Po akej dobe vás požiadal partner o ruku?

ishkaa
10. máj 2015

Chcem sa opytat mamky po akej dobe vas vasi chlapi poziadali o ruku?

ingelika78
10. máj 2015

Po 18 mesiacoch a svadba presne do roka na to . Ale my sme už neboli najmladsi keby som mala 25 tak to potrvá dlhšie 🙂

mikema
10. máj 2015

Na 6. výročie a o 15 mesiacov bola svadba. Sme spolu 8 rokov dokopy aj s chodenim cize ešte čerstvo zosobášeni. A poviem úprimne, nebola by som mala na to odvahu aby som si ho brala po kratšej dobe. Bývali sme spolu už 3 roky keď ma požiadal no pre mňa to bolo tak akurát,skôr som bola prekvapená,že to už teraz sa mám vydávať??? 😀

tinushka13
10. máj 2015

Zásnuby po 2 rokoch.. k svadbe sme sa ešte nedokopali.. máme svoju vysnívanú no na to nám musia odrásť detičky 😀 takže najskôr o 2-3 roky aby zvládli dlhý let 😀 😀 😀 Ale musím uznať, že čítať tieto odpovede.. je to priam ako z romatikoš filmu.. úplne famózne 😀 kočky, ste skvelé 😀

xevulax
11. máj 2015

Po pol roku zasnuby a o pol roka na to svadba. Manzelmi sme 4 roky (spolu 5), mame spolu 3 nadherne deticky a sme stastni. 🙂

ynda
11. máj 2015

jersey333 tiež sme nemali zásnuby, vzali sme sa po ôsmych mesiacoch 😀 a už je to 8 rokov 😀

peneloppe
11. máj 2015

Zasnuby po menej ako dvoch rokoch, o dalsi rok svadba. O mesiac mame 9 rokov vyrocie sobasa.

vivuska666
11. máj 2015

U nás stále nič...Sme spolu 3 roky. Máme 15 mesačného pišuláka. Svadbu nejak neriešime, ale prsteň by som prijala. Mám také prázdne ruky 🙂

zuzkanik
11. máj 2015

Po piatich rokoch chodenia, aj to len preto, aby sme mali svadbu v roku 2000, nech sa lepšie počítajú roky. 🙂 Blížime sa k číslu 15.

tanickaskorokubikova
11. máj 2015

No keďže sme spolu začali chodiť keď som mala 16 takže o ruku ma požiadal po 4apol roku na Vianoce a hneď další rok v septembri sme sa brali, tento rok bude 5rokov čo sme manželia a 10čo sme spolu 😉

mamjka
11. máj 2015

po 2mesiacoch sa opýtal či si ho vezmem 🙂 po 3mesiacoch zásnuby ;) do roka svadba ;)

miruska2308
11. máj 2015

Po piatich rokoch chodenia v deň našej svadby vraj vtedy si už bol istý, že mu nezdrhnem 🙂

magic08
11. máj 2015

po 18 mesiacoch, svadba bola o 9 mesiacov na to. 🙂

mimikas
11. máj 2015

po 2 rokoch ziadost o ruku a o dalsie dva roky svadba 🙂, teraz sme spolu uz 9. rok

elise
11. máj 2015

U nas to bolo spontanne, neziadal o ruku jednoducho sme sa chceli zobrat. Od zoznamenia do svadby preslo 8 mesiacov z toho sme 7 spolu byvali.tento mesiac bude 15 rokov co smespolu. Dieta sme mali od sobasa po 6 rokoch a druhe 6 rokov od narodenia prveho. nie je dolezite poziadanie o ruku,ale ide o to ako sa lubime a zalezi nam jeden na druhom a rozumieme si aj bez slov.

sense
11. máj 2015

Prsten po 2 mesiacoch a svadba po 5 rokoch aj to len preto ze mame 2jrocne dieta a pravne j to jednoduchsie...

tinqua
11. máj 2015

po 3 mesiacoch presne, ťažká romantika na nitrianskej kalvárii, svadba bola o ďalšie tri mesiace....sme spolu dva roky, máme ročné dieťa a nemenila by som 🙂

vierocka888
11. máj 2015

Po 1,5 roku chodenia ma poziadal o ruku, po 2 rokoch vztahu sme zacali spolu byvat a brali sme sa po troch rokoch chodenia. Teraz sme manzelia 4-ty rok 🙂

matafen
11. máj 2015

Tazka romantika! Po 2,5 roku vztahu, ked som mu ukazala pozitivny teho test: "To by som si ta teraz mal zobrat, ze?" 😀 Svadba bola o 2 mesiace.

doty1
11. máj 2015

po 14 rokoch chodenia, odkývla som po ďalších 2 a obrúčky máme 2 roky (za 5 rokov nás čaká prvá kríza 😀 ) proste z nás si príklad neberte 😀

lilinka182
11. máj 2015

velmi zalezio od toho, v akom veku, situacii vztah vznikne....zacali sme chodit ako 16 a 18 rocni, po 8 rokoch zasnubenie (v den mojich promocii), o necely rok svadba, takze sme spolu chodili 9 rokov. teraz sme manzelia 3 roky a mame 2 rocneho krasneho syna 😵

bayuska
11. máj 2015

Tak mna moj drahy poziadal po 3 mesiacoch chodenia, ale poznali sme sa uz niekolko rokov... teraz sme spolu 2,5roka svadba zatial nie je, nevieme sa dohodnut ci to bude len taka party pri gulasi alebo normalna svadobna hostina (na ktoru by sme museli cakat kym budeme v lepsej fin.sit.) :D

samasa
11. máj 2015

dva mesiace po tom ako sme začali spolu chodit 😀 chodili sme spolu 5 rokov...a stále tvrdil, že to bol iba nácvik...a tak som ozajstný zásnubný prsten dostala rok po svadbe 😀

lucia2358
11. máj 2015

Po 3. rokoch chodenia. K svadbe nedošlo ( rozišli sme sa a ja som sa neskôr vydala a rozviedla 🙂 ) Teraz sme opäť spolu, máme syna a včera padlo slovo svadba. Ostala som trochu mimo, lebo pozná môj názor na svadbu 🙂 To už sme spolu viac ako 4 roky.

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
decode
11. máj 2015

po roku a pol cca 🙂

rosannar
11. máj 2015

my sme si po 3 rokoch povedali, že čo tak sa vziať (akože zásnuby 😀 ) a po roku potom bola svadba 😉 tento rok oslavujeme 6 výročie svadby a spolu sme 10 rokov 🙂

monusik73
11. máj 2015

Po roku a pol ma poziadal o ruku🙂

weronika171717
11. máj 2015

keď sme sa zoznámili ja som mala 15, teraz už manžel mal 18, vzťah sme mali na diaľku 🙂 ale požiadal ma po 6 rokoch a 4 mesiacoch, to sme už spolu bývali 🙂 a v septembri 2014 sme mali svadbu 🙂 teda po 8 rokoch 🙂 🙂 🙂

mimik79
11. máj 2015

po troch

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz