• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aký darček pre 10 ročné dievča?

2. decembra 2016 
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od emily456.
@chips_a ale nasi chlapi v tom urcite nemaju taky prehlad ako my :grinning: ja som to pozerala a je to naozaj podarene, aj ja sama by som to chcela :grinning: a ak k tomu bude este ta encyklopedia tak to bude dokonalost :wink:
14. okt 2015 o 19:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
25. okt 2015 o 16:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od perlicka666.
Pripájam sa k but. Myslím si že šperk z izlata je dobrý nápad keď nevieš čo...
28. okt 2015 o 15:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj ak sem chodí ešte niekto :slight_smile: tak sa ma môžte pítať na všetko ja najlepšie viem čo (frčí)
pretože sama mam 10 rokov :sunglasses:
13. nov 2015 o 19:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jolka_.
Explosive love :grinning: totálne top hra podľa mladej :grinning: K sviatku ju dostala od mojej maminy. Podozvedáte sa bludov jak nikdy :grinning: pre puberťáčky ideálne na "prespávačky" a babské večery. Mamina ju vraj objednala na raji hračiek :slight_smile:
18. nov 2015 o 14:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no nwm
25. nov 2015 o 12:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od michaelamaj.
Čokoľvek od style me up! môže si vyrobiť veci, doplnky do vlasov či bižu podľa seba také aké sa jej to páči http://www.rajhraciek.sk/style-me-up-bizuteria-so-stuhou-p15547 mne sa to páči fest
25. nov 2015 o 21:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1tatiana137.
nejaky kozmeticky kufrik :slight_smile:
26. nov 2015 o 11:41  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2016  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agnes9.
nejaku knizku by som jej kupila :slight_smile:
26. nov 2015 o 11:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dcerinky A nieco z tohto je pre 10 rocnu ok?
Mala intelektualka, co chce riesit svet: knizka od Josteina gaardera Anna (napr. tu na martinuse http://goo.gl/cWiQVE )
Mala cica mica paradnica: Swarovski cingrlatka - bud nause alebo nejaky set nause + nahrdelnik (napr. tu http://goo.gl/4PozrM )
Mala youtuberka: Knizka o Gogovi (napr. tu http://goo.gl/6gqbe9) alebo jej obdoba od mladeho blogera zo Singapuru "Dennik Amosa Leeho" (napr. tu http://goo.gl/2JGyT5)
...
?
26. nov 2015 o 12:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahoj treba viberat podla charakteru. pri vybere darceka musite mysliet ako ona!!
27. nov 2015 o 18:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dcerinky Tebe konkretne by som kupila vybrane slova :wink:
29. nov 2015 o 20:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
no a kazdi ssa pomyli!!!!!!!!!!!!!
3. dec 2015 o 18:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dcerinky mýliť sa je ľudské, Ty nevieš gramatiku, viac na sebe pracuj, uč sa, čítaj, - povzbudenie pre Teba, vieš koľko manažérov vo veľkých firmách nevie gramatiku? možno aj keď Ti slovenčina neide, dotiahneš to ďaleko
3. dec 2015 o 19:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
som len 5 tačka
4. dec 2015 o 13:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od srenata.
5. dec 2015 o 15:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od natallkaa.
Tajný denníček, do ktorého si bude zapisovať svoje tajomstvá :wink:
11. dec 2015 o 17:53  •  čaká bábätko, termín má v marci 2016  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
urcite by ju potesili farebne kriedy na vlasy, je to teraz velky boom http://ayo.sk/19-farebne-kriedy-na-vlasy.html
20. dec 2015 o 16:15  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Piatacka by mala vedieť vybrané slová.
20. dec 2015 o 16:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tana284.
co ste jej nakoniec vybrali?
21. dec 2015 o 11:33  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v decembri 2015  • Odpovedz  • Páči sa mi to
všetko :slight_smile:
22. dec 2015 o 11:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mariska_maris.
sucasnych desat je v nasom svete 15-16 :D sla by som do niecoho nezvycajneho babskeho ale ak mas doma technicku babu ako my tak by si mohla skusit pozriet lego architektonicke budovy je to naozaj nadherna skladacka najdes ju na lepsich strankach predajni my sme ju objednavali tusim z raja hraciek...
26. dec 2015 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
my mame 9 rocnu slecnu a kupili sme jej tricko s 3D efektom s motivom jej psika labradora, ale maju tam stovky roznych motivov, naozaj asi snad vsetky zvierata, co existuju. najdete to paradnedarceky . sk a kvalita tricka je naozaj vyborna, lebo sme ho uz prali niekolkokrat a stale vyzera rovnako.
9. apr o 11:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Milé mamki ja mám 10 a mne by sa páčil hoverboard alebo MP3 či slúchadla skateboard a či roman a to musíte zistiť sami akú máte dcéru a tiež kriedy na vlasy
26. nov o 21:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Pokiaľ majú vaše dcérky radi zvieratá a chceli by nejaké ( Pokiaľ máte priestor a podmienky na chovanie ) A dcérka si to zaslúžil, tak ja si myslím že to je vhodný darček. Za pár rokov alebo už teraz ju budete púšťať sa mu domov, budeš sama doma no a čo ak sa bude báť? Macka alebo pes či škrečok je dobrá skúsenost do buducnosti. Desaťročným dievčatá sa už dokážu a zviera postarať sami.
2. dec o 14:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok