3 dni mi mešká menštruácia

dezire1000
9. dec 2013

Ahojte kocky uz treti den mi meska menstruacia ani naznak zeby mi mala prist vacsinou ked ju mam dostat som neznesitelna (vraj) ale teraz nic.Mozem byt v tom?

janituska
9. dec 2013

Ahoj sprav si test a uvydis 🙂

julciatko1
9. dec 2013

@dezire1000 Mávaš pravidelnú ms? A máš nejaké príznaky? Lebo mne napr. mešká ms už 7. deň a všetky testy sú negatívne, tiež si neviem rady ☹ a príznaky nemám žiadne.

dezire1000
autor
9. dec 2013

Bojim sa test urobit lebo aj tak kazdy by ukazal 1 palicku lebo aj pri prvom mi nic neukazalo a to som bola v 12 tyzdni a priznaky som nemala ziadne,potom druhe som v januari potratila to boli brutalne priznaky a test negativny.a priznaky teraz?celu noc som myslela na cokoladove kakao a troska fakt kusok ma bolia prsniky inak nic

julciatko1
9. dec 2013

@dezire1000 To ti fakt v 12 týždni vyšiel test s jednou / ??? Čo sa ja potom strachujem 😀 Ale keď sa bojíš si spraviť test, tak choď k lekárovi, lebo pravdepodobnosť, že si tehotná tam určite je.

babaker
9. dec 2013

skus sa pozriet do vesteckej gule....to zvykne pomoct!

dezire1000
autor
10. dec 2013

No to fakt mne testy nezaberaju :D Ja radsej este pockam nechcem si pokazit Vianoce takou spravou :/

zuzik1927
10. dec 2013

@julciatko1 aj mne uz meskaju dlhsie a na teste nic, a jedna baba tiez pisala ze v 5. týždni ani ducha nemala a az v 6 boli kolajnice...ja idem zajtra uz k Dr. lebo ma nebavi cakat..:D

julciatko1
10. dec 2013

@zuzik1927 Kolko ti meska ms? A mavas pravidelnu ms? Daj potom vediet, ze co ti povedala dr. som zvedava 🙂

zuzik1927
10. dec 2013

@julciatko1 no ja nemam pravidelnu ms, ale zvykne byt tak 33-35 dni, dnes je to 42DC a nic...okolo 20.11 som mala bolesti a do 24 aj slabucky vytok, teda ratam nieked ytam ovu, pripadne este 25.11...potom 29.11 na zase pol dna bolelo tak brucho ze som ani chodit nemohla....a potom uz nic, ani naznak na ms ani nic, v sobotu teraz bol nejaky vytok, uz som myslela ze sa pusti ms, no nepustila sa..a teraz vlastne cakam...a na teste nic nevidno...ty si ako na tom? mas pravidelnu?

maribell
10. dec 2013

mne ukazal test pozitivne az po 2 tyzdnoch meskania ms 😀

julciatko1
10. dec 2013

@zuzik1927 ja mám celkom pravidelnú ms, 29-30 dní. Ja som mala prvé dva dni meškania ms taký slabulinko hnedý výtok, 2-3 deň meškania ma pobolievali vaječníky, 4 deň meškania som mala nadránom silný kŕč v pravom vaječníku, taký pichľavý, že som musela ostať ležať, lebo to bolelo, potom krátka zimnica a odvtedy NIČ! Nič sa nedeje a ms nechodí a nechodííííí!!! Zajtra ráno si budem znova robiť test a budúci utorok idem k dr.

julciatko1
10. dec 2013

@maribell Kriste pane! Ja by som sa asi zbláznila! A príznaky si nemala žiadne???

hatapkagb
10. dec 2013

Boze baby mna ide porazit tiez mi to meska,a zase dnesny test negativny...Mne roky rokuce meskal ms,ale od augusta beriem lieky na ovulaciu ms mam na 27DC este aj dr. bola rada tak teraz neviem co kde jechyba,som tehu,ci zase sa to vratilo do starych kolaji ze mi meska...

