3 dni mi mešká menštruácia

dezire1000
9. dec 2013

Ahojte kocky uz treti den mi meska menstruacia ani naznak zeby mi mala prist vacsinou ked ju mam dostat som neznesitelna (vraj) ale teraz nic.Mozem byt v tom?

adamnela
13. dec 2013

@enwy tak predsa prisla, potvora jedna?
Ja som na tom stale tak cudne. V noci nic, rano zasa trosicka spinenie a inak nic. Aj ked brucho uz citim na mrchu, ale nic poriadne sa este nespustilo...

julciatko1
13. dec 2013

Kdjf@enwy
@hatapkagb
@zuzik1927 baby, ja mam dnes uz 11.den meskania a stale nic! Pri styku mam stale troska krvicky, nic ma neboli, nepali, nesvrbi, proste ziadne priznaky, len mam nafukknute brucho a vsetky testy su neg.! V utorok idem k dr. tak vam dam potom vediet, ale s tehotenstvom vobec nepocitam...

adamnela
14. dec 2013

@enwy no aj ja uz mrchujem od dnesneho dna :(

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzik1927
20. dec 2013

@julciatko1 ahoj, ako si dopadla u Dr.?

julciatko1
21. dec 2013

@zuzik1927 Ahoj 🙂 No tak po 12. dňoch meškania sa dostavila ms, takže nič. Dr. mi dal nejaké lieky proti mykóze a liečime sa obaja... Kašlem ja už na to, nechce sa mi už na to myslieť, takže si idem užívať sviatky a robiť plány do nového roku.

zuzik1927
21. dec 2013

@julciatko1 tak ako pises, teraz na to nemysliet a po novom roku mozte pokracovat 😉

nika991992
24. okt 2014

Ahojte kocky uz 3 dni mi meska mam naliate a zilnate prsia predtym mi vobec nemeskala mazdu chvilu som nervozna je to naznak toho ze dostanem alebo som tehu a este som mala dnes cudny sen ze som bola u doktora a ukazoval mi dieta na monitore

kristinka28
24. okt 2014

@nika991992 moja a co tak kupit testik ten ti ukaze 😀 drzim palce 🙂

kristinka28
24. okt 2014

@kristinka28 mozem opytat snazite sa

nika991992
24. okt 2014

@kristinka28 ahojky tak nebranime sa tomu chceli by sme ale uvidime co a ako bude ale vyskusame testik teras sme na dovolenke 🙂

kristinka28
25. okt 2014

@nika991992 no ako

meggieya
2. okt 2019

Ahojte dievcata. Od posledneho porodu to bude skoro 10 rokov a presne si nepametam, ako to cele zacalo, ake som mala priznaky a podobne. A co tehotenstvo a zena to prejavy ine. Ale meska mi menzes 3. den. Co mne najviac meskaju dva dni. Mam bolesti ako keby som mala dostat, aj test je negativny. Chceli by sme otehotniet, ale uz som v takom strese :D

lenkaulikova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alojzova
1. máj 2020

@lenkaulikova nakoniec ti dosla

xenia1234
31. mar 2023

Ahojte tak tiez mi meska 3 den mavam pravidelne ale teraz dako meska

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre