Aké máte skúsenosti s tehotenským testom Pepino?

15. feb 2022

Aké máte skúsenosti s tehotenským testom Pepino? Čítala som o ňom veľa dobrých recenzií ešte dávnejšie ale teraz ako keby každému ukazoval // 🤔

cyberk
15. feb 2022

u mna nikdy nesklamal 👍

cimage
15. feb 2022

2x ukazal co mal, takze ok

januska20
15. feb 2022

mám tie najlepšie skúsenosti

pondelok01
15. feb 2022

Ja mam tiez dobre, vie byt velmi kruto snehobiely aj ked som sa snazila najst ciarku, ktora nebola. Ked som bola tehotna, ukazal tiez spolahlivo.

luci_ba
15. feb 2022

ukázal len vtedy ked som bola tehu, žiadne duchy ani podobne somariny

mameha7
15. feb 2022

Pred očakávanou menštruáciou mi neukázal nič (na rozdiel od iného testu). Ale tehotenstvo spoľahlivo potvrdil v deň, keď som mala dostať menzes.

autor
15. feb 2022

Ja mám takýto test a nie som si istá či sa nejedná o kanálik🤔 som pred ms

pondelok01
15. feb 2022

Podla mna ne to ciarka, mala som podobnu 10 DPO

autor
15. feb 2022

@pondelok01 Aj ja som 10dpo

andie2810
15. feb 2022

Mňa minulý týždeň sklamali... prvý nemal ani kontrolnu čiarku a hneď nato som robila druhý, ten pre zmenu bol celý ružový od testovacej čiarky až po kontrolnu aj napriek tomu že som ho namočila len na 4s a namočeny bol asi len po polku, čiže určite nie nad vyznačene max... 😏

monka105
16. feb 2022

Ja mám tiež takéto už na troch, ale nezdá sa mi to, podľa mňa je to kanálik. Vyskúšaj ešte aj iné testy pre istotu.

autor
16. feb 2022

@monka105 bolo to biochemicke.. ale drzim ti palce😊

monka105
16. feb 2022

To mi je ľúto, držím palce, aby to vyšlo nabudúce. 🍀 Ja si práveže myslím, že sa pepino pokazili a robia takéto kanáliky na každom teste, dnes je to už piaty deň čo mi mešká MS a to by bol už minimálne duch na hocijakom teste, nie iba na pepino. 😄 Ale keďže nie je, problém bude zdá sa inde.

lienka.7
16. feb 2022

100%ne 😁

pondelok01
16. feb 2022

@monka105 ak este daky mas, skus ho do cistej vody namocit, ci spravi tiez slabucku ciarku

pondelok01
18. feb 2022

Ja som si dnes robila tento isty test, a vysiel rovnako ako tvoj, a tehotna urcite nie som. Bude to nejaka vadna sarza.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre