Vulgárne nadávky a vyhrážky od manžela

suzzanna123
3. júl 2014

Ahojte žienky. Chcem sa spýtať na váš názor. Boli by pre vás vulgárne nadávky typu dementná k...a,p..a a všeliaké možné aj nemožné podobné nadávky na vás a vašu rodinu a to aj pred dieťaťom dôvodom k rozvodu? Ak je v rodine malinké dieťa o ktoré sa ale dokážete postarať aj bez manžela? K nadávkam sa pridali aj vyhrážky typu rozbijem papuľu,vybijem zuby,polámem ruky,nohy a padli už aj facky,iba slabé. Inak je ten manžel ok,nepije,pracuje,zarába dobre aj ked manželke peniaze iba vydeľuje. Vie byť milý a starostlivý,ale potom zase vybuchne a to so železnou pravidelnosťou,všetky sviatky,voľná prebehnú v atmosfére,že on sa ofučí,doslova vyhľadáva zámienky aby sa mohol naštvať alebo uraziť. Bol by to dôvod na rozvod aj ked manžel sa vyhráža že po rozvode ho už dieťa nikdy neuvidí? dakujem pekne za názory. Mimochodom nežijem s ním už dlhšie,rozvádzame sa,ale občas ma prepadnú pochybnosti či som nespravila chybu...

tilda
4. júl 2014

@suzzanna123 urcite sa moze zdat nezainteresovanemu ako normalny muz - ved takych je kopa... vacsina psychopatov posobi navonok ok, ale doma si to zena s detmi "vyzeru"

kikushka2386
4. júl 2014

@maja031 tiez u nas by nepadlo ani jedno skarede slovko na toho druheho.proste uctime si jeden druheho.naopak poznam niektore pary si nadavaju stale.napriklad mm bol u kamosa.jeho zena neviem co od chlapa chcela a ten ju poslal na plnu hubu do p....uplne pred vsetkymi.vsimam ze sa tu rozsypalo smetie zo zenami asi s nizkym sebavedomim a sebauctou

maja031
4. júl 2014

@kikushka2386 jj a nechapem ze kde na takych chlapov chodia. ci su nejaki extra pekni alebo extra bohati alebo co ze v konecnom dosledku dokaze takto doslova priviazat jednu zenu k takemu debilovi. poznam aj ja jednu co jej chlap /mm najlepsi kamos/ vraj nadaval a spraval sa k nej ako k handre. ale tu uz neriesim ani sa s nou nestretavam, pretoze som po case pochopila ze ona ma diagnozu masochizmus a jedine ked som to s nou riesila tak ju tesilo ze ma niekoho kto ju lutuje aka je chudinka. a ani tej jej chlap neni take hovado ako to ona opisovala 😀 proste potrebovala byt stale lutovana 🙂

slimstar
4. júl 2014

Nikto ani zena si nezasluzi, aby jej nadavali a takto s nou zaobchadzali. Partneri su rovnocenny a maju si sami seba vazit. Ak to tak nie je vztah urcite nebude fungovat. S takym primitivom by som nebola ani sekundu. Bol to zly vyber, nech si ide blbec, poriadne by som ho z valkom vyplieskala.

mima4
4. júl 2014

@kikushka2386
ja si myslim, ze tvoj muz mal vstat a na plnu hubu mu povedat, ze takto sa nesmie spravat k vlastnej zene...
by sa posral dotycny od hanby!!!

Jednym z dovodov prečo tieto veci sa deju, je aj tolerancia a lahostajnost spolocnosti... treba jasne dat najavo...ze minimalne v mojej pritomnosti si toto nezelam... a ked tomu dotycnemu stojim za velke hovno... a da mi to najavo..nie je o com... nemam co viac s nim a bye bye...

lvka
4. júl 2014

@suzzanna123 myslim si ze si nespravila chybu.... pre mna by to bol dovod na rozvod urcite... a hlavne keby sme mali dieta, ktore vidi s akym "respektom" sa ku mne manzel sprava....

dilino
4. júl 2014

nema on nahodou schizofreniu mne sa zda že ano ako môže chviľu nadavať potom na druhy deň sa ospravedlnovať ked nie si od neho zavisla chod od neho preč a nedaj aby tvoje dieťa hoci je male počuvalo a stresovalo sa lebo on je pripad pre psychiatra k..., p..., to je čo to jeden muž ma tak žene nadavať trochu ponižujuce dobre si urobila a vyhražky typu že dieta nikdy neuvidiš to su iba vyplody chorej hlavy a nič ine iba ťa psychicky vydiera aby si sa vratila ale never mu ani slovo je to chory človek ktory potrebuje odbornu pomoc. nevrať sa k nemu môže ti natrvalo ubližiť lebo ty nevieš čo choremu človeku beži mysľou a môže ťa poľahky pripraviť o život nechod nemu za žiadnu cenu.

junova
4. júl 2014

@suzzanna123 Predstav si, že by ti tvoja dcéra povedala, že má manžela, ktorý jej nadáva ty ku, pi. Vyhráža sa jej, že jej vybije zuby, polame ruky. Facka ju, je večne doma ofucany. Ale inak je aj strašne fajn. Vie byť milý, chodí do práce, nepije, nehrá automaty. Čo by si jej povedala na to? To isté povedz aj sebe.

kofoluska
4. júl 2014

Necitam vsetko, takze sorry ak odpoviem odveci. Ale ANO, to co si napisala by pre mna rozhodne bolo dovodom na rozvod. Nech je inak aky xce, ale chlap nema co zene nadavat, vyhrazat sa jej a uz vobec ju fyzicky napadat. A este pred dietatom?? Ber to tak, ze takyto vzor fungovania rodiny by Tvoje dieta dostalo do zivota. A nemyslim, ze to je nieco, co by si xcela.

kikushka2386
4. júl 2014

@suzzanna123 urcite si neurobila chybu a ani nerozmyslaj vratit sa k nemu.vies mohlo by to dopadnut este horsie ako len nadavkami.a hlavne kvoli malej.keby vyrastala a videla spravanie brala by to normalne.sj ked takrto spravanie skor chlapci opakuju po otcoch a potom by sa tak spravali k svojim zenam.

@maja031 ono niekedy jr chlapa tazke odhadnut na zaciatku.niekedy sa ukaze az po niekolkych rokoch
Ale ak by sa takto spraval ku mne moj daaavno by som odisla ja alebo on.proste pre nas je dolezita dovera,tolerancia,vernost,...nie taketo ponizovanie
@mima4 inak ak by som tam bola ja nieco by som mu pekne do duse nieco povedala.moj normalne z toho soku ako sa snou bavi nezmohol sa ani na slovo.inak co som pocula on normalne sa snou tak bavi.napriklad da jej cas na nakup.on zatial sedi v aute vraj ak nestihne on odide a musi ist peso.ktomu nemoze hocico kupit.takychto chlapov nemam rada a uprimne ju lutujem

haslerka27
4. júl 2014

fuj,je to debil ak takto nadava matke svojho dietata...imbecil od ktoreho chod prec,lebo ti znici zivot.

ivett1
4. júl 2014

@suzzanna123 ahoj, niektoré tvoje príspevky, v ktorých pochybuješ o sebe a obhajuješ ho ...svedčia o tom, že si bola týraná ... možno fyzicky ...ale hlavne psychicky ...žiadny cukor a bič ...ale ...psychické týranie ...
teraz si možno dlhšie od neho preč, a tak si v stave "zabudnúť" na tie zlé veci a skôr sa ti vynoria pekné spomienky, čo ste spolu prežili, že je milý a zodpovedný a starostlivý ...väčšina normálnych ľudí to tak robí (aspoň ich myseľ sa snaží vždy vytesniť to zlé, ktoré schová niekde "do kúta" spomienok) ...na zlé sa rýchlo zabúda...preto ne-po-chy-buj o sebe ...určite si urobila dobre a vždy, keď budeš mať pocit, že či si náhodou neurobila chybu ...tak si nalistuj sem a dobre si to tu celé prečítaj ... PRAJEM TI VEĽA SILY, lebo ju budeš ešte potrebovať, kým vás nerozvedú ...a už O SEBE NEPOCHYBUJ😉... a neobhajuj ho a neustupuj ...

miricajko
4. júl 2014

@suzzanna123 rozhodla si sa SPRAVNE, za ziadnych okolnosti sa k nemu nevracaj, nenechaj sa oklamat momentalnym slusnejsim spravanim sa svojho ex-manzela... nikto nema pravo nechutne ti nadavat, vyhrazat sa ti a uz vobec nie otlkat ta... ☹ ☹ ☹ a uz vobec nie pred tvojim dietatom... ☹ a je uplne super, ze nie si na nom financne zavisla a este lepsie, ze mate spolu len jedno dieta... ber to ako pozitivum... sorry za uprimnost... neboj, dostanes sa z toho, velmi ti drzim paste, drz sa... a doveruj si... 😉

suzzanna123
autor
5. júl 2014

@ivett1 dakujem ti,neviem preco ale tvoj príspevok mi veľmi pomohol v tejto chvíli...vlastne všetkým dakujem 😉

marce63
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
madames
23. jan 2021

Mila suzanna, nie nespravila si chybu, dotiahni ten rozvod do uspesneho konca! Vela sil 👍