4 negatívne testy a väčšie brucho

monicka273
17. júl 2013

ahojte babule, 4 tehotenské testy mi vyšli negatívne, neboli rovnaké a nerobila som ich všetky v jeden deň.. ani len náznak po druhej čiaročke, len mám nepríjemný pocit, vačšie brucho, ktoré ma bolí keď ho stiahnem a je dosť tvrdé.. menštruácia mi meškala cca 12-13 dní, ale počula som, že tá tehotenská býva slabučká a len taká jemná.. no ja som mala ako vždy, tieklo zo mňa ako z potoka a bolesti tiež boli ako vždy :D tak vás prosím aby ste mi popísali nejaké vaše skúsenosti, zážitky a tak 🙂 ďakujem

sense
18. júl 2013

ak ti vysli 4 rozne testy negativne tehotna zrejme nebudes na tvojom mieste by som sla k lekarke tak je urcite kompetentnejsia ako modry konik...mne ked vynechala mrcha spravila som test a ukazal pozitivne a myslela osm si uz par dni pred mrchou ze sa nieco deje lebo ma strasne boleli prsia co inak u mna nebyvalo

dajana87
18. júl 2013

ja som si robila test hned prvy den ako mi meskal menzes a slabucka ciarocka bola tam...a kazdy den zase test a ciarocka bola postupne silnejsia.. a sla som ku doktorke potom.. nemysli prilis na to, ono to pride neboj sa.. vela stastia 🙂

linda20111
18. júl 2013

@monicka273 ahoj, mne ked meskal menzes tyzden robila som tri testy a vsetky negativne. neskor asi po dvoch tyzdnoch som si spomenula ze este stale nemam menzes a manzela som poslala kupit test, vysiel pozitivny. hned som urobila dalsie dva kedze som mala take trojbalenie a vsetky pozitivne.. takze odporucam poslat manzela/priatela kupit jednoznacne prinasa stastie 🙂 🙂 🙂

monci8888
18. júl 2013

no ja som normalne menstruovala prve tri mesiace,ziadne bolesti,nic,len sa mi naliali nenormalne prsia a testy mi vysli negativne.takze nic nie je nemozne 😀

mara76
19. júl 2013

@linda20111 ahoj..potešil ma tvoj príspevok...asi ešte nemusím ani ja zúfať...aj ked ja som si test spravila už sedem dní po ovu a bol negatívny , som nedočkavec a úplne som z toho bola nešťastná...ale ako píšeš asi ešte nič nie je stratené...i ked príznaky žiadne nepociťujem mám päť dní pred ms, akurát dnes sa mi strašne točí hlava a v bruchu cítim balón nafúkaný heliom ...a bolí ma spodok brucha...to síce nič neznamená ale sledujem sa ako metrosexuál fakt..🙂

silvia27
20. júl 2013

@monci8888 ahoj...a v akom čase si si asi robila testy? a menštruáciu si mala úplne normálnu alebo len slabšiu?...ja som ju mala poslednú takú na preskačku - že jeden deň normálnu a potom ďalší deň skoro nič a potom zase normalnu.

monci8888
20. júl 2013

vsetko bolo normalne,dokonca druhy mesiac bola totalne silna,som myslela,ze asi umrem 😀 prvy som si robila vtedy uz v tretom tyzdni a potom kazde 4 dni a ani jeden nebol pozitivny...uz som si mslela,ze mi hrabe,az posledny bol pozitivny a to uz som bola skoro v tretom mesiaci...ale vsetko bolo v poriadku,cele tehotenstvo paradicka 😉

silvia27
21. júl 2013

@monci8888 vďaka za odpoveď...počkám či zajtra príde mrcha a ak aj áno, tak sa asi objednám k dokimu, nech viem na čom vlastne som

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre