2 týždne mi mešká menzes a test je negatívny

zaira301
26. dec 2013

Ahoj, prosím o radu, mešká mi už dva týždne menštruácia a tehotensky test je negatívny, môže ísť aj o mimo maternicové tehotenstvo? Mal niekto takýto prípad? U doktora som ešte nebola.... možno mi len mešká z nejakého dôvodu....poradí niekto?

majka_3
26. dec 2013

@zaira301 moj nazor...ze ak by si mala mimo maternicove tehu test by to ukazal s // palickami....

awalancha3
26. dec 2013

môže, aj nemusí..... HCG je pritomné v moči aj pri mimomaternicovom, len je trochu slabšie...... ale 2 týždne po ocakavanej MS, to je uz dlhsia doba......Aky test si robila? a nebol tam naozaj ani duch? Počkaj este týžden, a potom zbehni ku gyn., vieš, istota je istota, aspon pichne vyvolávačku....

zaira301
autor
26. dec 2013

@awalancha3 .....kupila som si ten najlacnejsi.....este o tyzden vyskusam jeden test a uvidim potom,...ziadny naznak tam nebol.....diky za radu🙂

zuzuka66
27. dec 2013

@zaira301 neboj sa, mne keď meškala druhý deň menštruácia, tiež som si robila test, vyšiel negatívny, potom som si urobila na siedmy deň ráno a vyšiel pozitívny 🙂 myslím, že keby si mala aj mimomaternicové tehotenstvo test by to ukázal, ale netreba hneď myslieť na zlé 🙂

zaira301
autor
27. dec 2013

@zuzuka66 ďakujem....však ešte počkám a urobím si opäť test...🙂

asimama
27. dec 2013

@zaira301 ahoj..mne meska 2 dni.. 🙂 robila som testy a nic..pri prvom tehu uz pred MS ukazalo 2 kolajnicky...ale co tu citam..kedze moja MS je presna na hodinky..asi je to normalne..myslim s tyma testami 🙂 nejlepsie ti povie dr. 🙂 hlavu hore..kamaratka mala mimomaternicove tehu a neskutocne bolesti mala..takze ak netrpis bolestami..myslim,ze sa nemas coho bat 🙂 drzim palceky 🙂

zaira301
autor
27. dec 2013

@asimama ...ďakujem pekne...tie bolesti nemám vôbec....možno to fakt nebude mimo maternicové...len si musím kúpiť test...ešte som sa neodvážila si urobiť druhý...mám tak trocha strach, ako to dopadne....

asimama
27. dec 2013

@zaira301 🙂 neboj myslim,ze dobre..drzim palce 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre