Čo ste dostali na Vianoce?

stelkatelka
30. dec 2015

Ahojte ženy, Vianoce už sú nenávratne preč a tak sa pochváľte, čo ste dostali od manželov, či detí na Vianoce. 🙂 Ja sa musím pochváliť, od manžela som dostala pobyt pri mori a od dcéri krásnu orchideu 🙂

petra_maminka
30. dec 2015
Používateľ petra_maminka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od petra_maminka.

Jeee, to je krasny darcek, a kam pojdete? Manzel vyberal sam? 🙂 Ja som dostala krasnu flautu, kedysi som hravala a teraz chcem znova zacat, je to uzasny relax 🙂

moni244
30. dec 2015

@stelkatelka ja sa nemusím chváliť na internete, z toho som už vyrástla 😉

erickatt
30. dec 2015

Od dcerky vikendovy pobyt s nou a lampase co sa mi pacia uz x rokov. Od syna zehlicku na vlasy a od draheho kuchynsky robot.

perzefona
30. dec 2015

@moni244 asi tak..... Radsej jej mal kupit knihy gramatiky aby napisala nabuduce od dcery :D

moni244
30. dec 2015

@perzefona nechápem túto módu, chváliť sa, fotiť darčeky na internet

perzefona
30. dec 2015

Ja celkovo nechapem vela veci tu na MK... Plne albumy, ze satnik nasej dcery a pod... To akoze na co je dobre mat album s 200 fotkami triciek a siat???

maja22
30. dec 2015

Toto by mohla byť fajn téma, keby sa tak muži potrebovali inšpirovať, čím nabudúce manželku prekvapiť 🙂 Ale tak chápem, že možno vo veľa ľuďoch je to téma, ktorá vzbudzuje závisť, lebo nemáme všetci rovnaké možnosti a občas túžime po veciach, ktoré sú nám nedostupné. Ale tak nezáviďme si, buďme rady/i, že niekomu sa plnia aj nákladnejšie sny 😉 A tešme sa aj z maličkostí 🙂 Z krásnej vône, peknej knihy či výletu... Tešme sa z toho, že i niekto iný sa teší. 🙂

stelkatelka
autor
30. dec 2015

Tak téma určite nemala byť určená k tomu aby sa tu šírila závisť alebo tak, myslela som to skôr pre inšpiráciu do budúcnosti ;) Inak ďakujem za upozornenie, neviem ako sa mi podarilo napísať "dcéri" 😀
@petra_maminka nie nie, manžel nie je ten typ, vyberali sme spolu, nikdy sme spolu ešte pri mori neboli, takže sa naozaj veľmi teším 🙂 Flauta je krásny darček 🙂
@erickatt tak to bol naozaj štedrý ježiško 🙂
@maja22 aspoň niekto to pochopil, ako som to myslela 🙂 a úplne s tebou súhlasím

rondicka1
30. dec 2015

náhodou, téma je zaujímavá, nemusíte za všetkým hľadať len to zlé, že niekto sa chce vychvaľovať, ale len zdielať svoju radosť ;) Inak k téme - od manžela som dostala bezkontaktný teplomer Truelifecare, už som ho dlho chcela, len peniažky nevychádzali 🙂

gabik001
30. dec 2015
Používateľ gabik001 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gabik001.

Bože ženy, nikto sa tu určite s ničím nechváli so zámerom závisti 😀
@rondicka1 Skúšala si ho už? Meria presne? Rozbila som posledný teplomer a momentálne žiadny nemám, dúfam, že malý nebude chorý, by som bola bez teplomera nahratá 😀
A inak som nedostala nič špeciálne, manžel na prekvapenia nie je, takže som si väčšinu vecí kúpila sama, samé praktické veci

gladys_07
30. dec 2015

@moni244 pozri si svoj post z 25.12.

lucinkaboz
30. dec 2015

Ak by sa zrusili darčeky na vianoce, pre mnohých by to stratilo vyznam.Vianoce si ludia uz pojali po svojom, je to len o darčekoch, darčekoch a o čo najdrahších darčekoch, stratili ste pojem, ludia...je mi z takychto prispevkov zle.

vroni
30. dec 2015

Listky na koncert Briana Adamsa (toto je velka vec, lebo chlap ho velmi nemusi a napriek tomu kupil dva listky 😀) a noc v muzeu (nie film, normalne veceru + prehliadku muzea po zaverecnej). Ostatne boli osobne darceky, ktore nikoho ineho neinspiruju, takze nic publikovatelne...

lucinkaboz
30. dec 2015

@perzefona to už su chore ženy, co nevedia co so sebou.Cim obohati takato matka zivot svojej malej dcery neviem,ale je to strasne smutné....

erickatt
30. dec 2015

@stelkatelka syn ju vyhral v tombole, ale zlaty vie to utajit. A od mladej? Bola na brigade, usetrila si. Ale jasne ze jej prispejem.

godyna
30. dec 2015

@vroni wow ...ze noc v múzeu- to je nadhera. Konecne muz s fantáziou 🙂 prezrad prosim v ktorom múzeu je toto mozne.

vroni
30. dec 2015

@godyna, v Kulturnohistorickom muzeu vo Viedni. A fantaziu veru on ma, niekedy by aj menej stacilo 😀 😀 😀

godyna
30. dec 2015

@vroni tak si ho dobre stráž, lebo mam pocit , ze mas muzeálny kus 😀 . Dakujem za info. Budem si to držať v hlave a niekedy snad aj zazijem. Pekne si to tam užite....

katka1981
30. dec 2015

@moni244, ja mam pocit, ze FB bol na to vyrobeny.

moni244
30. dec 2015

@gladys_07 a ty si precitaj uvodny prispevok, ked uz ides poucovat, nepytala sa, co dostali deti, ale my ako dospele a ano, pridala som foto darceka DIETATA, aby matky vedeli, co dieta zaujme

nini1010
30. dec 2015

@moni244 Suhlasim na 100%.

maja22
30. dec 2015

@lucinkaboz za všetkým hľadaj zlo? Mamonu, sebectvo, nelásku? Stratu viery? To je heslo dňa? Dúfam, že nie 🙂 . Skúsme to opačne - hľadať vo všetkom to dobré 😉 Ako Pollyanna. Odkedy ju poznám, snažím sa hrať jej hru radosti 🙂 Niekedy mi to ide dobre, inokedy menej, ale o čo by bol život krajší, keby sme ju hrali všetci 🙂 http://www.martinus.sk/?uItem=25917

maja22
30. dec 2015

@moni244 Zasa až taký oooooooooooooohromný rozdiel to nie je 😉

moni244
30. dec 2015

@maja22 ked myslis

gladys_07
30. dec 2015

@moni244 ajajaaaaj, zacala sa shit storm...a taka pekna tema to mohla byt.
takisto ako sa ona pochvalila darcekmi, tak isto si sa pochvalila ty. Niektore to inspiruje, niektore sa tesia s vami oboma a su aj tie, co zavidia, lebo si to samy nemozu dovolit.
To by sme mohli kazdy jeden pozitivny tehu test ohejtovat, lebo prispievatelka sa chvali a chce len, aby jej ine zavideli...ale ved na to cele toto forum predsa je, zdielat s inymi starosti, ale aj RADOSTI.
Nechcela som sa hadat, ale ak mas zaujem, som ti k dispozicii ;)

mima4
30. dec 2015

@vroni no mozno ked adamsa bude vidiet a pocut nazivo, stane sa jeho fandou 😉

a ta noc v muzeu... waw.. to znie romanticky 🙂

mima4
30. dec 2015

@lucinkaboz ja som dostala porche 😎 myslim si, ze mensi darcek pre mna by bola muzova hanba 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

cobisko
30. dec 2015
Používateľ cobisko je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cobisko.

tak to si dostala pekne darceky 🙂

godyna
30. dec 2015

@vroni dostala darcek, ktory by som chcela, ale viem, ze mojho realistu to v živote nemôže napadnúť, tak ak to bude mozne, raz ho tam vezmem ja. A ak nie, tak uz iba pri predstave toho sa usmejem. @stelkatelka (zakladateľka) pôjde 1x s mužom k moru- tak mi to pride čarovné a hned ma napadlo, ake to bolo, ked som konecne videla more.
Ale možem sa na to pozerat, ze ta beštia bude mat romanticky vecer a ja zase budem doma skákať každému okolo zadku.... A tento rok som síce nieco dostala, ale ja som taka super, ze je to fakt malo...
lebo @mima4 ma Porsche ( dufam aspon ze nie červene) - to by som uz neprežila...
Ja osobne zostávam v alternatíve A. budem sa tešiť, ze sa ludia ľúbia, rozmýšľajú co by milovaného človeka potešilo a je mi jedno ci to stalo xy peňazí, ale to vedomie, ze si dal niekto záležať na tom aby druhého potešil.

evulik858
30. dec 2015
Používateľ evulik858 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evulik858.

myslim ze to nie je o chvale