Už nemám prečo žiarliť

4. aug 2022

Dnes mi muž povedal, že už nemá prečo žiarliť ,pretože moje prednosti (prsia, zadok) už nie sú. Ako viem, že po 2 deťoch nemám tú postavu čo predtým, som aj strašne chudá, ale to aj vďaka zdravotným problémom. Inak sa o seba každý deň starám. Pekne sa obliekam, líčim, češem... sklamalo ma to... snažím sa vyzerať dobre, a podľa neho nevyzerám... keďže nemám už svoje ,,prednosti " a 2 deti, tak už by ma žiaden nechcel... mám 24 rokov.

mimanr
5. aug 2022

a tu je asi pes zakopany, ze ziarli, ale aby ti dokazal opak, zhodil ta...je to smutne, ked si muz takto posilnuje ego na svojej zene 😐

oblecenie99
5. aug 2022

Tak si povedz "challenge accepted" a prever si to 🤫 nemusí to ani vedieť, stačí,že tebe to vráti sebavedomie 😁

snezienkaaa82
5. aug 2022

A on ako vyzerá? Vždy tip top? Nagelovany ficur, ktorý zaplatí viac za to, čo na na hlave, než za to, čo má v hlave?

autor
5. aug 2022

@snezienkaaa82 no má už cca 27kg naviac, než sme sa spoznali.. ale inak nevyzerá najhoršie..

autor
5. aug 2022

@oblecenie99 ja už ani neviem, ako sa to preveruje 😁 si mam na ulici stopnúť týpka ,,ahoj, som krásna?" 😆😆

trilliardr
5. aug 2022

Och, tak toto je smutné. Lebo, ver mi, ak ta niekto miluje, nie je to kvôli tvojmu zadku a prsiam. To sú len bonusy. Urob pre seba niečo pekné, venuj si energiu, lásku, opateru a nechaj svojho muža dospieť a možno aj nedospieť...urcite mu vo vzťahu dávaš veľa energie a celkový servis okolo detí a domácnosti...nuž, zmeň pozornosť z "on" na "ja".

evka258
5. aug 2022

Cisty xxx

micusa2222
5. aug 2022

takúto vetu vysloví len úbožiak zakomplexovaný,,,určite vyzerá ako Quasimodo, ale bude riešiť, ako vyzeráš po dvoch pôrodoch,,,,viem, o čom píšem, poznala som jedného Quasimoda, ale manželku chcel mať Ornelu Mutti,,,

ellca123
5. aug 2022

Napalo ma ...
Daj si urobit prsia za jeho peniaze a
najdi si niekoho komu sa budes pacit a
kto ta bude mat rad, v dobrom aj zlom.
Ten chlap Nestoji za to

autor
5. aug 2022

@ellca123 to mi povedal, sám že mi dá spraviť.. ale aby si to poistil, že spravíme zmluvu, aby som s nim ostala potom.. nieže mi zaplatí prsia a ja odídem..

trilliardr
5. aug 2022

@autorka nebolo ti čudné, že ti neveril a musela si absolvovať s dieťaťom a nim testy otcovstva??!!! 😳
Veď to je akoby ti vynadal do ľahkých žien...ci to tak vidím len ja?

autor
5. aug 2022

@trilliardr čudné... ako som už vyššie písala, jeho ,,milí" kamaráti do neho hucali... a kedze som bola v tom čase,,pekna" žena, dostávalo sa mi pozornosti od mužov. Išla som sa zabaviť s kamoškami, a furt sa okolo nás niekto krútil.. A to náhodou videl nejaký jeho kamoš a už bol oheň na streche... keďže to ešte 100x nafukol..

ddaassuullaa
5. aug 2022

No, aby tvoje zdravotne problemy nesuviseli aj s psychikou, takyto muz je trn v pate, doslova. Mysli na seba, s akoukolvek zmluvou si moze vytriet co len chce, u nas zakon pozna max tak pozicku, uver a pod, a nie ze si vynuti, ze ty s nim zostanes. Nie si auto, ktore si vysklada v urcitej vybave. Viac sebavedomia a vybehnut si s inymi typmi ludi tak casto, ako sa.da,.aby si vedela, ze naozaj mas ine kvality ako velkost podprdy a obvod zadku

ellca123
5. aug 2022

No skoda reci.... Luka je plna kvetov a
ty mas dom bodliaka/ ci podliaka

trilliardr
5. aug 2022

@autorka som toho názoru, že si stále krásna žena. Len máš pri sebe niekoho, kto má nízke sebavedomie. Ver mi. Ani si ho nepodpichla, ani nič iné. Len sa nechá zrejme ovplyvňovať inými ľuďmi (nízke sebavedomie a túžba zapadnúť do party) a následne na to dokáže druhého ponížiť/otcovstvo a to, čo ti povedal o ziarleni (opäť nízke sebavedomie a zranené ego). Jeho rodicia ho teda museli poriadne "vytrenovať", zrejme s nim nezaobchadzali dobre.

laska86
5. aug 2022

Prerasteny Pitt😆😆som sa zasmiala..nech ti ten pit oblize rit🤦..nenechaj sa podcenovat...

any_soj
5. aug 2022

Och :( "keď povie, že mu vadí, keď sa s niekym mam stretnúť, tak sa nestretnem, aby bol pokoj.." och ako jasné, nie chodiť na romantické rande, ale na kávu či návštevu ku kamošovi kedykoľvek. :( počuj pusti si podcast Ako si nezobrať teľa zvlášť prvá časť 10 spôsobov ako vstúpiť do zlého vzťahu. Toto nevyzerá dobre, mrzí ma to.

radacak
5. aug 2022

Je to od neho úbohé...mne také manžel síce nikdy nepovedal...Ale nikdy ,ozaj NIKDY nežiarlil čo mne osobne bolo veľmi divné (nieže by mal dôvod ale aj tak)
A potom po 13 rokoch vzťahu...Robili sme v jednej firme a on tak neskutočne žiarlil na môjho kolegu len preto že sme sa rozprávali a občas zasmiali... Nepoznávala som ho ,nechápala som ale zrejme cítil ohrozenie.. neviem ale vtedy prvý krát žiarlil 🙈

martulka48
5. aug 2022

ja si myslím, že každá žena je vizitkou svojho muža...

nyusika
5. aug 2022

Čistý kkt...tebe nevadí, že za tvoje prednosti považuje iba prsia a zadok??
Čo si nejaký tovar? Kde sú ostatné hodnoty?

janduska
5. aug 2022

Vážne ti niečo take povedal? Je to dosť úbohé a neviem si predstaviť byť v takom manželstve, či vzťahu, kde chýba úcta...ani keby to myslel zo srandy.

rootham
5. aug 2022

@hilda08 hajzlici, ktorí sami za nič nestoja, ale ženu dokážu dourážať....treba to tĺcť od mala toto mužské pokolenie

lunademonica
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evlyb
5. aug 2022

To je debil.. 🤦🤦🤦🤦

vero_29
5. aug 2022

Och..tento chlap..no koment..akože toto si ja ani neviem predstaviť, žeby mi môj manžel niečo takéto povedal 🤷🏼‍♀️ ja ani neviem či ti na toto napísať..ja by som osobne s takýmto chlapom nebola, čiže neviem..len za ti držím palce ✊

cecilia29
5. aug 2022

Určite si ešte krajšia ako pred deťmi. Teraz je to už taká práva ženská vyzretá krása. Ale kto je slepý tak je slepý. Normálny chlap to vidí. Môj pár dní do zadu ospevoval moju krásu - a to som pár dní pred TP s tretím , 18 kg navyše a potim sa ako 🐎

autor
5. aug 2022

@cecilia29 ,,pravá ženská vyzerá krása " ... v obchode si myslia, že mám 15 😁😁😁 ale ďakujem... A držím palce 🧡

cecilia29
5. aug 2022

Ja mám 32 a v obchode sa jedno malé dievčatko pyta otecka. Oci. To dievčatko čaká bábätko ? 😀 Taký kompliment som dávno nedostala. Ale aj tak, po deťoch je tá žena podľa mňa proste iná 🙂 už len to vyžarovanie

luizina
5. aug 2022

Jednoducho ziarli a preto ta potreboval podkopnut a ublizit ti, to je jasne. Proste si pohonil svoje ego na tebe. Skor by som rozmyslala, ci s niekyk takym chcem zit, ked ze to neni prvy incident zjavne, ked pises, ze robil sceny pre kavu s kamaratom a ze ked sa jemu niekto nepaci, tak radsej sa s nim nestretnes, len aby bol klud. Vztah by mal byt o dovere a istej normalnej voľnosti, ale u vas to zrejme tak neni a ukazali sa to hned pri tom, ze ste museli ist na skusku otcovstva. Tebe sa to vtedy zdalo mozno normálne, lebo kamarati ho huckali a bla bla, ale neni to normalne za mna. Cudni su tito chlapi a cudne sme aj my, ze im kadeco taketo tolerujeme a este si to vieme aj same pred sebou ospravedlniť. Urcite si nemusis nic dokazovat a ani na to nemusis mysliet, je jedno aka si, hlavne je mat sa rad a nie ci mas cici a rici. Uz ho vidim, co by robil, keby si si dala napr tie prsia spravit, by ho kleplo rovno 😂.

slavomira236
5. aug 2022

Ja som porodila 3 deti cicky 0ky mínus po 3 deťoch no toto mi chlap ešte nepovedal mám 44..