Darček pre manžela a pre blízkych na Vianoce

tamina969
24. nov 2015
Používateľ tamina969 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tamina969.

Ach zeny poradte co manzelovi ci blizkym na Vianoce :( som ztoho uz zufala a hori mi pod zadkom :D nechcem to naposlednu chvilu riesit

janinah
24. nov 2015

Vianoce nie sú na to,aby bol niekto zúfalý,a nie sú o daroch 😒 je smutné,že to tak cítiš.Ja ešte nemám nič, a to máme v decembri polovica rodiny aj iné sviatky,mám dvoch Štefanov,Luciu...a ťažko radiť,nevieme tvoje finančné možnosti,záujmy obdarovaných ani čo už doma máte.U nás sú pod stromčekom väčšinou knihy,veci na šport,kozmetika,spol. hra.....

jumama
24. nov 2015

Zacala som robit takuto stranku o darcekoch, ona asi bude az na buduci rok k Vianociam 🙂 No mozno ta nieco inspiruje? http://darcekovy-poradca.mudramama.sk ja ju robim len tak po veceroch, tento rok je moja malacka vkuse chora, dokopy ak bola tri tyzdne v skolke je vela, takze nemam vela casu na nove clanky... Ak ale mozem poradit ja velmi rada, len mi napis typy, pre ktore hladas darcek, aspon budem mat motivaciu dalsi clanok stvorit. Lebo ja fakt rada vymyslam darceky. A myslim, ze naozaj take co aj nemusia vela stat, ale milo prekvapia 🙂
@tamina969

pupavka123
24. nov 2015

@tamina969 Skus si dat do Googla-Datart-je to predajna s elektrotechnikou a pod kolonkou...hladat...je darcekovy sprievodca...klikni sa na to,mozno ti to pomoze-je tam pre rodinu,pre mamku,babku,dedka a tak 🙂

erickatt
24. nov 2015

Rodicom som predplatila casopisy. Zahradkar a zdravie. Drahemu hobby naradie.

lajlilinka
24. nov 2015

Ako každý rok s malými obmenami...
Pre manžela - košeľa do práce, parfum, knižka, tento rok štucne na futbal, ...
Pre svokrovcov - prispievame na dovolenku ako každý rok... Mm sú traja bratia, takže zlozime dokopy polku a druhú si nasetria oni... Už 7 rokov dva týždne pri mori ...
Mojim rodičom - so sestrou tiež premyslame že im zaplatíme predĺžený víkend niekde s wellnes...
A deťom? Ešte sú malé... Možno nejaké edukacne hračky...

safranca15
24. nov 2015

Mamina osusky sestre c1budik a naramok sestra c 2 spirala tato tricko priatel kosela a bunda synovec lego neter tricko masa a medved malej farby bodycka a stan

ukulela
24. nov 2015

a ja idem teraz nasim vsetkym starkym objednavat hrnceky s fotkami maleho 🙂 minuly rok dostali fotoknihu, teraz budu hrnecky :P Inac, ked som strykovi pred rokmi takto dala hrnceky s jeho dcerami, tak sa skoro rozplakal, taky uspech to bol 🙂 ludia,co maju vsetko, ocenia aj malickosti ....
inac,moj chlap je hravy typ. jeden rok dostal (30rocny corgon) malu helikopteru na dialkove, tesil sa ako maly ..
babke som raz davala robit kalendar so vsetkymi vnucatami a pravnucatami, je uz stary hadam aj 5 rokov, aknie viac, no stale jej visi na stene a kedy tedy v nom listuje 🙂

erickatt
24. nov 2015

@lajlilinka pozrite avena a fotel fim. Kolegina sa vratila a ze uplne dokonaleee

zdenka2244
25. nov 2015
Používateľ zdenka2244 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zdenka2244.

sice to nieje tak o darcekoch ale treba ich :D som rada ze si napisala aspon aj ja najdem nejake napady 🙂

majulino
25. nov 2015

moja mama dosane kozmeticky balicek k meninam je slavka na vianoce dostane sadu poharov sama si pytala otec haciky na ryby cca 150 ks za 5 e. svokor na vianoce knihu o zahradkarceni(odorucam knihkupectvo abc super ceny) na meniny iba take ze kava kazmeticky balicek, svokrova priatelka bizuteriu manzel hubarsku knihu a noz a mozno aj elektronicky terc manzelove krsnata obliecky, a ostatne deti vo veku 2 az 6 rokov toto babika s postielkou, kolobezka, druha kolobezka policajne auto, roboticky pes, babika so zvukmi, a dcera ma v decembri maniny aj narodeniny na meniny dostane vlacik kedze ich miluje na narodeniny zrejme kolobezku lebo sa so synom hadaju na jednej alebo detsky tablet. sestra a svagor dostanu salky na kavu a dalsia sestra ocne tiene cele ma to nestalo viac ako 150 e kupovala som uz od konca oktobra

margaretka818
25. nov 2015
Používateľ margaretka818 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od margaretka818.

Ja to resim tak, ze su zrekapitulujem co mi povedali pocas roka co by sa blizkym zislo. Tak som to poriesila tak... Sestre sa pacil mixer, co som si kupovala z www. klarstein.sk a ma maleo synka tak teraz sa jej zide ako sol a kupujem to spolu s maminou tak hádam jej to pomoze. Rodicom davam so sestrou :D (Mam to pokombinovane) veceru v takej lepsej restike, uz neviem ako sa vola ale daco na Fa.. Kamoskam ani nevem zatial co :D ALe nake blbosti sa hadam este najdu..

julca15
25. nov 2015

Polovičke kúpim hodinky. Sestre cestovateľke stieraciu mapu sveta/ bude stierať štáty, ktoré už navštívila/, a relaxačnú dosku cez vaňu -može si na to dať knihu a čítať vo vani a dať si kafíčko. Na nete som našla tipy na vianočné darčeky pre starých rodičov tu http://skvelydar.sk/tipy-a-rady/clanok-2/m453

lenickamajchrakova
25. nov 2015

takže ja mám zatiaľ toto: manžel - parfém, kozm. balíček a plánujem ešte nejaký svetrík a ponožky (neviem čo s nimi robí, ale stále žiadne nemá) :D
svokrovci - digi fotorámik, strašne sa im to páčilo u mojich rodičov, ktorým sme ho kúpili pred dvoma rokmi (plus obaja majú v decembri narodeniny + svokra je EVA takže sme im kúpili fľašku obľúbeného alka, nejakú tú sladkú bomboniéru + svokre plánujem aromalampu a voňavé vosky)
švagrovci - mám dvoch jeden má 11 tomu zrejme kúpime najakú hru buď PC alebo spolčenskú ešte nevieme. A druhému nejaký kozmetický balíček kombinácia parfém + sprcháč
moja maminka - obľúbený parfém od Calvina Kleina
ocino - sériu DVD so seriálom Vinári + CD chinasky, ktoré si sám prial 🙂
sestra - tá si vypýtala parfém
brat - si želal nové holenie + nejaké basic tričká, ktoré rád nosí
krsniatko - odrážadlo + nejakú detskú kozmetiku
Finančne sa chceme zmestiť do 250 - 300 EUR ... Takže veľmi náročné obdobie + aj môj ocino má ešte v decembri narodeniny a teta má 50tku...

andrea_269
17. dec 2015
Používateľ andrea_269 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od andrea_269.

ja som svojmu teraz vymyslela adrop.sk/strelnica uz dlhsie sme sa o tom bavili a preto som si nieco take nasla 🙂 je najlepsie ak ma nieco co ho bavi a tak ho prekvapit 🙂 uz som velmi zvedava co mne na toto povie

andrea_269
1. jan 2016
Používateľ andrea_269 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od andrea_269.

Zeny manzel bol strasne rad ztoho darceku z adropu. myslienkami sa vratil na vycvik z vojny co mali. velmi bol nadseny a nakoniec som si to vyskusala aj ja 🙂 poviem vam nieje to sranda trafit sa do terca :D ale velmi doporucujem super zazitok

adriazab
Autor odpoveď zmazal
Zobraz