10 dní mi mešká mrcha a pozorujem výrazný pokles akné, môžem byť tehotná ?

54872136
18. jan 2020

Ahojte ako pišem v uvode 10dni mi meška mrcha v pondelok sa chystam k lekárke ale spozorovala som na sebe vyrazny pokles akné totižto ja som mala najväčši problem z akné na tvári na spánkoch a uplne vymizlo , vcera rano ma chytil strašny krč ale mrcha stale nikde testy som si robila cca 5dni dozadu a negativne a som hrozne ospala každy deň ma strašne berie spat segry si zo mna robia srandu ze hybernujem 😂😂 Nejaky 6ty zmysel mi našepkáva že sa mozem tešit ale nwm mam
este jeden test myslite ze to este skiusit alebo sa nechat prekvapit v pondelok ?

ukulela
18. jan 2020

@54872136 testuj. Ja som mala najlepšiu tvár práve počas tehotenstva tiež. Pripravila som mala pozitívny test
az týždeň po vynechaní.

frinty
18. jan 2020

@54872136 jasne skus ten test, uz by mal pekne ukazat, drzim palce!!! A daj vediet 😊

lucinika
18. jan 2020

Urobila by som si test, pri druhom tehotenstve s dcérou som mala dokonalú pleť akú ešte nikdy v živote, krásnu, vypnutú ani náznak jedného pupaciku. Chcelo sa mi spať ale omnoho horšie to bolo pri prvom tehu so synom, spala by som neustále, mala som skúškové obdobie, zaspala som o 20 večer, vstala o 9 ráno a už okolo obeda som cítila neskutočnú únavu. Asi po mesiaci ci dvoch to zmizlo.

54872136
autor
19. jan 2020

Ahojte dakujem vam za odpovede ..pred polhodinkou som si robila teat a opäť negatívny 😔 zajtra sa chystam k lekárovy tak uvidim čo mi povie... teraz sa skôr bojim ... postnem fotku testu :/

erickatt
19. jan 2020

@54872136 tak len čakať co povie dr

54872136
autor
19. jan 2020
54872136
autor
19. jan 2020

@erickatt ano uz len cakať 🙂

54872136
autor
20. jan 2020

Ahojte tak zatial to vyzeraa tak ze niesom tehu lebo na vysetreni nevidela nic :( dr. Mi pichla injekciu a zobrala krv tak uvidim ze co ale po i jekcii som dostala taku kovovu chut v ustach som zacitila neviete čim to môze byť alebo co to moze signalizovat ? Dakujem za odpovede 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre