Aká je šanca, že som tehotná?

13. okt 2021

Ahojte, aká je šanca ak sme mali styk štvrtok v noci ( 23;00- takže cca skoro v piatok) a ovu prišla neskôr ako mala, teda až v nedeľu? Tiež sa mi zdá že nejako podvečer lebo keď som uspavala deti tak som myslela že mi vaječníky vyletia z...no :D
Vychádza to na viac ako dva dni pred ovu, viem že sa môže stať ale šanca je asi celkom nízka, že?:/

bluemoon24
13. okt 2021

Spermie dokáží přežít až 5 dní, takže si myslím, že šance tam je 🙂

autor
13. okt 2021

@bluemoon24 ahoj, áno presne toto som čítala len mám pocit že tých 5 dní je celkom nadneseny údaj :/ by ma zaujímalo či nejaká takto skoro pred ovu otehotnela 🤷

ailiba
13. okt 2021

Otehotnieť samozrejme môžeš... Ja už som počula také zážitky, že by som sa ničomu nečudovala... A 2 dní nie je veľa.

autor
13. okt 2021

@ailiba ahoj, nám sa dve podarili z dvoch náhodných zošuchnutych kondómov takže viem svoje o nepravdepopobnych otehotneniach ale toto tretie ..neviem či je toto tým,že ho plánujeme ale proste to nejde

nevenka
13. okt 2021

Ja som 100: otehotnela 2 dni pred ovu, podla mna 3 dni je uplne normalna sanca. My sme neplanovali ale...😅

autor
13. okt 2021

@nevenka no dúfam, lebo tá ovu si prišla ako sa jej zachcelo, skočila na iný deň ako mala a už bolo neskoro 🤦

zuzi0911
13. okt 2021

6 dní, skúsenosť

autor
13. okt 2021

@zuzi0911 no teda, to je už dosť 😳

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre