38. deň cyklu, meškanie menštruácie a výtok.

dava55
12. feb 2020

Ahojte, idem si k Vám po radu. Menzes mi mešká 8 dni robila som si v pondelok a aj dneska ráno tehotenský test ale vyšiel negatívny. Inak mávam pravidelný cyklus a k doktorovi som bola pred ani nie mesiacom na kontrolu a povedal mi že mám úplne všetko v poriadku. Takže teraz neviem. niekoľko dní má bolelo v podbrušku ale už 2 dní má neboli a mala som aj Biely výtok dosť dlho a tieto dni akoby cítim že zomna ide ale nič jak keby vodnaty výtok. Mali ste to aj vy?

orta
12. feb 2020

skus mozno kupit test vyssou citlivostou a asi iba cakat, popripade skus zavolat doktorovi nech ta objedna na krv a uvidis

dava55
autor
12. feb 2020

@orta mala som mamatest 10 práve som myslela že už by mi to ukázal tá ja nvm :(

raszuz
13. feb 2020

@dava55 ja som mala teraz tak naposledy, bezne cyklus okolo 28 az 36, a nic, testy negativne. Dostala som az na 41. den cyklu, vobec netusim preco. Bola som sice prechladnuta, ale nie az tak, ze by mi to mohlo ovplyvnit cyklus.

dava55
autor
16. feb 2020

Menzes mi stále neprišla už 12 dní mešká stretli ste sa stým??

pantherine
19. feb 2020

@dava55 mne raz úplne vynechal jeden mesiac, ale ani gynekológ si to nevedel vysvetliť, tehotná som nebola a vaječníky mi normálne dozrievali

kikus1452
22. feb 2020

@dava55 ja mám to isté a test negatívny...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre