3 dni mi mešká menzes

13. jún 2023

Ahojte, tri dni mi mešká alebo teda nemešká MS (podľa aplikácie mešká 3dni). Netuším, kedy som mala ovuláciu nakoľko si ju nesledujem testami ani u dr. Cyklus mavam rôzne, od 27 až po 32dní. Dnes som 33DC. S priateľom sme spolu spali od cca 8DC až po 17DC. Testy som si robila v deň “meškania” MS podľa aplikácie ale boli negatívne. Čo si o tom myslíte?

januska12323
13. jún 2023

Čakaj ďalej, keď nepríde sprav ďalší test.

sajmonka_1216
13. jún 2023

kedže nevieš kedy bola ovu, ešte nemusí meškať.. ostáva už len čakať a testovať ak nepríde... appka je len véééľmi orientačná

sueqien
24. júl 2023

Ahoj ako to dopadlo ?

autor
24. júl 2023

@sueqien som tehotna.. test vyšiel pozitívne až na 5ty deň meškania

sueqien
24. júl 2023

Gratulujem❤️

sueqien
25. júl 2023

A pred tým ti každý jeden ukázal negatívny ? Mne tiež mešká 3 deň, dnes druhý test a negatívny

autor
25. júl 2023

@sueqien áno robila som si deň pred MS, v deň meškania a po troch dnoch meškania. Potom som to neriesila ale keď MS nechodila spravila som ešte jeden na 5 deň rano a boli tam už koľajnice. Zaujimave 🙈

sueqien
25. júl 2023

Áno, ja tak isto mešká mi už try dni, menzes mám pravidelný alo hodinky. Tak uvidíme, modlim sa, aby mrcha neprišla. A Tebe samozrejme z celého sedca gratulujem. ❤️❤️❤️❤️

antoniojana
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
antoniojana
5. jan 2024

Gratolujem 🥰

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre