Čo si obliecť na oslavu 50tky?

dijka123
5. jún 2021

Dobry den ja by som potrebovala poradit co si obliect na oslavu 50tky

dijka123
autor
5. jún 2021
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lindous
5. jún 2021

Ja som volila takúto sukňu z Gate a k tomu jednoduché jednofarebné body/tielko a navrch sačko na večer 😊 ak by ti aj bola dlhšia, podľa mňa by to vôbec nevadilo.. Ale ak chceš z tých šiat čo si sem dávala, tak prvé, tie posledné určite nie 😊

dijka123
autor
5. jún 2021
lindous
5. jún 2021

Teda posledné čo si sem dala teraz sú fajn, 😊myslela som z tej trojice, tie po zem 😅

dijka123
autor
5. jún 2021

@lindous len v tych prvych mi bude asi teplo no musim nieco porozmyslat lebo mne sukne nedrzia na pase

andreakotesova
5. jún 2021

Viem si predstavit aj napr. biele nohavice po kolena, pripadne 7/8 a k nim koselu, bluzku vpredu zastrcenu do nohavic. Nechapem, preco len saty...

dijka123
autor
5. jún 2021

@andreakotesova lebo mne sa skor saty pacia ako nejake nohavice

dijka123
autor
5. jún 2021

@andreakotesova no kazdy ma iny vkus ale bielich nohavic sa dost nanosim v robote takze preto by som radsej saty volila a radsej dlhe kedze som po operacii prsta a nechcem aby to bolo vindo a kvoli tomu nemozem mat ani lodicky obute tazke preto nechcem kratke saty

dijka123
autor
5. jún 2021

@bambulienka25 no mozno aj to len potrebujem take saty kde mi nebude velmi vidno prst na nohe kedze ho mam po operacii a skrs toho som chcela dlhe saty kedze ani lodicky nemozem mat obute

janickacrazy
5. jún 2021

@dijka123 veď si choď nejaké ľahké letné šaty kúpiť, aj dlhé sú pekné, z tých čo si sem dala tak ani jedny by som si neobliekla, v prvých ti bude horko, druhé sú tak na doma a tretie príliš nóbl

ukulela
5. jún 2021

@dijka123 Ak si nízka, tak v žiadnom prípade dlhé šaty. Ak máš pocit že aj tie , čo pridali baby napríklad v tej staroružovéj, by ti boli dlhé, tak preboha šikovná krajčírka ti ich za 10 eur skráti. Z toho, čo pridavas, tak rezerved šaty sú najlepšie.

ukulela
5. jún 2021

Prst na nohe? Investuje do barefoot balerinok.

dijka123
autor
5. jún 2021

@ukulela no to je sice pekne ale ja balerinky nemam rada

dijka123
autor
5. jún 2021
janai1
5. jún 2021

@dijka123 a čo si chceš obuť? keď balerinky nie, lodičky nie a predpokladám ze keď nechceš aby ti bolo vidno prst tak ani sandále

janeninka
5. jún 2021

@dijka123 aj ja som nízka a dlhe sukne, saty sa mipacia takze neriesim. Nejaka vzdusna, sifonova mozno kvetinova sukna by sa micelkom hodila ak chces dlhu a k tomu len neutralne tricko, top a svetrik alebo sacko na vecer. Doladit do slavnostnejsieho vies aj peknym ucesom, nausnicami..

oliviakatka
5. jún 2021

Tu je každa rada zbytočna 🤭

dijka123
autor
5. jún 2021

@oliviakatka ale nie tvoje saty ma inspirovali tak nejake pojdem do obchodu pozriet

dijka123
autor
5. jún 2021

@janeninka mas pravdu sukna by nebola zla no pojdem pozriet nieco do mesta

evkao
5. jún 2021

@dijka123 v prvom rade si ujasni, co chces - pises, ze chces dlhe saty kvoli palcu na nohe, ale zatial si pridavala same fotky kratkych siat (teda okrem tych dlhych plesovych) - ak nechces aby ti bolo vidno palec, tak lodicky, balerinky, ved to budes musiet nat obute aj k dlhym, ci nie?
a ziadne saty nie su moc dlhe, saty sa daju skratit (je to jednoduhsie ako ich predlzit)

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
patus_2
5. jún 2021

Obchody už sú otvorené, tak vybehni do hm, gate, reserved, mango, všade majú krásne šaty..minule som bola u vietnamcov a tiež mali krásne letné šaty. Určite niečo ľahké vzdušné, ako baby pridávali obrázky, alebo hoci aj niečo s čipkou jemne elegantné. Je to iba oslava, tak určite nemusíš nič saténové, korzetové..a kľudne si daj krátke, palec si nikto všímať nebude. Ja mám jazvu cez polku holennej kosti a dosť viditeľnú, ale pokiaľ sama nato neupozornim, tak by si to nikto ani nevšimol 🙂

dijka123
autor
5. jún 2021

@patus_2 no to mas sice pravdu pojdem pozriet ale skor chantall a tie ine obchody a este mozno orsay

lenkakravcova
5. jún 2021

@dijka123 Obleč si, čo sa ti hodí a v čom sa bude cítiť dobre.
Ja osobne by som si také krátke, ako ti tu radili, neobliekla, lebo by som sa v nich cítila ako nahá.. Nosím dlhé celé leto a všade bez rozdielu. 🙂
Ty vieš čo na tebe dobre vyzneje. 🙂
Pripadne odfot tie šaty ktoré máš na výber na sebe a potom poradíme. To bude jednoduchšie. 🙂

kitycat
5. jún 2021

Naozaj si davas sit taku robu?

lenkakravcova
5. jún 2021

@ukulela Prečo nie dlhé?
Nízka chudá postava vyzerá rovnako pekne v dlhých šatách ako vysoká... Ja mam158cm a nosím šaty po zem. A nemyslím si, žeby to vyzeralo zle. 🙂 len je dôležité mať opasok, zúžený pas - aby vyznel.

dijka123
autor
5. jún 2021

@lenkakravcova no ani ja nie kratke nemam rada ale

dijka123
autor
5. jún 2021

@kitycat ano davam

andreakotesova
5. jún 2021

@dijka123 v tej dlhej róbe ta akurát tak na 50-tke vysmeju.... 🙂