Darček na krstiny

xtina1711
3. nov 2021

Ahojte viete mi prosim poradit co priniest na krstiny ako darcek? Niesme krstní ale je to rodina,tak aby sme neprisli naprazdno🙂

uriva
3. nov 2021

Oblečenie, nejakú hračku v zmysle kolotoč nad postieľku/mojkáč/bábika/autíčko, deku, darčekovú kartu napr. do DM alebo nejakého detského obchodu, plienkovú tortu...

julie19
3. nov 2021

Neviem aké veľké je bábätko ale my keď sme krstili tak nás najviac potešili veci, na bežne fungovanie s bábätkom, ktoré nám ušetrili peniažky a boli praktické ... utierky na ritku, plienky, detský cajik, detská kozmetika, oblecko, atd ... hračky sme tiež dostali ale tie nemali taký úspech, na bábiky bola ešte mala, s plysakmi sa moc nehrá akurat lego duplo malo úspech ale až teraz zhruba pol roka po krste 😅

xtina1711
autor
3. nov 2021

@julie19 6 mesiacov ma🙂 hej potesilo ta taketo?cize ziadne sperky peniaze a pod?

minutka
3. nov 2021

Poukazku alebo €

mima172
3. nov 2021

@xtina1711 Z toho, čo moja dcéra dostala na krstiny boli naj poukážky do DM a psík od Fisher price. Čiže, keby ja idem niekomu na krstiny, tak by som to riešila nejako podobne 🙂

janinah
3. nov 2021

Dala by som hračku a peniaze,nech nekúpiš niečo,čo nepoužijú napr. z kozmetiku už isto majú svoje odskúšané prípravky.

janinah
3. nov 2021

moja dcéra dostala takú luxusnejšiu Zlatú knuku rozprávok,je dospelá a má ju stále.

xtina1711
autor
4. nov 2021

@janinah dakujem za radu😊

xtina1711
autor
4. nov 2021

@uriva super dakujem😊

evkamotka
6. nov 2021

Daj 30e do obalky s detskym pozdravom a kvety mamicke