Zlomil mi srdce. A teraz ako ďalej?

zuriva
22. máj 2013

Pred nejakým casom som prisla na to, ze manzel ma konto na pok*ci vyse roka a ze som na nic neprisla. On vsak pracuje aj z domu a ked som sa s tym viac pohrala, zistila som, ze okamzite, ked som rano odisla do prace, on si prezeral si profily aj s*xzoznamku. Pisal tiez zenam z nasho mesta, ake su krasne, a preco ich doteraz nestretol. ☹ ☹ ☹ Ten den som prerevala, a ked prisiel, tak som to nanho vyvalila.

on to zdovodnil tak, ze minule leto sme mali krizu, ze aj premyslal o rozvode a ze sa chcel niekomu zdoverit. /medzi jej nohami???/ Ta kriza, rozumej, bolo to, ze ja zo svojej vyplaty platim vsetko okolo domacnosti, inkaso, nakupy, stravu atd a on kedy tedy prispeje, pretoze mu jeho podnikanie nejde /bodaj by nie, ked hodinu presedi pri pokeci a dalsiu pri hrach/. V podstate ani neviem, aky ma prijem. Ja celu svoju vyplatu miniem, nic neusetrim a stve ma to. Takze ja som sa v lete pytala, co s tym chce robit,ako chce napredovat, atd. Takze tak. Chudak, z mojej strany to bol asi tlak na jeho ego. 😠 😠 😠 Hned som mu povedala, ze ked premyslal nad rozvodom, mal to riesit so mnou a nie s cudzimi pipkami.

No nic, v ten den sa mi strasne ospravedlnoval, ze on to tak nemyslel, ze nas nechce stratit , ze to bola len zvedavost, ze on by nikdy nic fyzicke nespravil...bla bla bla,je mi z toho zle. Samozrejme mi pri tom aj klamal, ze on nikdy ziadnu zenu ako prvy neoslovil, nie je to pravda, lebo mam dokaz, ze praveze on bol vzdy prvy. Tak v com vsetkom mi este klame??? Povedala som mu, ze ak nas nechce stratit, nech si konto vymaze. On povedal, ze tam ma aj fotky s jeho hobby a ze to nie je len o tom, proste to nejak zahral do autu, co sa mi ale nepacilo.

Cely dalsi den som premyslala, co teraz. Moje kredo je,ze neveru by som nikdy neodpustila. Nakoniec som si povedala, ze mu dam sancu. Snazila som sa to dat za hlavu, on zrazu zacal si ma viac vsimat, venovat sa mi, aj s*x bol zrazu uzasny /ale na druhej strane som pri tom myslela, ze kde si sa to naucil???/

Potom sa stala taka vec, ze siel na sluzobnu cestu. Este ked odchadzal mu vravim, nabijacku mas? Ze netreba, ze mu vydrzi mobil. V nedelu mu volam, nedalo sa dovolat. Ja uz nervozna, hned som myslela, ze bud nehoda, alebo milenka. Az podvecer mi zavolala jeho mama, ze mi ma odkazat, ze je ok a pride v noci. Este na nu som sa vykricala, ze preco jej volal. Ked dosiel, tak sa ospravedlnoval, ze mu skoncil mobil, ze nikto nemal taku nabijacku a ze si moje cislo nepamatal a preto volal mame. CHACHA. Mne hned napadlo, ze ci nevolal z mobilu dajakej frajerky...no proste je to hroza.

A teraz som sa dostala aj k jeho RP, viem, o com si pisal a s kym a smutne je, ze si pisal aj po tom nasom rozhovore. Sice uz nie ziadne narazky na s*x, ale aj tak ma to ranilo. Chcela som vsak dostat viac informacii, ci sa aj s niekym stretol.

A vcera to vyvrcholilo. Vecer sme sli na to, a ja som citila, ze je taky nijaky, ako keby uz mal s*x predtym. Vyhovaral sa, ze si asi neoddychol /poslednych par tyzdnov sme ho mali 1-2 x denne/ od minuleho dna. Ale to bolo na obed, tak sa mi to nechcelo verit. Tak som sa ho teda pytala, ci si ho vyh....l. Ze hej...Ja som v tom momente chytila taku zlost, vyletela som z izby a zacala som revat, pretoze som si ho predstavila, ako si prezera tie k.... na nete, miesto toho, aby pracoval. Alebo ze za nejakou bol. Proste som sa zosypala, a ked potom za mnou prisiel, tak som nanho nakricala, ze vsetko viem, co si s kym pisal, ze s jednou aj niekolko mesiacov, ze jej tam posielal pusinky na licko, a riesili to, ze sa stretnu, ked sa vrati na Slovensko...a ze si neviem predstavit, co teraz s nami bude. On ma uistoval, ze nikdy nic nebolo, ze si len pisal, a ze sa teraz hanbi a ze neratal, ze mu na to pridem. Ze nas lubi a nechce nas stratit a nemam si vela namyslat...ale mne jednoducho stale v hlave lietaju myslienky, ze keby som mu vtedy na to neprisla, kde by to az doslo, a ci naozaj k nicomu nedoslo, lebo vzdy, ked nieco podobne pocujem v radiu, ci v telke, ci sa rozpravame, ja mam na jazyku ustipacnu poznamku...prerevala som asi dve hodiny, nakoniec som ho poslala prec, ze nemozem ist ani do spalne, lebo mi je zle. Rano som vstala o 5. A teraz premyslam, co mam robit. Ako to prekonat a ci to chcem vobec prekonat. Zajtra ide napr.zas na sluzobnu cestu. A naozaj ide??? On mi povedal, ze mozem zavolat sefovi ci kolegom, ale som sa zasmiala, ci by on nekryl ich, keby boli s niekym a volala ich zena...a ja som clovek, ktory sa strasne takymi vecami trapi. Zlomil mi srdce a teraz fakt neviem, co mam robit. Nechce sa mi ist domov z prace, lebo tam bude on...mal si dnes konto zrusit a pisal mi pred chvilou sms, ze ma miluje, a ja revem. 😢

Baby, co mam robit? Ako to prekonat? Ako sa da odpustit a nezosaliet z celej situacie??? A da sa vobec na to zabudnut??? Mozem mu verit??????? 😢 😢 😢

terezka1947
22. máj 2013

@zuriva fuuuha,tak poradit sa neodvazim....ale v jednom ta chape...ja som tiez dot citliva,co sa dovery tyka a asi by som stale dookloa ako ty riesila-co ak opat,s kym je teraz...atd....fakt neviem poradit...snad iba jedno....k ti este na nom-vas zalezi...skus dokladny rozhovor,novu startovaciu ciaru s tym,ze potrebujes mu zacat opat verit a skus mu naozaj verit a nerozmyslat nad scenarmi...a ak to nepojde..hm...tak osstava iba jedina moznost 😒

bodka13
22. máj 2013

@zuriva zabudnúť sa nedá ...ale ak s ním chceš ostať musíš mu začať veriť a prestať ho podozrievať,prestaň mu kontrolovať PC a mobil ...treba urobiť hrubú čiaru a začať od začiatku ....ak sa rozhodneš s ním ostať,nemala by si mu pri hádkach vykrikovať čo bolo a čo si mu odpustila 😉

jarmillka
22. máj 2013

Ja za seba..vidno že mu nedoveruješ a vo všetkom upodozrievaš...na tvojom mieste si s ním sadnem,dame jasné pravidla a všetko vydiskutujeme a viac sa k tomu vracat nebudem(v prípade že sa to nebude opakovat samozrejme).. Inak sa bud zblázniš,alebo to pojde aj tak dolu kopcom..bez dovery to nie je vztah... Takže bud to nejak dat do poriadku a nevrtat sa v tom viac,alebo ukončit vztah... Aspon takto by som to riešila ja...

sissy27
22. máj 2013

@zuriva každý verí tomu, čomu veriť chce... nerieš jeho, rieš seba, či s ním chceš zostať, či ti je s ním tak strašne dobre alebo naopak, či by si sa vedela bez neho zaobísť (a ver mi, že vedela 😎 ), čo ti vlastne tento vzťah dáva, čo ťa pri ňom drží (veta "je otcom môjho dieťaťa" u mňa neobstojí)...
ak ťa bude chcieť podvádzať, tak to bude robiť aj keď ty budeš vedľa neho, nepotrebuje na to pokec alebo iné podobné stránky (aj keď je pravda, že tieto stránky výrazne zvyšujú možnosti)... tlačiť naňho, aby si zrušil pokec, je úplne bezpredmetné - no tak zruší a vytvorí iné a bude si dávať väčší pozor, je tam toho...
odpustiť sa dá, zabudnúť nie, naozaj si rozmysli, či ti tento vzťah a chlap stojí za to...

katecameron
22. máj 2013

podla mna tot nema zmysel uz by som s takym chlapom nechcela zit nech ide do kelu hajzel jeden

mimka11111
22. máj 2013

@zuriva to,že si vymaže konto na pokeci,nič nerieši, pretože keby velmi chcel, tak by si podobných nickov vytvoril aj 10 a ty by si o tom vôbec nemusela vedieť.....nie som zástancom nevery a už vôbec nie jej odpúšťania, pretože si myslím,že ked partnera naozaj milujem, mám v sebe akýsi blok,ktorý mi bráni pripustiť si k sebe iného človeka a je úplne jedno,či sa jedná len o "nevinný" flirt.....prepáč, ale musela som to napísať
do vášho vzťahu najlepšie vidíte len vy dvaja a ja stále tvrdím, že komunikácia vo vzťahu je najdôležitejšia, mala by si si určite povedať svoj názor,ale taktiež sa snažiť toho druhého aj vypočuť a pochopiť, ........neviem,čo je správne, ale viem, čo chcem ja a idem si za tým......nikdy som partnera do ničoho nenútila, ani do vzťahu nie a neviem,či na moju škodu alebo šťastie, som zo "starej školy", mňa by mal partner dobíjať, nie ja jeho......nikdy by som o neho nebojovala s inou ženou, ak on cíti,že by mal ísť za inou, tak nech sa páči,držať ho nebudem,radšej budem žiť celý život sama ako s mužom,ktorý ma nemiluje
sme spolu 4 roky, plánujeme spolu budúcnosť, prerábame si domček, snažíme sa o miminko, atd. .......všetko toto ale prišlo postupne a hlavne samovolne, vela sa rozprávame, o všetkom, o svojich pocitoch, o svojich problémoch, prípadne o tom,čo sa nám na tom druhom nepáči......sme si vzájomnými priatelmi,partnermi, spriaznenými dušami....píšem,ako to cítim..... žijeme teraz a tu......neviem,čo by bolo,keby ma podviedol, pretože pre mňa je nevera už aj toto "nevinné" vypisovanie s inými ženami/mužmi
len ty vieš, čo k nemu cítiš....možno by som sa na tvojom mieste snažila vzbudiť v ňom žiarlivosť, pretože zjavne si je tebou istý, vie, že čokolvek urobí, ostanete spolu....čím viac mu budeš tie jeho "výlevy" zakazovať, tým viac sa k tomu bude uchylovať....toť môj názor, a ak sa ani potom nezmení, tak ostáva jediné riešenie....

sirinka
22. máj 2013

@zuriva asi by som na tvojom mieste vyhladala psychologa a v prvom rade riesila vlastne pocity. Treba zistit, co chces dalej, ci ho este milujes... Cas dokaze vela a pokial bude aj z jeho strany snaha, mozete tuto krizu prekonat....

victory1
22. máj 2013

@zuriva Tak ti poviem..vernost sa dokazat neda... A uplne suhlasim so sirinkou, ze by si to mala riesit so psychologom. Ten ti otvori oci, poradi, resp. sama na to prides, co dalej... A mozno o sebe zistis , ze si prilis ziarliva a mozno to, ze ten, kto by pri tebe mal stat, stoji pri tebe len preto, ze ty vsetko financujes...
Myslim, ze si v takom psychickom rozpolozeni, ze uz nedokazes uvazovat realne, za vsetkym vidis podraz...a myslim, ze ani sama bez pomoci nezistis, ako to vlastne je..

haslerka27
22. máj 2013

dovera je narusena,neviem ci uz to nie je pripad pre odbornika,pre manzelsku poradnu....ty uz si natolko nedoverciva,ze mu neveris ani nos medzi ocami a tvoj manzel si dost koledoval.takze ai by som vyhladala manzelsku poradnu a isla nan...urcite vam neuskodi

aristka
22. máj 2013

to ,že bol je na pokeci a robí tam zo seba veľkého chlapa ,neznamená,že aj niečo bolo,ja sa ti čudujem ,že si to vôbec čítlala,chlapec asi potrebuje počuť aký je veľký chlap a od teba to asi nedostáva,zaplietla si sa do niečoho čo asi ani nie je a hlavne máš problém ty,to ,že mu to nefunguje je aj o psychike a ak má takéto záležitosti predostreté pod nosom ani mne by sa nechcelo isť na s..x,moja v prvom rade sa ukludni,nečítaj mu poštu,premysli si či s ním chceš byť ak ano, nič z týchto blbostí mu nevyhadzuj na oči...a hlavne spravte si pravidlá fungovania vašej domácnosti,to jest povinnosti a financie,nasaď si magnézium a keď ťa to neprejde vyhľadaj odbornú pomoc.... 😉

eeffka
22. máj 2013

@zuriva verit mu nebudes, odpustit sa da vsetko ale otazka znie ci chces a ci to stoji za to... Pokecov moze mat aj 10 ako baby pisu a ze sa mu dostanes do posty.... hmm to mu nestojis ani za to aby po sebe mazal?
Pises ze podnika a ty platis.... hmm nejake cudne nie? Deti mate?
Keby sa mne takto muz spraval ho odstahujem, nie preto ze si vypisuje, velakrta je to len naozaj o pisani a nude, aj ked na pozore by som bola, ale ze z neho nie je ziaden uzitok. Nie ze jeden taha karicku a druhy sa v kuse vezie... to je o com?
a preco ty vyrevujes? ako chapem ze cloveku je tazko ale co to riesi? nic... sadnut , porozmyslat, manzelovy oznamit SVOJE rozhodnutie, nie ze cakat ci sa on zmeni... vecne kontrolovat... hmm ako pytat sa muza ci si ho vy...l mi pride az absurdne smiesne, ak by aj ? co to ma s tebou? je to jeho kus tela a nech si z nim robi co chce... kkso mi skoro zabehlo v tejto casti 😀

ginger_fox
22. máj 2013

@zuriva ja Ti tak cisto pragmaticky napisem aby si teraz, ked sa kaja a Ty si teoreticky na koni, riesila Vasu spolocnu financnu situaciu a to ako on naozaj financne na tom je. Ad 1. bude to pre neho necakane a vramci sypania popola na hlavu sa mozno aj pravdu dozvies a od 2. nebudes mysliet len na to, ze si mozno suchol aj inde ako doma 😉

victory1
22. máj 2013

@aristka Magnezium je aj na nervy? 😀 Tak sa budem musiet nad sebou zamysliet, milacik to sem-tam hlta, a vraj, ze mu to odporucil kardiolog.... 😀 😀 😀

pragmaticka
22. máj 2013

@zuriva nie je to lahka situacia, no dovol mi moj nazor. Ak si chlap uz rok pise s druhymi zenskymi na pokeci, su na to len dva dovody a sice po prve bud je suknickar a neodnauci sa to nikdy, alebo po druhe nieco mu vo vztahu chyba! V pripade prvej moznosti by som verila dokonca aj tomu ze sa s tymi zenskymi stretava, spava s nimi ci robi sex cez web. V pripade druhej moznosti fakt neviem co poradit. Asi najskor naozaj uprimny rozhovor, bez hadok, kriku, bez tvojich vycitiek, ale hlaven bez klamstiev. Nech proste vylozi karty na stol nech sa vies zariadit. Ved predsa nie je jediny chlap na svete! Ja verim ze ta to velmi boli, no na silu si pri sebe nikoho nepriputas! Osobne na tvojom mieste by som mu otvorila dvere, zbalila veci a povedala nech sa paci, ty si si vybral pokec a tvoje net kamaratky (alebo mozno aj realne), no ja o takeho chlapa nestojim, radsej budem sama. Proste ako niekto mudry povedal, daj chlapovi slobodu a uvidis ako on s nou nadeli, resp. ci ta naozaj miluje. Ono chlap musi byt naozaj v situacii kedy mu uz hori za patami, aby sa velakrat dokazal uvedomit, co svojim spravanim riskuje! Nooo a k Vasej finan. situacii, to ze ty vsetko platis a pritom ani vobec netusis kolko ma tvoj chlap prijem v poriadku urcite nie je! Takze az tak velka strata by to urcite z tvojej strany nebola!

ankiki
22. máj 2013

Ťažko na to reagovať, ...ale niečo skúsim...V prvom rade si myslím, že u vás nie sú dobre podelené finančné záležitosti. Možno si už aj zvykol, že Ty zvládaš zarobiť na všetko, tak sa "fláka". Mne sa páči vetička: " Od rozkoše aj psy besnejú". Je o tom, že veľakrát z nudy, z nedostatku povinností a pod., človek začne robiť somariny. Ak sa nadrie, namaká, na somariny málokedy pomyslí. Bude rád, že môže večer zaľahnúť do postele. Naliehala by som na neho, že nakoľko je rovnako súčasťou rodiny, domácnosti, že by mal prinášať rovnako € aj on. Otvorene povedané, že mu nejde podnikanie, predsa nie je Tvoj problém. On sa má postarať, aby rovnako ako Ty, pravidelne priniesol €. Hlavne pre chlapov sa často dá nájsť nej. šichta, brigádka, ktorú by spokojne stíhal aj popri podnikaní. Snažila by som sa ho poriadne zamestnať. Čo sa týka vypisovania,...ako Ti písali vyššie, nijako sa nedá tomu zabrániť. Ak chce, bude vypisovať, stretávať sa a neviem čo všetko...Skoro všetko sa už dá obísť. Preto je potrebné skôr docieliť, aby sám, vo svojom presvedčení, s tým chcel prestať. Parádna je na to komunikácia, to robí strašne veľa, ale nie štýlom, že mu to budeš dookola pripomínať, vytýkať, ale že to práveže prestaneš dávať najavo, svoje obavy, svoju otrasenú dôveru...a skôr ho budeš počúvať. Aby v Tebe našiel tú "butľavú vŕbu", ktorú hľadá u iných. Bude to určite strašne namáhavé, keď nemáš na to povahu, ale ver mi, malo by to pomôcť 😉 Držím Ti palce, určite ešte nie je neskoro zabojovať za vzťah 🙂

lila69
22. máj 2013

@zuriva Toto je bohuzial fenomen dnesnej doby - internet, virtualne kamaratstva, vztahy.... 😒 Spytaj sa ho ako by sa jemu pacilo keby si si ty takto s niekym vypisovala a ci by ti veril ze je to fakt len nezavazne.
Manzelovi sa uspesne podarilo znicit tvoju doveru. Aj keby si zrusil konto na pokeci, moze si vytvorit hocikde inde na inej soc. sieti, ved je toho kvantum.
Ako vyhodu vidim to,ze ked teraz tahas celu domacnost, tak by si sa v tomto smere obisla aj bez neho keby doslo k rozvodu alebo rozchodu.
Skus navrhnut manzelsku poradnu, uvidis ako bude reagovat. ...
Neviem ci mate deticky, ake mate spolocne zavazky (napr. financne = hypoteka atd...), napis si na papier co ti na nom vadi, co naopak pritahuje a porovnaj si.... ktoreho je viac.
NO povedzme si na rovinu "pos*al to chalan na celej ciare", tak ak ma o zachranu vztahu zaujem, nech zabojuje.

moonlight1210
22. máj 2013

myslim, ze tym vyjadrenim minule leto si mu stupila na otlak hrdosti. neviem, ci je naozaj tak neschopny, alebo sa zle odhadol na obor podnikania (zle si vybral smer). kazdopadne si mu dala najavo, ze je neschopny zbytocny chlap. a to chlap (ale aj zena - ked ju napriklad chlap porovna so susedkou, co ta vsetko stiha) nesie moc zle. chlap dokonca este horsie.
takze si siel pozdvihnut sebavedomie niekde, kde sa moze prezentovat ako pan uzasny a neriskovat dalsiu hanbu. je to prvoplanove riesenie, lebo spravne riesenie by bolo na svojom podnikani zapracovat, nie hladat zdroje, kde ho este nepoznaju, tak moze natriasat rozprestretym pavim chvostom.

kazdopadne - bola to chyba, to si uz zistila. nabuduce (ak chcete ostat spolu), sa jej vyvaruj a vol kritiku napriklad ako cukor a bic: najprv pochval, vyjadri porozumenie s jeho snahou a potom jemne pritlacaj a predostri svoje navrhy a podmienky. malo by to pomoct chapat tvoje reci ako ustretove, nie utocne.
ak je vsak v zaklade pohodlny a rad sa necha vliect v tvojom zavese (vsak ak sa nebude darit, stale je istota v tebe), ani toto nepomoze. bude to chapat aj tak ako utok, lebo to nebude spajat so svojimi snahami podnikat, ale ako moznu stratu pohodlia nesnazenia sa a nicnerobenia. takze zase sa len najezi a bude citit dotknuty (samozrejme, ze sa bude branit tym, ze mu nespravodlivo davas najavo, aky je neschopny, si narocna - zastupne problemy. pravdu nepovie).

skus mu povedat aj jasne o svojich pocitoch. co teraz citis, ako sa citis, co v sebe nevies prekonat. na rovinu. ze nemoze teraz cakat zazrak na pockanie. a ze tak ako on sa citil ublizeny, ked si chcela, aby viac zarabal a musel si to ist liecit hladanim pohladkania od inej zeny (utiahol sa do svojej bubliny nedotknutelnosti), ty teraz tiez potrebujes svoju bublinu, kam on ani nevstupi. kde budes len ty a tvoje pocity. a kde mozu len ludia, pri ktorych budes mat pocit, ze ti pomahaju.
ze sa musi teraz zmierit s tym, ze nejaku dobu mu proste verit nebudes a nebudes sa do toho ani silit a falosne predstierat, ze je vsetko OK, ked nie je. lebo jemu to chodenie poza bucky vydrzalo celkom dlho, takze to nebol nahly skrat, ani ulet.
a skus ho poziadat, nech sa za to obdobie, ktore ty budes potrebovat na premyslanie, zamysli nad sebou - ci naozaj je pre neho dolezite, aby hlavne navonok vyzeral ako schopny chlap, a tak sa chodil falosne prezentovat na webove fora, alebo chce naozaj v realite byt ten schopny chlap. lebo aj tie slecny z webu ho ocenia, len kym nezistia, ako je to s nim naozaj. potom bude mat hanbu na sto zim.
internet je totiz skvely spolocnik, ale vie ti vyrobit taku hanbu (aj klebety sa vdaka nemu siria bleskovo), ze mas chut do konca zivota chodit kanalmi. a to asi nechce, aby sa o nom sirilo, ze vie mat iba reci na vsetky strany a v skutocnosti bez manzelky neuzivi ani rodinu (ledva seba).

janinah
22. máj 2013

netráp sa,nesiľ,neponáhľaj sa ,daj všetkému čas,ono sa to utrasie.........ale jedno je pravda,ak by makal či už v práci či doma /záhrada a pod/ tak by nemal čas,enrgiu ani chuť na nejaké vykecavačky na forach 😒

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
moonlight1210
22. máj 2013

@fidka79 to je paradox vztahov - ale ak nieco chces a naozaj to chces a citis, ze ti to za to stoji, tak preto musis nieco urobit bez ohladu na to, ze ty si ta poskodena strana. nemozes sa postavit do role toho, kto ma pravo rozhodnut o odpusteni a vobec. moralne na to pravo mas, realne ti to prinesie figu borovu (vacsinou to, ze partner sa po istej dobe zbali a odide).
takze aj ked z moralneho hladiska by on mal chodit po kolenach a sekat dobrotu, musia obaja zapracovat. je to tak trosku ako vychovavat dieta. tiez nemozes len trestat, ked nieco vyparati. tiez rozmyslas, ako si s nim este aj pohovorit a nabuduce take spravanie rozumovo eliminovat. nespoliehas sa, ze tresty, zakazy a pod. vsetko vyriesia za teba.
tak nejak je to aj v partnerstve, ked sa odhali nevera.
ja viem, ze sa v podvedenych buri krv, ked toto citaju. ale zial, je to tak. potom je tu este riesenie rozviest sa, urobit za nim hrubu ciaru a zacat s hladanim partnera od znova.

skus si seba predstavit v role toho, co podviedol. ano, citis sa vinna, citis, ze musis urobit napravu. ale je tu aj hrdost a za istu hranicu nepojdes. proste nie. lebo aj ty mas svoje dovody na neveru a tiez chces, aby sa v tomto smere nieco napravilo. necitis sa povinna teraz uz len ustupovat a svoju cast problemu nechat neriesenu, len preto, ze si zvolila hlupe riesenie.
priznavas, ze druha strana ma pravo na hnev a trestanie, lebo ty si chybila, no po istej dobe, ak sa tvoj problem posunie do roviny bezvyznamny (voci partnerovmu utrpeniu), si povies dost, snazila som sa, viem, ze je to moja chyba, ale radsej idem.

proste aj po nevere musi zavladnut rovnopravnost. inak sa to dokopy neda. nejaku dobu to bude balansovat a potom to zase padne. co ako nespravodlive ti to pride.

jabadaba
22. máj 2013

@victory1 ano aj. Magnezium je na dobre fungovanie CNS. A pre srdce je optimalne ak k jej zbytocnemu drazdeniu nedochadza. Preto kardiolog odporucil tomu tvojmu Mg. Zrejme nechces, aby dostal infarkt, ze nie? Inak bezne sa srdciarom predpisuju aj lahke antidepresiva prave preto, aby ich rozculenie a rozrusenie nemalo dopady na srdce. To musi byt v klude. Takze vycerene smajliky nie su na mieste. 🙂 😉

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
digysa
22. máj 2013

@zuriva

1. V prvom rade sa nestaraj co by bolo, keby si nezachytila tento problem skoro........ mozno by sa s nimi stretol....ale to je jedno..... Ty si ho odhalila mozno pred tym, ako sa to stalo a mozno si ho ochranila pred velkou chybou...zivot ide dalej...zabudni na to, co by bolo, keby.......

2. druhu sancu by som mu rozhodne dala....ale to konto treba vymazat, alebo si popros pristupove heslo.

3. manzelska poradna...bud pojdes najskor sama, ale po urcitom case by som zobrala aj jeho.......

4. razna diskusia ohladne financi........Prestan vsetko platit......Musi sa vzchopit a prispievat aspon polovicou. Namiesto hier a pokecu nech robi domace prace.......Ved TY zarabas.....a on nic.

5. Vase manzelstvo sa da zachranit, ale on musi chciet.....

( Mate deti??)

victory1
22. máj 2013

@jabadaba no dobre, si ma dodzubala...ale ved ja ucinok magnezia nepopieram, len ma to trosku pobavilo, ked zurivej to poradili v tejto suvislosti..proste ako miesto lexaurinu...
Btw. milacikovi by som antidepresiva urcite nedavala...velmi dobre viem, co dokazu s clovekom spravit..to uz ho radsej budem strazit, aby mierne sportoval a relaxoval... 😝

vejula
22. máj 2013

@zuriva ono sa lahko povie začať veriť a prestať podozrievať... KEd človek takto sklame, neviem či je to vôbec možné. Človek sa autonaticky bojí dalšieho sklamania, takže je normalne, že po takejto skusenosti si začne nechavať zadne dvierka a už nikdy nebude ta dôvera taka ako pred tym. JE to normalny pud akej si ochrany pred dalším zranením. LEbo raz ti ako pišeš srdce zlomil, a je pochopitelne, že to nechceš zažiť znova. A presne to by hrozilo ak by si, podla rad niektorých žien tu, všetko hodila za hlavu a uplne začala dôverovať. Ja by som takemu chlapovi už veriť nevedela, a s vlastne city a duševne zdravie do loterie nedavala. Ťažko ti poradiť, ked raz človek takto velmi sklame, je riziko sa opäť položiť do toho vzťahu na plne gule.

aristka
22. máj 2013

@victory1 ano je aj na nervy,veľmi dobre 😉

jabadaba
22. máj 2013

@victory1 no ved prave preto to magnezium je vhodne. A nezdzubkala som Ta, teda nebolo to tak myslene. 🙂

fomarik
22. máj 2013

moj názor..... sklamal ťa a nie raz. šancu si mu už dala. Určite je to pre teba ťažké, zdrvujúce, ale ja (terazt fakt hovorím iba za seba)...ja by som s takým chlípnikom nebola ...to na milion %. Ospravedlnujem sa, ak som použila nevhodné slovo, ale nedokážem si ani len predstaviť aby moj mm nejakej čúúúze vypisoval že jej dá pusu na líčko a ktovie čo ešte. To kde sme? V bordeli???!!!!!!

modrazaba
22. máj 2013

aj ten moj ex mal casto vybity mobil a rozne sluzobne cesty.... 😉 dnes som stastne rozvedena uz 5 rokov (dovod hadam ani nemusim pisat 😉 )z toho tri roky zijem s novym partnerom, ktory mi taketo k..k..y nevystraja. Se.zoznamka? No to hadam to mlady pan nemyslel vazne - tomu som sa zasmiala - kriza, chcel sa niekomu zdoverit - a to sa zdoverujeme tak, ze niekomu hadzeme komplimenty ze je krasna a zrovna na zoznamke tohto druhu? inak vyhovorky typu - zabudnuta nabijacka a "zavolaj mojmu sefovi, kolegovi, kamosom....." ako vidim su osvedcene stale dobre funguju a medzi muzmi su oblubene 😀
odpustit sa samozrejme da - zapchat si usi, zavriet oci. nie kazda to dokaze. a niektori chlapi su nepoucitelni 😔