Varím zle?

babyanabell789
20. jún 2015

Dobry den poprosim vas o vas osobny nazor su podla vas jedla ako pirohy rizoto zapekane zemiaky rezance s kapustou a pod rychle jedla.nedostatocne syte pre chlapa? To musi mat nevyhnutne na tanieri kilo knedle a maso ? Na tom mi pada vztsh ... pomozte mi prosim co varite vy tak bezne ake jedla?

absurdum
20. jún 2015

na tom ti pada vztah? jeminenku a ja ani varit neviem..

honeysugar
20. jún 2015

Nech si vari sam

alexandra1104
20. jún 2015

ahoj nemusi to byt kilo knedle....ale vo vsetkom musi byt maso..robi od rana do vecera tak an tom si potrpi

janinah
20. jún 2015

poďakuj sa jeho mamičke,ktorá ho naučila,že chlap musí mať mäso.......a koľko váži? ak sa obžerie a robí v bani,tak ok,ak sadne k tv a pc a sadlo sa ukladá,tak zbohom 😒 ..nevaríš zle.,varím tak isto a 99% žien tiež......povedz mu to,čo nám vravel otec ako deťom-komu nechutí alebo má málo,vie kde je chlieb a maslo....a mimochodom aj vie zarobiť na to každodenné mäsko?

mm87245
20. jún 2015

Bohuzial nepomozem ti. Ja s manzelom taky problem nemam,su rozni muzi...jedna vec je ,ze ako ho vychova matka a druha ako si ho ,,vychovas" ty... Viem to posudit aj podla mojho otca...a muz by sa mal casom prisposobit! Ak nie.. nie je ten spravny...:-/ ale su proste muzi co musia mat maso a stym ty nic neurobis...:-/

lucinocka
20. jún 2015

@babyanabell789 moj chcel dnes na obed omeletu🙂

honeysugar
20. jún 2015

Zrejme tuzi po argentinskych stejkoch 🙂 A potom.zalezi kolko je schopny investovat do stravy ked je taky narocy 🙂

tomiholjubavi
20. jún 2015

@babyanabell789 podla mna su to super jedla.... 🙂 moj tiez preferuje masisko, ale vztah nam na tom, ze neviem varit nepada...ked sa mu nieco nezda dostatocne masove, tak si k tomu vezme kus salamy a je spokojny 😀

tomiholjubavi
20. jún 2015

@lucinocka moj chcel zemiaky..vraj mu je jedno co spravim, ale nech su tam zemiaky 🙂

moni244
20. jún 2015

ako sorry, ale keby si toto varila aj pri mne, no tak ďakujem pekne, je milión iných rýchlych jedál

latvia
20. jún 2015

@babyanabell789 na tom ti vztah urcite nepada. ak nemate pre teba ocividny iny dovod na padanie vztahu, tak je to.....ako to nazvat.....zadubenost? tvojho muza? tvoj chlap ti nici vztah lebo ty mu nenavaris maso? to vazne? 😝 toto je len dosledok inych veci...
popravde mat kazdy den na stole nieco z toho, co uvadzas, by sa mozno nepacilo viacerym chlapom....otazka je, preco to ma vplyv na vas vztah? okrem ineho by ma zaujimalo, ako dlho uz fungujete na takejto strave, ze mu to teraz vadi....a preco tato strava - nechcete vela minat na maso? nevies alebo nechces z nejakeho dovodu varit maso?alebo financne neutiahnete na masove jedla? 😕
poznam chlapov, ktorym dlhe roky nevadilo, ze im zena veri len taketo jedla, a az po tom, ako spoznali nejake ine zeny, ktore vyvaraju svojim muzom vyborne jedla ako z restiky plne masa, zacali tu svoju komandovat, preco poriadne nenavari.....
tvoj muz varieva?

lubiduch
20. jún 2015

no u nas riesime tiez dost co varim, manzel vie vbyt vdacny ale aj kriticky. Ja mam specialnu dietu takze sebe varim zvlast a jemu zvlast. Ja mam skor nervy ze mi casto vravi ako musi zdravsie zit a bla bla bla potom mu ponuknem na veceru nieco zdravsie a on si radsej ide zaliat vifonku....a to mam plnu spajzu zdravych a drahych biopotravin....

Ale nejak sa nerozculujem, ked je cas uvarim mu co chce on inac mu naservirujem luxusne parky s horcicou 🙂

babyanabell789
autor
20. jún 2015

Tak robi manualne nesedi pri tv tak to chapem ale kazdy ma iny zaludok ja neviem posudit co je a co nie je pre neho syte ... a svokra ma stale karha za to ze nevarim knedle co vlastne ani.poriadne neviem prero ich varim raz do mesiaca a vzdy len maso maso maso maso ku cestovine to vraj je syte ja osobne sa z toho nenasytim maso k ryzi maso k zelenine rezne tie nikdy nerobim lebo okrem neho to ja ani dcerka nejeme ... tazko mu vyhoviet kedze ja sa najem z niecoho co pre neho je syte a opacne ... tak si da so svojou rodinou na tej kritike zalezat ze uz ani nemam chut varit a nikdy ma to extra nelakalo ...

0silvia0
20. jún 2015

@babyanabell789 môj manžel vôbec nie je mäsový typ, čím je starší, tým menej mäsa konzumuje.
Ak z nejakého dôvodu nechceš variť mäso, alebo chceš ušetriť na strave, zakomponovala by som do varenia aspoň mäsové výrobky. Hoci my to nejeme a nekupujeme, ale veľa ľudí to takto robí. Napríklad kel s párkami/klobásami, lečo s klobásou atď. Poprípade urob pečené mäso, s tým nie je vôbec žiadna robota. A knedle môžeš aj kúpiť, ak ťa babranie s knedlami nebaví.
Nerieš to tak, že budeš variť len to, čo vyhovuje tebe a dieťaťu. Striedajte si obľúbené jedlá. Jeden deň navar na dva dni pre manžela, potom navar na 2 dni pre seba a keď ty varíš pre seba, manželovi zohrej to, čo si varila pre neho včera. Kompromisy treba aj čo sa týka kuchyne, každý je zvyknutý z domu na niečo iné.

tomiholjubavi
20. jún 2015

@babyanabell789 oo podla mna sme teraz padli na kamen urazu...nie to co varis, ale to co svokra do vas husti, ze by mala zena varit, vam podla mna komplikuje vztah...niet nad syncekov, co nemozu zabudnut na mamičkinu kuchynu ☹

latvia
20. jún 2015

@babyanabell789 vies, urobit zapekane zemiaky je super, ale pocas toho, ako sa zapekaju, je superrychle osmahnut rychlo kuracie prsia napriklad....a mas aj maso....
ja rizoto varievam, dost casto, samozrejme aj s kuracim masom, tiez velmi rychle. mne zase nepride rychle robit pirohy, aspon mne to trva dlho a som z toho vycerpana 😀
takisto hodit do truby cele kurca a piact ho len tak 100minut , to sa nenarobis vobec, k tomu ryza a zase mas maso....
ale este furt nechapem co maju jedla bez masa spolocne s rychlostou varenia a zhorsenym vztahom....nejak suvislosti zatial nevidim

mm87245
20. jún 2015

@babyanabell789 Tam je pes zakopany SVOKRA! Ajajjaj...nik ti nepomoze budu sa tu stale dokola opakovat tie iste komentare ...

tomiholjubavi
20. jún 2015

@latvia kura sa da aj uvarit a potom sa len hodi do chrumkava zapiect...minimalna robota, skvely efekt, spokojny chlap a len jeden hrniec a jeden plech na umytie 🙂

babyanabell789
autor
20. jún 2015

A ake ine rychle jedla existuju ked ja neviem niesom jedak jedlo ma nezaujima a je to pre mna umucenie byt v kuchyni ... neviem co ine varit ked ani dajak extra varit ako z restiky neviem ... viem varit naucene jedla do novych sa nehrniem ... proste xhce to co vari jeho mama ... a na zaklade toho sudi to moje ... on chce to co od mamicky a to ja bohuzial nezmenim no a tych financii je malo na luxus

janinah
20. jún 2015

@babyanabell789 nech ti napíše jedálniček na týžden a var čo chce...alebo sa vždy dohodnite čo budeš variť na druhý deň....ale neurobiť chlapovi rezeň preto,že zje to len on,to je ozaj chyba,asi niečo pravdy na tej kritike bude

latvia
20. jún 2015

je narocne varit pre dve rozne skupiny stravnikov, ale da sa to....
knedla sa v dnesnej dobe da kupit..... maso sa da stale narychlo urobit aj v malom....rezne si narezes na platky a pobalis do mrazaku po urcitych porciach...potom len vyberes, rozmrazis, obalis, alebo urobis cesticko a opecies...a zatial sa budu piect zemiaky v trube, vy zjete bez masa, on maso....
ale verim, ze ak nerada varis, tak to vie byt problem...

monhla
20. jún 2015

Ak by môj drahý nemal dlhodobo mäso, asi by nebol nadšený. No zase je pravda, že ak by ho mal každý deň, tak by nadšený tiež nebol 😀
Naposledy mi vychválil tofu so zemiakmi a rajčinovou omáčkou. No napríklad knedlo-vepro-zelo zjedol tiež a dokonca sa zalizoval aj poza uši.

Najlepšie je sadnúť si s drahým a dohodnúť sa napr. na týždennom jedálničku. Aby ste boli obaja spokojný. Ja som sa vydávala a variť som vedela tak max. čaj a kávu a náš vzťah to neovplyvnilo. Naopak - drahý je rád ak sa mi niečo "zložitejšie" podarí a vie to aj oceniť.

zuzana76
20. jún 2015

@babyanabell789 kde pracuje, ako co? ak je robotnik, tak sa zrejme potrebuje vela energie a ziada sa mu maso a tazke jedla, ale vztah by na tomto nemal padat, potom to nie je ten pravy chlap, su to uplne bezne jedla, my varime este jednoduchsie, povacsinou zeleninove jedla, nic nezasmazam, nevyprazam, môjmu to staci , poprípade si navari sam, vie urobit excelentny hovadzi steak, dokonca aj upiect kolac, zákusok, ci tortu, na tych jedlach nie je naozaj nic zle, ale obmienas to casto? teda mas pestry jedalnicek? mozno ich tocis casto dookola, to uz musis vediet sama, skus si popozerat nejake narocnejsie recepty a navar mu podla toho, co povie na to, ale mu aj povedz, ze navaris aj podla jeho gusta ale nie je kazdy den nedela, obcas musi byt aj nieco jednoduchsie

sense
20. jún 2015

nech si vari sam....

babyanabell789
autor
20. jún 2015

Ze mi napriklad trva tri hodiny kym urobim knedle s masom ... a to neprehanam ...

rajna
20. jún 2015

U nás varí skoro stále tato. A je po probléme. 🙂 A zje všetko.
Inak ak sa mu nepáči nech si varí sám. 🙂
Moj zje všetko čo nezje jeho či mäso či zelenina 🙂
Nieže by bol rád že u navaríš, ako nehnevaj sa by som ho niekam poslala 😉

latvia
20. jún 2015

@babyanabell789 da sa varit aj lacno a s masom, na to sa vyhovarat nemozes. a trochu masa mu uvarit hoc obden, to nie je namaha...problem je v tom, ze ty nechces a ani nemienis ani trochu vyhoviet svojmu muzovi....chces aby radsej kazdy den volal do donaskovej sluzby a objednaval rezne za 4 eura, lebo ty nekupis pol kila kare z ktoreho by bolo viac reznov za rovnaky peniaz?
krachuje ti vztah na tom, ze nechces ani trosku upustit zo svojich navykov a nechces navarit manzelovi co mu chuti....co napr. pre mna by problem nebol.ale ja velmi rada varim

evka_evka
20. jún 2015

@babyanabell789 ak je to len o knedle tak ta sa da aj kupit 😉

monhla
20. jún 2015

@babyanabell789 Mäso daj do trúby nech sa pečie samé a knedlu kúp 😀 😀 😀

tomiholjubavi
20. jún 2015

@babyanabell789 ja som knedlu ani nikdy doma nerobila...naco taka zbytocnost...pracne, komplikovane, kaloricke, cela kuchyna zaspinena od cesta a pritom da sa kupit za par šupov.... to su len take reči, že niet nad domacu knedlicku. ver mi, ze tvoj muz by si urcite dal radsej knedlu z obchodu, ako odo mna 😀