7 dní mi mešká menzes ale test je stále negatívny

rozalka_13
7. jan 2022

7 dní mi mešká, ale test je stále negatívny 🙅🏻‍♀️ už mám úplne nervy, pomooc. Môže byť tam stále nádej, že budú dve čiarky ?🙈

andula09
7. jan 2022

Myslím si, že za ten týždeň by sa test ukázal už pozitívny.

majamat
7. jan 2022

@rozalka_13 zalezi od toho, kedy bola ovulacia. ak nevies, je tu moznost, ze bola tesne pred moznou ms a tym padom sa ti moze pozitivita ukazat aj druhy tyzden meskania ms.

no skor je sanca, ze tehu nie si. ak ms nepride, moze ist aj o hormonalnu odchylku a treba zajst na vyvolavacku k dr. teda pripadne aj o nejaku poruchu, ktoru bude musiet riesit, ale skor to bude hormonalna odchylka.

veroniak12
7. jan 2022

Tazko povedat ale myslim, ze po tyzdni by sa uz volaco ukazalo.

ladycat2021
7. jan 2022

Mne ukázalo pozitívny test po 10 dňoch meškania, ale žiaľ bolo to len biochemické.

1bambinko1
7. jan 2022

nádej je tam stále, ale pre istotu sa na to moc nespoliehaj, aby si nebola sklamaná.

karolonakarol
24. jan 2022

Ahojte baby (Prikladám môj kalendár)
Ovu si nesledujem ale snažíme sa o babo, tam kde sú ❤️ Sme sa snažili, muž chodí na sluzobky mimo SK tak sa snažíme len keď je doma. Ms mávam pravidelnú na 27-28dc. Poslednú ms som mala 23.12.
16.1 a 18.1 (25dc a 27dc) som mala taký ružový výtok. Myslela som že rozbiehajúca ms ale do dnes neprišla 6dni.
Robila som už 3 testy a negatívne ale asi ani jeden som nerobila ráno. Ale robila som TOPTEST 2 pružkove a jeden neviem ako sa presne vola, kazetový? Aké máte s nimi skusenosti ? Ale mám naliate prsia, niekedy mi vadi tričko a mám žilky na nich. Ak bola posunutá ovu kedy by som mohla robiť test? Alebo po koľkých dňoch meškania vyšiel vám ? ja viem že prvý deň vyšiel večšine (aj mne tak nejak prvé tehu) ale chcela by som počuť aj skusenosti kedy ste mali negatívne testy a boli ste tehu. Nemám žiadnu infekciu, zapáchajúci výtok ani nič podobne. Ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre