Aká je šanca otehotnieť na prvýkrát cez plodné dni?

mamp
15. apr 2013

Ahojte, som tu nová🙂 Chcela by som sa len informatívne opýtať. S priateľom už plánujeme pomaly rodinku. Obaja sme zdraví, antikoncepciu neberiem už vyše troch rokov a pred pár dňami naposledy sme si už nedávali ani pozor🙂a zistila som, že sa to všetko udialo cez moje ,,údajne plodné dni,,🙂 Aká je asi šanca, že by sa to podarilo na prvý krát? Na tehotenský test je ešte skoro a príznaky tiež žiadne ešte nemám.

niko_m
9. júl 2017

@lilina77 ahoj chcem sa ta spytat akym teplomerom si to merala ??

erickatt
9. júl 2017

@niko_m obyčajnym liehovím. Akurat, pred tym nevstavaj. A maj len ten ,,svoj"

ina666
8. aug 2017

haojki kocki ja som pala dvakrad sex na plodne dni a vcera zomna visla tak hneda tekutina snazime sa o babo tak nievies ci to mohlo bit hniezdilo vajko bolelo ma bod brucho aj trisku krize prosom poradte mi lebo cito vseli co na nete a n tese je asi skoro

libawet
8. aug 2017

@mamp šanca je veľmi veľká, ak ste obaja zdraví a v tomto smere v poriadku a je to normálne, pretože tak by to malo aj byť. Ja som tak otehotnela, na " prvý šup ", ako sa vraví 🙂

libawet
8. aug 2017

@silvia662 áno. Otehotnieť sa môže dokonca aj počas menzesu, ak by bol nechránený styk, poznám aj taký prípad.

luma1
8. aug 2017

ja som pri oboch otehotnela na prvy krat a to druhu sme ani neplanovali davali sme pozor a "smykla sa" :D

ina666
16. aug 2017

nale sme sex na plodne dny a bojim sa zebi tehu test nebol negatyvni us tomu je 9 dni spunila som len jeden den len trochu ziadne prtiznaky niema ako prisa ma nieboki len stale zaludok a toci sa mi hlava a niekedi ma napina na zvracanie ale niezvracam slabe bokesti mam pod brucha a vajecnikov krizov a mam taky vytok vodnaty a mrsku by som mala dostat 5 dny neviem ci nrje pri skoro urobyt test co vi nato

topanka
18. okt 2018

Caute baby chcem sa spytat uz vam niekedy povedal chlap po sexe ze boli dole moc horuca???mam plodne dni moze to byt z toho???

ivec16
18. okt 2018

to nikdy nevies, mozes byt ta stastna ktorej sa to vzdy podari na prvu supu ;). tu plati pravidlo kym neskusis nevies

kathhii
18. okt 2018

Niekde som kedysi čitala štatistiku, že pri zdravých pároch po nechránenom pohlavnom styku zostane každá štvrtá tehotná- to je cca 25 % šanca. Ale asi to bude veľmi stará štatistika, lebo mám pocit, že už to nie je s plodnosťou také ružové...
Do roka otehotnie 9 z 10 párov... To je zase iná štatistika...

Hlavne nič nesleduj, nemeraj, neráraj a NEZNEPOKOJUJ SA, a ono to vyjde, ak nie na prvý tak na nejaký krát to vyjde....

topanka
18. okt 2018

Vsak kazda zena je rada ked otehotnie
Len som.zostala strachu ked mi povedal aka si horuca pp sexe 😂skoro mu zhorel😂😂😂

biba12
18. okt 2018

U mňa pri oboch deťoch 100 percent 🙂

lucia147852
18. okt 2018

U zdraveho paru je to 75%.

topanka
18. okt 2018

Ach asi mi nikto neporadi.co to znamena 😣😣😣

muukova
15. nov 2020

Bi som vas poprosila mozte mi povedat ako sa stat tehotvov skusali sme celi rok a stale nic poradite mi tvom ako sa stat mamickou😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre