4 deň mi mešká menzes, testy sú negatívne, môžem byť tehotná ?

bambuliacick
24. jan 2020

Ahojte baby...1.1.som mala nechraneny sex...teraz mi 4 den meska menzes,vsetky testy boli negativne,nemam ani ziadne priznaky,momentalne mam nadchu uz tyzden a aj stresove obdobie,prosim vas,mozem byt tehotna? Ci moze mi meskat koli nadche? K dr chora ist nemozem,predsa su tam buduce maminky a nechcem ich nakazit,no potrebujem to vediet... po akom case uz by mi mal test ukazat dve ciarky? Som 23 dni od styku a stale noc,ani menzes,ani ciarky,len obcasne bolesti ako mavam pri menzese...dakujem

miriam1983
24. jan 2020

@bambuliacick 10 DPO uz niekedy test zachyti a ukaze sa slaba ciarka. Ak.by si bola 23 DPO,uz by to test zachytil.

bambuliacick
autor
24. jan 2020

@miriam1983 ved prave,volala som svojmu gynekologovi,lebo som chora a nechcem nakazit maminky v cakarni,tak povedal,ze pockat do pondelka a ak sa nedostavi,tak treba vylucit aj mimomaternicove tehotenstvo...menzes mam ako hodinky pravidelne,tak sa trosku obavam

yvanielka
24. jan 2020

Choď k obvodnému a nech ti vezme krv na prítomnosť hcg

miriam1983
24. jan 2020

@bambuliacick ono niekedy byva pozitivny aj pri mimomaternicovom. Mas nejake bolesti? Meskat ti moze aj preto,ze si chora. Mne chodil tiez presne,vzdy rano v dany den a niekedy sa stalo,ze o tyzden neskor alebo skor :/

bambuliacick
autor
24. jan 2020

@miriam1983 ja so praveze vsetky twsty mala negativne,vsetky uplne a bolesti mam ako pri menzese,ale take slabe ako vzdy....

miriam1983
24. jan 2020

@bambuliacick mozno to meska naozaj len z choroby,ved ti to nemeska dlho ;)

flientica
24. jan 2020

Podla mna to kludne moze byt kvoli tomu, ze si chora ved to sa stava casto. Neboj sa 🙂

danka808
24. jan 2020

Ako ja by som povedala, ze ti meska prave kvoli tomu stresu a tej chore, co si popisovala. No tak ale uvidis, no ja by som sa priklonila na tuto stranu

sisabe
24. jan 2020

@bambuliacick uz ked ti mešká ms by ti ukázalo aspoň slabucka čiarka. Mne tiež ked som mala stres tak ms prišla neskôr. Ak tsk skús test este o dva tri dni.

senan
24. jan 2020

treba sa pretestovat, no moze to byt tym stresom. uvidis ked si spravis za par dni dalsi test, co sa ti na nom ukaze

bambuliacick
autor
24. jan 2020

@senan uz dorazila mrcha a prave v najlepsom😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre