Vo vzťahu s manželom sa už nudím

cosmosa
24. dec 2014

Ahojte uz dlho sa chystam napisat,S manyelom sa pozname vyse 3 rokov a sme aj zosobaseni mame 1 dieta druhe na ceste no v poslednom case mi strasne vadi ze si ma manzel nevsima,ked mu navrhnem podme pozriet film,jeho nebavia moje filmy mna zas jeho,milovat nie si tehotna, masirovat sa mu nechce vonku tiez nie, k nasim naco(furt ma nieco proti mojej rodine,a hucka proti nim aj mna) nemame ziadne spolocne zaujmy,mozem sa snazit ako chcem vzdy si najde vyhovorku nevladzem neabavi ma to, ja uz neviem ako dalej, no v takomto vztahu nechcem zit ...poradte mi ako to zlepsit

tinka323
25. dec 2014

@cosmosa toto preziva vacsina zien,muzi maju denny limit na rozpravanie ovela nizzi ako my zeny.on sa vykeca v robote a ty si doma,nie ze vobec nerozpravas ale tvoj limit sa denne stupnuje co si nevyrozpravana a potom vybuchnes a je ohen.najdi si na pokec kamosku.

pixma321
25. dec 2014

@cosmosa chlapi nemaju radi ak sa zena zameriava len na muža, najdi si nejaku zalubu...vysvetli mu ako sa citiš,, tak ako si to napisala nam....dohodnite sa že napr. cely den sa realizujte oddelene...ale dajte si zavazok na spoločny večer,... Pre teba rada... si terez tehotna, precitlivela.... potrebujes podporu okolia, zaujem a spoločnost.... ale nie každy toho byva schopny...myslim partner, chlapi skratka nedokažu to materinstvo cele zdielat so ženami... nakupy, ta starost o vybavičku...ženy to potom mužom vyčitaju...on je potom znechuteny lebo mu je niečo vyčítane...a tak dale.... a pohoda sa straca, nastupuje vyčitanie... Poradim ti... neries.... či ma zaujem, nema...bud rada že je stebou a nebeha za inymi... Snaž sa si to uživat tak nejak sama...skus nejake kurzy...alebo to skus cele preživat s mamou, sestrou.... Maj hlavny zaujem.... aj napriek tomu že sa ti nevenuje, nerozputavaj temy prečo sa ti nevenuje...radšej skušaj niečo ine pri čom by ste mohli stravit spoločny čas... Navodzuj prijemnu atmosferu a uvdiš že aj on bude prijemnejši... Toto je cesta aby si si nepokazila mnaželstvo.... Gro dobreho spoluvychadzania je prave v odopierani si vlastnych potrieb a tolerancie....a nie v naplneni svojich tužob, vtedy bude spokojní len jeden... Vela štastia....

laskavocka
25. dec 2014

@irin12
No to viete,podla mna je manzelstvo nuda,nezelam si byt putka domaca a cakat na manzela s vecerou,ked pride s prace,je to take stereotypne a ubijajuce.

prasiatko30
25. dec 2014

@laskavocka tak na kieho frasa sa angazujes na mamickovskom fore 🙄 🙄 alebo ze by ta tvoja volnost nebola az taka slavna a aj tak nemas co robit??

salonka9
25. dec 2014

@lady511 súhlasím s tým výborná kniha - mne sa veľmi zlepšil vzťah s deťmi, po praktizovaní tejto knihy. Pozor - ak máte za partnerov manipulátorv, tak oni nemajú žiaden jazyk lásky ☹

laskavocka
25. dec 2014

@prasiatko30
No angazujem sa preto ,aby si mala lepsie naladu ....

lucka1987
25. dec 2014

@cosmosa ironia je pisat takyto prispevok 24 decembra vecer, kedy si sa mala mat ine zaujmy ako stazovanie sa na verejnom fore... 😖
@laskavocka manzelstvo je take ake si ho urobis, moze byt nudne a vyhladas si vzrusenie inde, napriklad u bohatsieho starsieho lekara , ktory je zenaty a mat " super pocit" vsak ? 😉
niekomu moze nuda vyhovovat. a u niekoho moze byt cele roky plne zazitkov vsetkeho druhu, moze byt eroticke , vasnive, zivocisne, a zaroven v nom moze byt nieco duchovne, co ta s danym clovekom spoji..... najlepsie je zazit. 😉

prasiatko30
25. dec 2014

@lucka1987 ako chces aby si niekto predstavil ze manzelstvo je vzrusujuce ked ani slobodna sa nema na nicom insom zabavat ako chodit po mamickovskych forach ktorymi pohrda - to o velkej schopnosti kreativity nesvedci 😀

lady511
25. dec 2014

@matafen ja som ju mala prečítanu za jeden večer,,a to nie narýchlo,,ale čítala som s porozumením,,,aby som z tej knihy niečo mala,,akorát som ju kolegyni požičala,,je skveá 😉

lucka1987
25. dec 2014

@prasiatko30 moj prispevok bol mysleny hlavne pre lasklavocku .. laskavocka bude vediet na co narazam 😉 svet je maly a mozno som niekto kto ju pozna 😉 ja stastne manzelstvo mam nastastie 🙂

prasiatko30
25. dec 2014

@lucka1987 vsak ja som tiez mierila na laskavocku

lucka1987
25. dec 2014

@prasiatko30 😀 😀 hejhej pochopila som neskorsie. lebo som si sem len odbehla a precitala tvoj prispevok z rychlosti 😉 idem ja dalej si uzivat sviatky . tak stastne a veseôle prajem

sorciera24
25. dec 2014

@laskavocka 😀 😀 😀 si ma pobavila, to hovoria vsetci slobodni....odsudzovat vydate zeny je ubohe....pravdepodobne si frustrovana a robis tak preto, ze ty si to stastie na dobreho muza a skvele manzelstvo enmala....tvoj problem...nie tych vydatych zien.... rob si co chces, ukajaj sa ako chces, ale toto?...ze amnzelstvo je nuda?....uz chapem preco nie si vydata....kto by o toto prejavil zaujem?..... manzelstvo, ci akykolvek iny vztah...cely zivot je o tom, ako si ho urobime...nik nam nekaze cakat kazdy den na muza s vecerou 😉 moc filmov pozeras 😎 ja to napr. isto nerobim....ale co za mojich 7 manzelskych rokov robim...je, ze mam muza, kt. milujem a on miluje mna....dali sme si spolu dve deti a nudit sa nestihame 😎 robime vsetko, co chceme, mame, co chceme....a vies preco?...lebo to chceme! a chceme to spolu🙂
tvoje slova ma pobavili...ze manzelka=sluzka??? zena (alebo skor nevyzrete dievca)...ty si musela vidiet smutne manzelstvo svojich rodicov....mozno treba vystupit z obmedzeneho sveta, elbo takto ozaj ostanes sama 😎 (a teraz sito napises, ze ti to vyhovuje...hahaha...pozname.....)...nikto nechce byt sam, aspon nie vecne.... pekne sviatky 🙂

maria1989
25. dec 2014

@sorciera24 pekne si sa pochválila 😅

laskavocka
25. dec 2014

@sorciera24
Prepac moja,pekne si sa tu rozpisala,ale vies pre mna je manzelstvo vazenie ,ktore vymyslela cirkev a urobila tak z dvoch ludi otrokov manzelstva.

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laskavocka
25. dec 2014

@tanapeta
Ty si radsej precitaj prispevky co som tu uz pisala,ja som slobodna.......

laskavocka
25. dec 2014

@tanapeta

inac pozerat neaky trapny Film alebo tv to je teda desna nuda ,holka do tohto napadu by som nesla.....l

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stellamaris
25. dec 2014

@laskavocka a ako sa mam tvoj luxusny doktor,ak existuje? ci to bola dobra zabava? tiez nechapem,preco sa angazujes tu na fore o tehotenstve,materstve.................. 😝

maminuska
25. dec 2014

@laskavocka je zaujímavé že raz tu máš " decko " a po pôrode uvažuješ o zúžení vagíny, vadí ti chlp na tvojom ritnom otvore, máš starého priateľa ale spíš s chrumkavým doktorom , ale nakoniec to bolo len raz , vymýšľaš tu prisprosté názvy pre tvojho kocúra... no moja alebo skor môj , ty iný matroš hulíš,to už musí byt fakt iný level.
Ako povedal náš kamoš oldmanlus , ty si chlap s plnými guľami a odhadol to presne. 🙂.

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mala_hobitka
25. dec 2014

@cosmosa Ked to takto pojde dalej tak sa odcudzite tak velmi ze vam zostane uz len rozvod aby kazdy mohol "dychat". Teraz je ten cas kedy treba zabojovat. Ja by som sa ho opytala nieco v zmysle "preco sme vlastne este spolu?". Budes mat odpoved co a ako vnima on. Postata je komunikacia a snaha oboch aby vztah fungoval. Ked on nebude mat zaujem sa rozpravata nieco zlepsit v ramci vzajomneho kompromisu tak sa mozes aj rozkrajat a nic sa nezmeni, akurat skor ci neskor pojde kazdy z vas svojou cestou. Vztah je o dvoch.

ivivaiveta
25. dec 2014

som umrela z tejto debaty 😀 😀 maminuska , sto bodov!..

sorciera24
25. dec 2014

@laskavocka ja som ateistka, cize cirkev ani nic podobne neuznavam, teda spojitost s manzelstvom envidim ziadnu...pre mna ma manzelstvo iny vyznam ako cirkevny;)

sorciera24
25. dec 2014

@maminuska no konecne si nam to tu objasnila...a ja ze an com to dievca fici.... 😀

stellamaris
25. dec 2014

@maminuska presne,ako pises 😀 tisic bodov,je to chlap 😝

mima4
25. dec 2014

@laskavocka

najprv som sa ta chcela spytat, ci si skutocne slobodna, kedze hodnotis nieco na zaklade iracionalnych predsudkov, co ti vie tu x zien vo fungujucich manzelstiev vyvratit - logicky, na zaklade skusenosti.
Ale tvoj problem je skor nezrelost..bud si velmi mlada alebo vplyvom vyvoja v tvojej rodine si sa zasekla mentalne na 12tych rokoch emocionalneho vyvoja.

zita19
25. dec 2014

@stellamaris z huby si mi vybrala
@laskavocka este nedavno si sa nudila s vlastnym manzelom a slintala si tu o nadpriemerne obdarenom doktorovi s nádychom luxusu, ktory po tebe strasne tuzi a len ta jeho semetrika mu brani aby naplnil tvoje tuzby... Detaily vasko koitalneho procesu su popisane tu: https://www.modrykonik.sk/forum/rodinne-problemy/manzel-ma-mimomanzelsky-vztah/
Ty prezivas nejak privela virtuálnych zivotov na jedno forum. Odporucam, robit si poznamky z toho co kde tresnes, lebo potom sa zamotavas do fabulacii. Baby su strasne vnimave, chlape!!! Tie ti neodpustia ziadny preslap. Tu ta odhalili uz na . strane. Tak si daj odchod a chod poumyvat riady od obeda. Mamicka sa potesi.