5 dní mi mešká menzes

23erika
2. feb 2013

caute baby, uz 5 dni mi meška, včera ráno som si spravila test, bola jedna čiarka a tá druha bola slaba, no bolo ju vidiet, tak dnes som spravila iny test a ten vysiel negatívny, teraz neviem na com som,som unavena, napatie v prsiach, časte močenie a nutkanie na zvracanie, k lekárovi mozem ist až o tyzden, dakujem

livocka21
2. feb 2013

tak skus este jeden test...mne takisto vysli dva negativne a jeden pozitivne.... ak jeden test zaznamenal HCG tak tam pravdepodobne je a je jedno aka silna je ta ciarka...kazdopadne drzim palce... 😉

didi44
2. feb 2013

@23erika ...teda problém, ani väčšieho niet, lebo ani mi nevieme na čom si, ale ak nám to po vyšetrení u lekára oznámiš...vedieť budeme.. 😀 😀 😀

billam
2. feb 2013

@23erika sprav si test znova o 2 dni

muca1212
2. feb 2013

no keď sa ti tam ukázala čiarka, podľa mňa si na 99% tehotná 🙂 ja som mala slabulililinku a bola som v tom 🙂

noneda
2. feb 2013

23erika ahoj, ja som si robila test už na štvrty deň od očakávanej menštruácie abola tam slabulinka čiaročka, veľmi slaba, tak som si kúpila nový a ten bol negatívny. Menzes som dovtedy mala ako hodinky, dokonca som si značila do kalendára, kedy príde. Takže mi to bolo podozrivé a tak som s manželom opäť o tri dni skúsila a jemu som povedala nech to zhodnotí a bola tam. Teraz to už mám potvrdené aj lekárom🙂. Takže moja myslím si, že vitaj v klube🙂

noneda
2. feb 2013

23erika ...................len tak naokraj, manžel stavia vo vašej obci dom, bola som pozrieť pekná dedina🙂

noneda
2. feb 2013

@23erika ahoj

23erika
autor
3. feb 2013

baby dakujem za rady, no žial dnes ráno som dostala 😢 , no nevadi pokusime sa opat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre