

mala_hobitka
25. máj 2016

@cervenyhyacint Keby ta cielene urazal tak je to nieco ine ale v tomto pripade mam pocit ze ty riesit a on vobec. Neurobil nic cim by ti cielene ublizoval.
Kazdy chlap sa rad pozrie na peknu holku aj ked je stastne zadany. Na to nic nie je. Kde tu mozes pre malu ukazku ake to je chlapovi povedat "fuuuha to je krasny chlap v tom katalogu.." alebo reagovat na film "no jasne ona to hra ze sa jej nelubi ale na takeho fesaka sa neda nepozerat" 😀 😀 😀

mamba13
25. máj 2016

@sardinka335 vieš ale faldicek, nie je hroch.... Jemné podrypkavanie 😉 mňa by veľmi ranilo Keby mi partner povedal toto, A keď som ranena nemôžem komunikovať A keď nekomunikujem nemôžem sexovat 😉 Ja byť v jej koži tak naschvál schudnem a urobím zo seba kosť 🙂

sasa1310
25. máj 2016

@cervenyhyacint ty musíš vedieť, či sa cítiš byť milovaná a atraktívna pre svojho manžela. A či ho priťahuješ.

janickacrazy
25. máj 2016

@cervenyhyacint akože ja nechápem niektoré ženy tu, že ved je to sranda, no mne to teda moc vtipné nepripadá, ked muž nazve svoju ženu hrošicou ešte k tomu pár mesiacov po porode, ked tá žena kojí, teda neviem ako ostatné, ale ja som v období kojenia bola maximálne precitlivelá a takáto poznámka by ma asi fakt ranila, našťastie moj muž je citlivý v týchto veciach a nikdy by mi niečo také nepovedal, každopádne sa neboj, ja mám za sebou 3 sekcie, malý bude mať 7 mes. a bruško mám už oveľa lepšie ako napr. 2 mesiace dozadu, ide to pozvoľna, ale ide, držím palčeky aj tebe 😉 bude dobre uvidíš