Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

3 dni mám kŕče a často močím. Som tehotná?

vero_nika22
30. jún 2015

Ahojte,
kedy je najlepsie si spravit test? Uz den mi meska menstruacia,neviem ci som tehu.alebo nie. 3 dni mam take krce akoby uz mala kazdu chvilu prist,ale chodim na.wc a nic. Mam velmi caste mocenie rano a podvecer(bez bolesti), chrbat ma boli, okrem toho mam biely miestami ciry slaby vytok. Dakujem za vsetky komenty. :-* este keby bol test pozitivny mam sa hned objednat u doktora? Babo neplanujeme, ale isto budem happy 😉

sibalka21
30. jún 2015

@vero_nika22 Mozes si uz testy spravit pokial ti meska.... Ale pokial bude pozitivny tak skor ako o dva tyzdne ta lekar nezoberie, resp. nebude nic vidiet a budes zbytocne stresovat 🙂 Mozes sa objednat a sestricka ti povie kedy bude najlespie .... Vela stastia

vero_nika22
autor
30. jún 2015

@sibalka21 🙂 dakujem, citala som aj ze niekedy vijde aj negativny, ten by som mala opakovat za dva dni? Este ze musi byt ten.ranny ci to uz je jedno ked mi meska? Dakujem moc :-*

sibalka21
30. jún 2015

@vero_nika22 Pokial ti meska tak vascinou by uz mal byt aspon slaby duch ale ak nie tak opakuj o par dni, nemusis o dva lebo moze byt stale negativny a budes sklamana.... Skor tak 3-4 dni... A najlespie je z ranneho aj ked ti meska, lebo ti najlepsie ukaze...

vero_nika22
autor
30. jún 2015

@sibalka21 jasne, chapem. Tak ti velmi pekne dakujem za tvoj cas.
Dam ti vediet ci to vyslo.alebo.nie 🙂 ? Pa a vela zdravia

h2
30. jún 2015

@vero_nika22 Ahoj, mne sa jednodňové meškanie zdá ešte príliš skoro. Urobíš si test, vyjde Ti napr. negat. a aj tak budeš ako na ihlách, či si, alebo nie si. Pusť to z hlavy a skús o 2-3 dni. 😉

vero_nika22
autor
30. jún 2015

@h2 vsak toto, to cakanie a neistota...mne nikdy.ms nemeska...dakujem

sheena95
30. jún 2015

@vero_nika22 Pockaj kym t nebude meskat aspon 5 dni aby ti nieco ukazal test -

andi1234
1. júl 2015

Dobrý deň
Menštruáciu som mala 20-26júna.S mojím parnerom sme mali pohlavný styk 27.júla.Použivali sme ochranu kondóm sa nám neroztrhol.Ale meškajú mi plodnè dni je nato šanca že by som mohla byť tehotná?

sibalka21
1. júl 2015

@andi1234 Coze? Predpokladam ze tam malo byt ze ste mali styk 27.juna nie jula ale aj tak... Akoze ti meskaju plodne dni?

andi1234
1. júl 2015

No že mi neprišli.Vždy ich mávam po menštruácii a teraz nič...pocula som uz take ze vraj lebo som tehotna...Tak som si myslela že sa spytam lebo kondom sa nam neroztrhol

sibalka21
1. júl 2015

@andi1234 No tak to som este nepocula... A je to dost nepravdepodobne ze by si otehotnela... Je normalne ze sa ti mohla posunut... Je to prilis skoro aby si mala priznaky.... Skus opat zajtra .. Vela stastia

katrinka13
1. júl 2015

ahojte všetky čakateľky...mám jednu trošku možno smiešnu otázku....pre niekoho iste trapnú,potrebovala by som vedieť že keď sa uhniezduje vajíčko do maternici či vtedy bolí maternica a vajíčka,hrozne ma už dva dni bolí spodok brucha,mám hrozné kŕče nemôžem poriadne ani chodi ť a ani si kýchnuť...mali sme s priateľom pohlavný styk,snažíme sa o bábetko,počas mojich plodných dní a hneď na druhý deň ma to začalo pobolievať,mám íst s tým ku doktorovy??? nevysmeje ma??? Prosím o radu

franzziska
1. júl 2015

😀 😀 ako časte močenie = tehu? 😀 😀

sibalka21
1. júl 2015

@katrinka13 pokiaľ ta to začalo hneď na druhý deň bolieť tak to určite nebude uhniezdovanie, skôr možno zápal. Alebo len PMS. Vyčkať ešte pár dní ci to neprejde a tak chod k lekárovi

katrinka13
1. júl 2015

sibalka21..už dnes som chcela ísť k doktorovi,ja zápaly nemávam a 22 som bola u doktora a bolo všetko ok...som zvedavá či to neprejde a díky za odpoveď

sibalka21
1. júl 2015

@katrinka13 to ze si este nemala zapal neznamena ze ho nemozes mat, ja som ho tiez mala raz v zivote. Ale ved uvidis.. Vela stastia

Tu začni písať odpoveď...

Odošli