Vo vzťahu s manželom sa už nudím

cosmosa
24. dec 2014

Ahojte uz dlho sa chystam napisat,S manyelom sa pozname vyse 3 rokov a sme aj zosobaseni mame 1 dieta druhe na ceste no v poslednom case mi strasne vadi ze si ma manzel nevsima,ked mu navrhnem podme pozriet film,jeho nebavia moje filmy mna zas jeho,milovat nie si tehotna, masirovat sa mu nechce vonku tiez nie, k nasim naco(furt ma nieco proti mojej rodine,a hucka proti nim aj mna) nemame ziadne spolocne zaujmy,mozem sa snazit ako chcem vzdy si najde vyhovorku nevladzem neabavi ma to, ja uz neviem ako dalej, no v takomto vztahu nechcem zit ...poradte mi ako to zlepsit

laskavocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lienkan
25. dec 2014

Aj my sme same ( tiez 3. roky manzelia) cakame dalsie babeno - tu je ale jasna diagnoza - ma frajerku ☹

zita19
25. dec 2014

@laskavocka asi som trafila dobre, lebo tvoja odpoved je presne podla hesla: Najlepsia obrana je utok...
A co tvoja zmensena vagina, uz funguje v poriadku?
Obdareny pan doktor s nádychom luxusu kde stravil Vianoce? Asi nie s tebou. lebo v tom pripade by si nesantila na MK ale niekde uplne inde by si si uzivala...

zuzkaanicka
25. dec 2014

@laskavocka prosim Ta, Ty si odkial zase vyliezla? 😝 ... supla si si vcera do kapustnice lysohlavky, alebo si aj bez doplnkov takato "vesela"? 😝

zita19
25. dec 2014

@zuzkaanicka chysta sa nasa @laskavocka na sYlvestrovsky pobyt 😀 😀 😀 tak si robi naladu
https://www.modrykonik.sk/forum/dovolenka-v-zahranici/silvestrovky-pobyt/

zuzkaanicka
25. dec 2014

@zita19 😀 😀 😀 tam bude isto prca 😀 😀 😀

ivivaiveta
25. dec 2014

@zuzkaanicka 😀 😀 😀 😀 keby tu bol od smiechu sa valajuci smajlik, tak ho pouzijem..to su hlasky 😀 😀

zita19
25. dec 2014

@zuzkaanicka urcite bude. Hlavne na Novy rok. @laskavocka je taka Vendulka Utesitelka. Alebo sestricka co lieci zenatych chlapov trpiacich sexuálnou podvyzivou? Ktohovie co sa po Novom roku este dozvieme. 😀
https://www.modrykonik.sk/forum/rodinne-problemy/mam-sa-obavat-ze-ma-podvadza/
Jednoznacne sa uz vopred tesim na kazdu temu, kde prispeje.

stellamaris
25. dec 2014

@zita19
@zuzkaanicka neviem,na com frci laskavocka,ale odporucam jej zvysit davku,nech sa pobavime este viac 😀 do Silvestra je zopar dni,tak verim,ze zase zaperli 😀 😀 raz vagina,potom luxusny lekar a neskor nuda s muzom...........zivot ako kovbojka 🙂

zita19
25. dec 2014

@stellamaris este nieco speci pre teba. Viem, ze to ocenis:
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/su-ludia-ktori-nenosia-znackove-oblecenie/
uz sa naucila @laskavocka chodit v tych znackovych boteckach?

stellamaris
25. dec 2014

@zita19 no moze to trenovat na psychiatrii 😀 odporucam jej to ako Silvestrovsky pobyt ( pozor nie SYlvester 😲 ) 😀 😀 😀 😀

zita19
25. dec 2014

@cosmosa tvoja tema dopadla presne rovnako ako kazda, kde sa nasa laskavocka zapojila... Povodny problem sa dostal na vedlajsiu kolaj, riesi sa ona. Prepac, ale takého trola nemozem prejst bez povsimnutia.
Prajem ti, aby vasa kriza cim skor prehrmela a nasli ste spolocnu rec, spolocne zaujmy, spolocnu radost 🙂

zuzkaanicka
25. dec 2014

@stellamaris ja myslim, ze davka uz bola davno prekrocena 😝
@zita19 no, len aby si jej prilis nefandila 😝 😅

stellamaris
25. dec 2014

@zuzkaanicka myslis? ja by som jej pridala,nech vypoti este väcsie perly 😀 po doktorkovi,vagine ako postarska kabela a sYlvestrovskom pobyte pride urcite nieco lepsie 😀 😀

stellamaris
25. dec 2014

@cosmosa snad pomoze rozhovor s manzelom,mozno ma nejaky problem ,nech povie.Ak nepomoze nic,tak musis rozhodnut,ci nechces byt bez neho.Drzim palce! 😝

laskavocka
25. dec 2014

@zita19
Ja prezivam teraz krasny vianocny pobyt v luxusnom hoteli aj s priatelmi,kym vy sa doma stresujete s vyvaranim a pecenim.Co mas stale s tym doktorom ,samozrejme ze to nie je ziadny robotnik a sexujeme spolu,je nam super,on by o teba neoprel ani hrdzavu kolobezku,lebo to by si musela vyzerat veru inak!

zuzkaanicka
25. dec 2014

@laskavocka a vie o tom ten doktor, ze spolu nieco mate? 😝 ... on ma hrdzavu kolobezku??? ... som myslela, ze aspon mercedes musi mat 😝 ... na kolobrnde sa teda premava 😝

laskavocka
25. dec 2014

@zita19
Inac a vagina mi funguje bohovsky.Cvicila som kegelove cviky a som velmi spokojna!Mali by ste si to mna brät priklad a nieco so sebou robit,lebo vies ako aj tam dole zeny starnu,treba na sebe neustale pracovat.

zita19
25. dec 2014

@laskavocka internet znesie vsetko. Aj tvoje fantazmagorie o luxusmom hoteli s doktorom s hrdzavou kolobezkou 😀 😀 😀 Vsak daj nejake podrobnosti, nech sa pobavime. Ale nezabudni si pred tym trosku hrknut (nie trtnut, hrknut!!!), nech to ma stavu 😉

matafen
25. dec 2014

@laskavocka No, ja ta uplne chapem... Co sama/sam doma s nacatym vecerom... Nuda, nuda, nuda... Realne vyhliadky na nejako vzruso veskere zadne a tak by to chcelo nejaky adrenalin, ze? Mas neovladatelnu potrebu rozvirit stojate vody okolo svojej bezvyznamnej osoby... Ukazat svetu, ze existujes! A internetove forum je ta najvdacnejsia zivna poda na rypanie! No jo, tiez viem o tom svoje, tiez som sa za mojich mladych nevyburenych cias bavila podobne ako ty (a viem aj o inych)...Ja som zasa vystupovala na Pokeci s identitou smilneho nadrzaneho chlapa, schopneho a ochotneho cohokolvek - aj s prislusnym slovnikom - az som sama nechapala, kde sa to vo mne berie a cim vacsie protesty, tym ma to viac hecovalo - a to si len mala vidiet tie reakcie, toto mamickovske forum sa absolutne nechyta, fakt skus si rypnut na Pokeci, tam narazis na ine typky, zazijes ine vibracie, ukojis svoje exhibiocionisticke chutky 😀 😀 😀

laskavocka
25. dec 2014

@matafen
Za to ze ty sedis doma s detmi a manzelom a pozerate trapny 100 krat opakovany Film Sam doma ja fakt nemozem.To ked si zobrala ,ze ja teraz kysnem doma????

zita19
25. dec 2014

@matafen nevyhanaj ju odtial. Vsak prideme o zabavu... Mna by strasne zaujimal ten nadpriemerne obdareny doktor s nádychom luxusu a hrdzavou kolobezkou 😀 😀 😀 Vsak ten pribeh graduje zakazdym, ked sa @laskavocka ukaze. Joj keby fotecku doktora dala!!!

zuzkaanicka
25. dec 2014

@laskavocka ale ved my vieme, ze sa prave na kolobezke premavas 😅

stellamaris
25. dec 2014

@zita19 ta hrdzava kolobezka je zlaty klinec dnesnej zabavy 😀 laskavocka,daj podrobnosti,kde si a co robis presne a aki priatelia to su s tebou 😉

zita19
25. dec 2014

@stellamaris este by ma zaujimal ten luxusny hotel, kde parkuje ta hrdzava kolobezka 😀 😀 😀

effie81
25. dec 2014

@laskavocka ale tu vaginu si mala velku po porode,nie???A kde mas potom dieta,ked hovoris,ze nemas deti?

maminuska
25. dec 2014

@effie81 bingo , vraj žiadne nemá . 😀 .

zuzkaanicka
25. dec 2014

@maminuska no, zrejme bude viac toho, co dotycna nema 😝

stellamaris
25. dec 2014

@effie81 tu velku vaginu ani nemala z porodu 😀 ked v dalsej teme pise,ze deti nema 😉

laskavocka
25. dec 2014

@zita19
Ked chces vidiet Foto ,vygoogli Alain Delon 1960 a klikni na obrazky a rataj... Deviata fotka v poradí a sedemnasta fotka v poradi ,tam sa najviac podoba .