Mám dať dieťaťu meno Šimon?

minibabygirls
1. nov 2014

ahojte mamicky chcem sa opytat chcem dat meno synovi Šimon len kazdy mi hovori ze nema davat vraj to same problemy ma zdravotne ja uz neviem poradte mi

mima4
1. nov 2014

tazke, poznam jedneho simona, ano, ma vazne zdravotne problemy ale NEVERIM poveram, ze meno pritahuje choroby, je to nezmysel. Takze riad sa tym, co sama chces, neda sa na zaklade jedneho pripadu generalizovat dany problem na vsetkych nositelov daneho mena. To ako keby si sla do pomocnej skolky a robila si statistiku mien takychto deticiek...

mamulienka30
1. nov 2014

Prosim ta never takymto poveram, su to hluposti. Daj dietatu meno, ake sa ti paci a "kazdy mi hovori" - proste sa ich na nazor nepytaj.

sense
1. nov 2014

neverim poveram , ak sa ti paci to meno tak daj....

pribinak
1. nov 2014

Mame 21. storočie, neverím tomu co tu čítam, moj muz ma pravdu, toto nie je modry konik, ale hlúpy kurnik !

janka_mamka
1. nov 2014

ježííš maria dajte si meno aké chcete ..sori :((( ale .....

beatrice28
1. nov 2014

Kamoška má tiež Šimonka a všetko je ok, ja neverím na takéto veci, moc sa mi to meno nepáči, ale keby áno, určite kvôli poverám by som ho nezrušila

senta_sofia
1. nov 2014

@minibabygirls zrejme ten, co ti to povedal, vychadza z tej uzasnej knihy Meno je Vas osud, podla ktorej je meno Šimon karmicky zatazene... ak na tieto veci veris, tak zrejme vies, ze karmu ovplyvnuje aj datum narodenia, cas narodenia, priezvisko sa tiez da zahrnut do toho uzasneho ciselneho radu, atd. a osobne si myslim, ze ak by na vyber mena stacila jedna knizka, tak by nikto na svete nebol smutny, nestastny, ani chory 🙂 inak tiez mam Šimonka a nikdy by som dopredu nehovorila meno nikomu, akurat im davas vsetkym prilezitost sprotivit ti ho

mata128
1. nov 2014

Mam synovca Šimona,je zdravy ako ryba,dokonca aj chripky a bezne detske ochorenia ho vdaka Bohu obchadzaju.....ja mam Alexa a mal vrodenu srdcovu vadu....to by teraz ani meno Alex nikto nemohol dat....mam dcerku Barborku,mala neuroboreliozu-nebudu uz ani Barborky?????

dzsiuka
1. nov 2014

Poznám Simona Matusa a je velmi zlaté dieta plné energie :o) Neverim povestiam, blbost, ked sa ti to páci tak daj meno Simon :o)

mary275
1. nov 2014

My sme mali Simonka, sice mal zdravotne problemy, ale to s menom nič spoločne nemá. Nahodou to bolo skvele dieťa, veľmi rád počúval keď sme mu niečo vypravali- možno aj pre to ze Šimon znamená Nacuvajuci. Poznám aj iných Simonkov a su zdravi

barbora59
1. nov 2014

boze moj

radlinka
1. nov 2014

jemine

katka1981
1. nov 2014

taku kravinu som v zivote nepocula. Poznas nejake meno, ktore prida cloveku na IQ? Nebudem dalej pisat, naozaj silna konkrencia k otazke tipu, mozem byt tehotna?

ervenka
1. nov 2014

Pozri si tichto Simonov. https://www.google.nl/search?q=Simon&client=fir... Trpia chorobami? Nemyslim si. tiez Sara(h) je vraj "tazke" meno. Sarah J. Parker= Carrie z sex&city ma celkom v pohode zivot. Neverit poveram!!!!!!! 😉

cerez
1. nov 2014

Keby sme to mali takto brať pri všetkých menách, tak by sme nemali žiadne mená. Šimon je veľmi pekné meno. 🙂

mihula
1. nov 2014

daj mu to meno,je velmi pekne

oladuna
1. nov 2014

To uz na ake povery tu ludia veria? Ak sa ti to meno paci tak mu ho daj, aj tak ked maleho uvidis tak si mozno pomyslis ze nevyzera ako Šimon.....ty vyber take meno aby sa mu deti v skole neposmievali a aby si s nim ty sama bola spokojna a ked sa na neho pozries tak bude to tvoj Šimonko 😎
Moje deti maju cudzie mena co nie su v kalendari (Florence a Caitlin) a dobre je.hodia sa im.Babky sice papuluju ze kedy budu mat meniny ale no a co, aj tak nezijeme na Slovensku. Hlavne nech su deti zdrave a mudre a by sa im darilo v zivote!

simimata
1. nov 2014

My sme chceli Simonku,aj mame 🙂 ale som vravela,ked som bola tehotna,ze ak by to bol predca len chlapcek,tak by sa urcite volal Simon. Paci sa mi 🙂 a na povery netreba verit...

anuska74
1. nov 2014

Prečo je toto kon, pretože sa tu možeš opýtat na každú koninu 😀

andrejka1974
1. nov 2014

ja mam syna simona a je uplne v pohode, samozrejme nemozem ratat minulocny uraz , ale aj z toho sa uz krasne dostal 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a ver mi od mena to nezavisi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 kazdy ma svoj osud napisany urcite vo hviezdach a ver mi meno nezavazi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 kludne daj toto meno je pekne a ja som ho chcela uz davno pred jeho narodenim 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

aleka
9. nov 2014

toto je akože fakt reálna otázka? v ktorom storočí som sa našla???

marionmarion
9. nov 2014

ty si akoze svojpravna buduca mamicka? Vies co, daj mu meno Svatopluk...a len preto, ze som ti to poradila 🙄 😀

bianca
9. nov 2014

doteraz som netusila ze ma meno Simon nieco spolocne so zdr.stavom.....drbne ma asi

janka258
9. nov 2014

Alebo daj meno No name a máš po probléme, prípadne ak nechceš zahraničné, tak mu daj meno Bezmen(a) to určite nebude karmicky zaťažené,lebo sa o tom nikde nepíše. Akože ja verím na veci medzi nebom a zemou ale toto je už cez 😝

lenka.s
9. nov 2014

meno dietatu daj, ake chces, hadam nebude modry konik rozhodovat o tom, ake meno mas dat dietatu ... toto nemozes mysliet vazne :-/

nagulinka
9. nov 2014

Ja mám Šimonka v nebíčku ... a neľutujem, že sme mu toto meno vybrali, lebo je to najkrajšie meno, aké sme mohli nášmu synčekovi dať, bezohľadu na to, ako to všetko skončilo. Meno ti našepká samo srdce, nie ľudia naokolo.

ivkafu
9. nov 2014

Zvlastna otazka. My mame doma Šimonka je to velmi vnimavy, citlivy, rozumny a zdravy chlapcek. Neviem preco sa vobec zamyslas nad tym co Ti ludia hovoria a dokonca len o mene, nie o povahe dietata. Moj nazor je ze niesi velmi presvedcena Ty ci je to spravne meno pre tvojho syna, ak by to tak nebolo, tak by si mu dala meno o ake sa Ti oaci a si presvedcena o tom ze je prenho spravne. Moj nazor🙂

jaroska
16. nov 2014

Nikdy by som sa nikoho nepýtala,či môžem dať svojmu dieťaťu určité meno 😖 To je čo za otázku????....sorry,ale nechápem...Ked Ti poradia,že nie,tak ho nedáš???Ved preboha každý si dá meno,aké sa mu páči...a že zdravotné problémy majú deti s týmto menom???!!!!Ved to je na smiech podľa mňa... 😀

vililienka
20. nov 2014

prečo ste baby niektoré také zlé??? na seba? však je tehotná a niekto do nej hustí hovadiny a chce normalny názor a nie ďaľšie ponižovačky!??!! Ja si myslím, že sa riaď svojím podvedomím .... ale od mena naozaj nič neznamená, ja mám synovca Šimona a je trošku pomalší a viac spí , ale to vôbec nie je o mene, vážne. Skôr by som sa zaujímala ako sa to hodí aj k priezvisku. Napríklad Šimon Švárny no do toho by som asi nešla 🙂

bialica
21. nov 2014

pri všetkom, nie len pri výbere mena, treba počúvať hlavne svoje vnútro, srdce... to čo píšu v knihách, alebo čo "jedna babka povedala" nie sú objektívne názory, sú to pocity, ale ľudí, ktorí nijakým spôsobom nemajú spojitosť s tebou, takže odporúčam menej čítať (počúvať názory iných) a viac preciťovať a žiť....
Mimochodom, mňa sa včera môj syn, ktorý sa volá Šimon 😀, pýtal prečo som mu vybrala také meno a moja odpoveď, lebo sa mi páčilo najviac na svete a musím povedať, že si neviem predstaviť, žeby to bol Maroš alebo Dominik, ako bolo pôvodne v pláne, v pôrodnici na rizikovom som sa rozhodla, že bude Šimon a manžel s tým súhlasil, však mu ani nič iné neostávalo, od strachu o nás oboch