maribell
10. dec 2013

@julciatko1 trochu sa mi nafukli prsia 🙂

zuzik1927
10. dec 2013

@julciatko1 tento mesiac je nejaky divny, vela babam meska ms...no ja idem uz zajtra, lebo to cakanie je strasne...a co ak bude mimo maternicove alebo co? vtedy ze stupa hcg pomalsie..tak pre istotu...a uz nech ju vyvola a mozme ist dalej 😉

julciatko1
10. dec 2013

@hatapkagb A aké berieš lieky? Koľko ti mešká ms?

enwy
10. dec 2013

@julciatko1 mne mešká druhý deň, ale tiež som mala zimnicu, inak nič...prsia asi rovnaké, trochu ma picha v bruchu/podbrušku neviem to pomenovat kde .. som myslela ze uz sa mi tým spúšťa ms ale zatial nie .. akurát že chodím často cikať no a nejako sa potím, aj keď nie je teplo ..

zuzik1927
10. dec 2013

@maribell no to je dost dlho, ale teraz by som bola rada keby to bol aj moj pripad 😉

julciatko1
10. dec 2013

@enwy 😀 no ja zdochnem 😀 to si už druhá čo má podobné príznaky ako ja 😀 asi sa to šíri vzduchom 😀 Tiež ma vkuse oblieva horúčava, ako v prechode 😀 a tiež chodím často cikať, ale aj veľa pijem, takže neviem posúdiť, či je to viacej ako by mal byť normál... Mne mešká už 8. deň 😀 Ešte pár dní, a zbláznim sa!

zuzik1927
10. dec 2013

Inac baby mne raz jedna pani velmi davno povedala, ze ked ides na malu a citis taky divny pach. nie ako vzdy, proste taky silnejsi, vyraznesji tak to znamena ze pride ms...a zatial stale to tak bolo, vzdy ked som to citila som vedela ze nic z toho, no teraz nic..a to zvykne aj par dni pred ms byt tak... 🙂

enwy
10. dec 2013

@julciatko1 aj ja by som chcela už aby mi to 8 dní meškalo haha 😀 ...mozno si tie priznaky nejako aj privolávam, ale inokedy ja nechodievam často cikať.. fakt niekedy len dva maximalne 3x do dňa a teraz je to tak otravné to časté cikanie ... ale možno to mám aj z prechladnutia ..
mna praveze neoblieva horúčava, ale pod pazuchami mam taky dost zapachajuci pot aj ked vyjndem zo sprchy a pár minút po .. hm 😨

hatapkagb
10. dec 2013

@julciatko1 no to beriem na ovulaciu tu kde zijem sa volaju clomid a 27den bol piatok a vzdy v ten den prisiel

julciatko1
10. dec 2013

@hatapkagb Tak len vydrž! Ja už držím 8. deň 😀 príznaky absolútne žiadne, ale pomaly si zvykám a viem, že ms už nepríde. Môžem len dúfať, že to dopadne tak ako si myslím 🙂

hatapkagb
10. dec 2013

@julciatko1 mas ten pocit ze si tehu?drzim silno palce,ja musim len cakat a cakat,bola som ok len mi to neda ze meska a test negativny ked sa mi ms upravil od augusta,tak co uz...daj vediet co nove a test si robila kedy naposledy?

hatapkagb
10. dec 2013

@zuzik1927 aj mna napadlo mimomatr.tehu ale radsej na to nemyslime...

julciatko1
10. dec 2013

@hatapkagb Nemám žiadny pocit, ale dúfam, že to tak je... Ja som si robila test včera a od zajtra idem každý deň robiť!

zuzik1927
10. dec 2013

@hatapkagb nechcem na to mysliet, ale zeby este teraz nebolo hcg tak vysoke aby ukazal test?? neviem no, uvidim co povie zajtra dr.

hatapkagb
10. dec 2013

@julciatko1 a ani duch nic?uplne cisty test?to sme dopadli toto... 😠

hatapkagb
10. dec 2013

@zuzik1927 hm tak to my uz nevieme,hrozne to je takto cakat a nevediet co je s nami ci sme tehu ci nie.daj vediet zajtra dik

zuzik1927
10. dec 2013

@hatapkagb no ved toto, ale ani na ms sa necitim, ale ked to nie je tehu, tak nech raz dva pride, nebavi ma to..a ked to je tehu, tak nech si ani nechodi, zajtra dam vediet

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre