Zachovala som sa zle?

11. dec 2022

Zoznámili sme sa na zoznamke a mali sme sa stretnúť. Ja som mu napísala, že mu dám vedieť kedy, lebo cez víkend mám školu, študujem diaľkovo. Bolo toho dosť a popravde aj som bola unavená, cez týždeň práca a víkendy škola. Tak som mu okolo tretej napísala, že nech sa nehnevá, ale že to preložíme. On mi píše, že už je v autobuse. Ja úplne hotová a hlavne som sa cítila zle, ale to stretko som nepotvrdila a on už utekal na autobus. Večer som sa už stretnúť nechcela, nepoznám ho, bola som unavená, nebola som ani upravená. Napísal mi, že som ho strašne sklamala. Cítim sa úplne zle, že za mnou cestoval.

limoncino
11. dec 2022

Keby autorka napísala situáciu opačne, tak by bol sviniar on, lebo čakal do tretej popoludnia aby jej potvrdil schôdzku a ona sa chuderka už v autobuse viezla. Ale takto je on premotivovany. Možno sa mu auto pokazilo a možno mu idú spoje dosť na nič, a nechcel riskovať, že keď mu madam napíše o štvrtej no dobre teda stretneme sa, tak už žiaden autobus nestihne

klarolinne
11. dec 2022

Ale keď si mu napísala, že mu dáš vedieť v priebehu dňa by to pre mňa znamenalo, že či skončíš o 15,16, či o 17... Nie či vôbec platí stretnutie. Mala si to zrušiť včera, keď si vedela že máš prax. 🤷‍♀️ Jednoducho zlyhala komunikácia. Na jeho mieste by som bola naštvaná, ale zas bolo to nedorozumenie a pochybili ste svojim spôsobom obaja.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dadka128
11. dec 2022

Nerobila by som si výčitky, veď neboli ste dohodnutý na presný čas a miesto kde.. podľa mňa klame a celý cas ta zavádzal..

autor
11. dec 2022

@dadka128 Neklamal, bol na stanici, prišiel. Preto ma to mrzí.

iv007
11. dec 2022

Domotali ste to obidvaja, pridete mi ako 16 rocni ktori sa hanbia ist na stretko a robia okolo toho caviky.Zavolaj mu a vysvetli, ze ta to mrzi a inokedy mu to rada vynahradis,ak teda ovsem mas skutocny zaujem..Ja to mam tak, ze ked sa mi niekto paci a rozumieme si,nemam problem o polnoci hodit na seba bundu a vidiet sa..bez vyhovoriek

lintu
11. dec 2022

Aka vzdialenost vas deli? Akoze nedorozumenia sa stavaju. Casom z toho byvaju zabavne historky. Nie je dovod robit definitivne zavery. Ale to by ste najprv obaja museli chciet povzniest sa nad tym dneskom.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
toskanka
11. dec 2022

Keby to bol človek, ktorý by ťa naozaj zaujal, zabudla by si aj na únavu a tešila sa, že sa odreagujes. A on by to dokázal oceniť, že stretol úplne normálnu babu, ktorá pred stretnutim nepotrebuje obehat všetky salóny v meste.

pininka1
11. dec 2022

Ja by som sa urcite premohla, ked uz on cestoval, mozno prave preto isiel na ten bus aby prisiel skor a mohli ste byt spolu dlhsie. Mna by to tiez sklamalo. Ked sa chces s niekym stretnut tak hodinka ta nezabije , zrejme ta az tak nezaujal. Ja ked som si pisala so svojom muzom tak som sa nevedela dockat kedy sa stretneme a aj keby som bola na nocnej tak by som na druhy den na streko isla.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
judit47
11. dec 2022

Si presne ten typ ludi,ktorych zo svojho okolia selektujem.

Jeden den si potvrdite stretko s tym ze este pocas dna si to raz potvrdite-pre mna znamena vsetko plati a museli by sa nieco necakane stat aby neplatilo,neozves sa cely den ale osoba ockava ze teda vsetko plati tak cely den tom prisposobi ty sa neunuvas napisat skor ako tesne pred stretkom(lebo ved ratas ze dojde autom ako on ze to plati)..pre mna absolutne nezodpovedne…

Avsak v tomto pripade on mal pockat ci potvrdis ale ja by som sa s tebou uz nestretla a toboz ked dosiel a ty si tam nesla,trapna vyhovorka nechcela si byt za zlu tak si ho natahovala do poslednej chvile.

autor
11. dec 2022

@judit47 Ja viem a hanbím sa ako pes.

autor
11. dec 2022

A hlavne mi je to fakt ľúto. Ja som ho ale nenatahovala, ja s nevedela kedy budem mať po praxi.

