Aká tmavá má byť druhá čiarka?

spln
19. nov 2013

robila som si test 31. den cyklu, normalne mi trva 26 dni.
Druha ciarka bola dost slaba, neskor este trochu stmavla, ale na teste sa pise, ze po 5 minutach sa uz vysledok odcitavat nema. Tak neviem ci sa to pocita, alebo nie.

petah82
19. nov 2013

pocita 🙂 vyzera to na tehu 🙂 ja som mala aj slabsie a kazdy den rastli na intenzite...

patkobo
19. nov 2013

toto je jednoznacne pocita!! opatruje sa, drzime palce.. 😉

katkasofi
19. nov 2013

Si tehuuuuu 🙂

linda20111
19. nov 2013

Ano, gratulujem 🙂

zuzi0911
19. nov 2013

nezalezi na intenzite farby ciarky ale to ci tam je..je tam..gratulujem 🙂

huxy
19. nov 2013

keby si nebola tehu,tak tá čiaročka sa neobjaví,ani slabulinko,a ani po tých piatich minútach.gratulujem teda

barborienka28
19. nov 2013

kAMOška, si urobila test, a neukazalo nič...bola v práci..vyhodila test do koša vo verejných wc :D nedao jej a za hodinu sa šla pozrieť na test a bolo tam niečo také ako maš ty, dnes má škôlkarku :D gratulujem, a veľa zdravíčka 🙂

vevinaaa
19. nov 2013

Ahoj mne vysiel tehu test zdvoma ciarkami a druha bola malinko ruzovkasta a o dalsi tyzden som robila dalsi a uz bola silnejsia..takze nakoniec sme cakali drobceka, myslim ze mozem tiez gratulovat🙂

empathia
19. nov 2013

gratulujem k tehuuuuuuuuuuuu 🙂

leanax
19. nov 2013

ja som mala čiaročku slabšiu, takého ducha a bola som tehu a tebe tu vidno obe čiarky krásne tak gratulujeeemm 😀

karmela
19. nov 2013

Ahojte dievčatá aj ja som si dnes robila test,len mi vyšiel velmi blbo cely do ružová a neviem z neho vijst. :-/ uz týžden pociťujem veľkú bolest prsníkov,býva mi zle od žalúdka ale nevraciam,chodím často na wcko ale pijem vela tekutín.Sice mam jedno dieta a ked ma začali bolieť prsia hneď som pomyslela na tehotenstvo ale neviem.Mam este 10 dni do ms.Dakujem za reakcie

wewe22
19. nov 2013

@spln kuk moj test bol pozitivny tiez bol robeny pribl 31

lauricka
19. nov 2013

aj slaba znamena tehu, si tehotna 😉

kiwi82
19. nov 2013

jednoznačne si tehu 🙂 blahoželám.

lubikan
19. nov 2013

tolko,kolko tam je farbiva a tvojho HCG

aadulik2110
19. nov 2013

blahoželám 🙂 určite si tehotná" ja som čiarku nemala - ale tehotná som bola: test som si robila príliš skoro, lebo ma chytili tehotenské nevoľnosti a podobné sprievodné javy, ale keď už som ms nedostala, tak čiarka už bola rovnako silná ako tá kontrolná 🙂

sedmokravka
19. nov 2013

@spln skus si spravit o 2 dni a uvidis 😉 (ja som mala presne takuto istu) gratulujem drzkajte sa 😎

tonjadabik2
20. nov 2013

si tehotna 😀 Gratulujeeeeeeem.. nam sa stale nedari takze tes sa 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre