Vo vzťahu s manželom sa už nudím

cosmosa
24. dec 2014

Ahojte uz dlho sa chystam napisat,S manyelom sa pozname vyse 3 rokov a sme aj zosobaseni mame 1 dieta druhe na ceste no v poslednom case mi strasne vadi ze si ma manzel nevsima,ked mu navrhnem podme pozriet film,jeho nebavia moje filmy mna zas jeho,milovat nie si tehotna, masirovat sa mu nechce vonku tiez nie, k nasim naco(furt ma nieco proti mojej rodine,a hucka proti nim aj mna) nemame ziadne spolocne zaujmy,mozem sa snazit ako chcem vzdy si najde vyhovorku nevladzem neabavi ma to, ja uz neviem ako dalej, no v takomto vztahu nechcem zit ...poradte mi ako to zlepsit

effie81
25. dec 2014

@stellamaris ale pisala,ze ju ma po porode,lebo ju nastrihli a chce ist na operaciu,aby jej zmensili vaginu.Ale zmensili jej asi mozog.Ako Fantozzimu,ked poplietli papiere a nahodou mu odcvakli bimbika.😀

effie81
25. dec 2014

@laskavocka je tam aj ta hrdzava kolobezka?🙂

stellamaris
25. dec 2014

@effie81 to viem,citala som mnoho jjej prispevkov,ona pletie jedno cez druhe 😉

edita56
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
prasiatko30
25. dec 2014

@stellamaris
@effie81 baby ako ja len jedno clovek ktory je na pobyte v"luxusnom hoteli" so svojim milencom by urcite travil cas vypisovanim pakovin na MK to musi byt fakt niekto kto nema vsetko hlave v poriadku - pripadne typujem na unudenu/eho pubertaka ktory nema ani na to aby si siel zalyzovat - no ale co uz nech ma stastne a vesele a bujna fantazia nech mu pomaha v tom aby sa tak velmi nenudil/a😄😄😄😄🎁🎁🎁🎁🎄🎄🎄

zita19
25. dec 2014

@stellamaris sice pletie piate cez deviate a teraz sa Delon podoba na jej vysnivaneho doktora s hrdzavou kolobezkou ale je s nou neskutocna zabava... Dievca ma sice velku invenciu vo fabulacii ale nejak sa straca vo faktoch... 😀 😀 😀

prasiatko30
25. dec 2014

@edita56 presne tak

prasiatko30
25. dec 2014

@zita19 je mlada a uz ma nabeh na alzheimera😄😄😄😄

zita19
25. dec 2014

@prasiatko30 😀 😀

stellamaris
25. dec 2014

@prasiatko30 ona alzheimera asi ma,ked si nepamäta,ze rodila a potom tvrdi,ze nema deti 😀 aj moj muz sa na nej skvele bavi 😀

laskavocka
25. dec 2014

@zita19
Zita kedze nie som doma,neda Sa Mi stiahnut ta 9. a 17. fotka,prosim ta hod to na net nech babeny vedia aspon priblizne ako ten moj fesacik doktorko vypada. 😅

prasiatko30
25. dec 2014

@laskavocka snivajte s nami - no co uz aspon slintat nad fotkami ked uz nic insieho nezvladas😄😄😄👍👍👍

zita19
25. dec 2014

@laskavocka 😀 😀 😀 😀

zuzkaanicka
25. dec 2014

@laskavocka a co robi teraz ten Tvoj fesak, ked Ty klabosis na MK? 😅

zita19
25. dec 2014

@zuzkaanicka lesti kolobezku 😀 😀 😀 Ked uz po nej patra cely kon, tak aby v hanbe neostal 😀 😀 😀

laskavocka
25. dec 2014

@zuzkaanicka
Teraz som v posteli ,uz som vysaunovana,oddychnuta,plavala som v bazene ,tak mam aj cas na pokec,TV ma nebavi a tych frajerov mam viac on nie je jediny.

zuzkaanicka
25. dec 2014

@laskavocka aha, takze si lezis v bordeli? 😝

anatalia77
25. dec 2014

@zuzkaanicka 😀 😀 ja nemozem..

pimpulka
25. dec 2014

@laskavocka ja ta zeriem🙂 s tebou tu mame aspon kopec srandy🙂) a je mi jedno ci mas doktorka ci dokonca doktorkov s ci bez kolobežky...🙂)

zuzkaanicka
25. dec 2014

@anatalia77 hlavne, ze @laskavocka moze 😝

dandy17
25. dec 2014

Určite je vysaunovaná, vyplávaná ak tu od rána božieho prispieva vkuse, musí byť ozaj krásna a obletovaná ak toto je jej náplň dňa, teda teraz pozerám, že od včera večera sem vkuse prispieva? 🙂 Najskor to bude asi tak, že možno ozaj nejakému pánovi doktorovi robí zo života peklo, ten najskor zvažuje už jej udanie na polícii a tak sa skrýva niekde s internetom doma pod perinou odkopnutá a dodáva si sebavedomie takto primitívne. Chudinka, tak ale snád si aj ju niekto ozaj raz konečne všimne 🙂

laskavocka
25. dec 2014

@pimpulka
To vies ako vsade kam pridem,to ako ked sa otvoria dvere a vojde tam slnko a ja som to slnko.

dandy17
25. dec 2014

@cosmosa a ty neboj, skús na tom ešte popracovať, niečo vymyslieť, nejaké prekvapko, posedenie s priatelmi u vás doma, niečo iné ako každý deň, z vlastnej skusenosti ti možem povedať, že tretí rok spolužitia je kritický, teda u nas to tak bolo, ale nejak to prešlo a zas bolo fajn, neboj.

zita19
25. dec 2014

@dandy17 vsimli sme si ju. Tento endemit je skutocne neprehliadnutelny... Len ci je to ten typ pozornosti po ktorom tak tuzi... 😝

zita19
25. dec 2014

@laskavocka moja, to ze sa ti otvoria same dvere na Auparku este neznamena, ze si princezna 😉

zuzkaanicka
25. dec 2014

@laskavocka hod fotku, nech vidime tu oslnivu krasu.

nely459
25. dec 2014

@laskavocka aby to nebola nahodou nasa slavna "happy" :D

nely459
25. dec 2014

@zita19 aby to nebola nahodou nasa slavna happy :D

dandy17
25. dec 2014

@zita19 asi aspoň taký, keď žiaden iný neprichádza 🙂

zita19
25. dec 2014

@dandy17 lepsi vrabec na MK ako doktor na streche 😀 😀