toskanka
11. dec 2022

@autor A ste ešte v kontakte?

anjelok
11. dec 2022

Ale ved v poriadku, mohol ta teda prist pockat pred skolu a min. Ta odprevadit, ako navrhol.

mimka2019
11. dec 2022

Už keď cestoval, mala si si nájsť chvíľku. Zbehnúť domov, upraviť sa (písala si, že si bola neupravená -beriem to ako dôvod, že si sa nechcela stretnúť)...on by určite tú pol hodku niekde počkal a potom by si mu venovala pol hodku max.hodku a dovidenia a možno by ti s ním bolo tak super, že by ste prekecali aj dlhšie. Tak ako bolo spomínané - kto chce, cestu si nájde, kto nechce, nájde si výhovorku 🙂

autor
11. dec 2022

@toskanka Áno, píše mi stále.

tt247
11. dec 2022

Pozri, ak by si o neho reálne mala záujem, stretla by si sa s ním. On sa s tebou asi chcel veľmi stretnúť, keď sadol do busu bez potvrdenia číšlo dva, no ty si ho odpinkala. Kvôli únave. Hneď na začiatku. Nechápem na čo sa do niečoho silíš, keď záujem nemáš. A nemáš, lebo keby si mala, vyzeralo by to diametrálne odlišne. Ak má človek záujem, ani nevie, čo je únava.

morgane1975
11. dec 2022

@liljana normalny clovek sa najprv jasne dohodne, miesto aj cas… a potom ide na autobus. @autorka netreba lutovat kedze pan chodi autobusom… 🤪

whatever1
11. dec 2022

Oklamal ťa že to bol posledny spoj, urobil si po svojom bez ohľadu na to čo chceš ty a potom ťa zavalil výčitkami. To že ťa oklamal aby situaciu obrátil proti tebe značí o tom, že je to hovädo. Keby išlo o omyl a nedorozumenie, tiež by som bola názoru, že chudák, mohla si sa obetovať aspoň na pol hoďku… Ale toto omyl nebol, vedel čo robil resp. chcel ťa donútiť sa stretnúť tak ci tak. Ale nevyšlo mu to.

autor
11. dec 2022

@morgane1975 Tak auto vraj má. Mal ho v oprave, ale potom písal, že má niečo s vyfúkom s že s ním nechce jazdiť.

toskanka
11. dec 2022

@autor To, že ti ešte píše, svedčí o tom, že bol naozaj len sklamaný a nie je to žiadne hovädo. Ak ťa chlapec zaujal, naprav to, ak nie, nechaj ho ísť.

autor
11. dec 2022

@whatever1 Tak mi povedal, že to bol posledný spoj. Neviem kde pozeral, ale ja som si to hodila do Google a našla som ďalšie spoje, takže neviem prečo tvrdí, čo tvrdí. Každopádne ma to mrzí, že cestoval. Ale ospravedlnenie vzal. Ešte mi napísal, že "či už sa ani nebavím"... Lebo som hneď neodpovedala na správu.

autor
11. dec 2022

@toskanka Ja som sa mu ospravedlnila a navrhla som, že prídem ja za ním a dáme niekde kávu.

ahhola
11. dec 2022

Boooze, tak sa previezol, účel to splnilo a teda ľúbila si sa mu aj rozcuchana? Tak ta videl v bežný deň nie v nedeľu nakasirovanej kaviarni. 🍀

mimka2019
11. dec 2022

@ahhola veď ona sa s ním nestretla 😆

whatever1
11. dec 2022

“Či sa už ani nebavíš” vyčíta ti že hneď neodpisuješ, klame, robí si čo chce… a k tomu ťa ma za hlupaňu, čo si nevie dohľadať spoje… Schválne, prepošli mu tie spoje a nech ti láskavo vysvetli prečo tvrdil, že to bol posledný bus.

limoncino
11. dec 2022

@morgane1975 nepochopila som Tvoju poznámku o autobuse. To keď niekto chodí busom je nieco menej? Či ako si to myslela?
Skôr by som sa teda už pozastavila nad tými nejasnostami auto v servise, či nechce na ňom jazdit? Posledný spoj či nie?

whatever1
11. dec 2022

A dávaj si pozor, toto určite nebude ideálny chlap. A aj keď spravil blbosť a pricestoval bez dohodnutia s tebou, mal si aspoň uznať chybu a nie to hádzať na teba a vyvolávať v tebe výčitky. To bude “charakter”… Človeka ktorý klame a nedokáže si priznať chybu vo svojom živote určite nechceš, alebo ano?