Aké sú bolesti pŕs v tehotenstve?

milaada
18. sep 2012

Maminy,ktore ste mali na zacia.tehu bolesti prs ake to bolo?boleli vas len bradavky alebo cele prsia?Druhy den ma bolia ale neskutocne do mrchy este daleko test neukazuje ani len ducha....ale tie prsia mi nejdu do hlavy....

natalysb
5. nov 2016

@patkaamirko dakujem moooc taktiez drzim palecky aj tam kde nejsu :D no ja moc neverim teraz bojujem s prechladnutim a priznaky co som mala zmizli a aj prsia bolia takze asi choroba :D vystrajala ;D potom daj vediet ako si dopadla velmi ma to zaujima :(

natalysb
5. nov 2016

@patkaamirko vesely smile na konci prepac uslo mi :D

patkaamirko
5. nov 2016

@natalysb 😂😂😂 nechala si sa uniesť s tým smajlom čo ??😂😂😂

patkaamirko
5. nov 2016

@natalysb noo je dosť možné že to bola cysta :( tak ale vieš nedá mi to .. pokoj

patkaamirko
5. nov 2016

@natalysb ale dám ti vedieť ;)

saturday
5. nov 2016

@natalysb tak touto predstavou som trpela aj ja, lebo sa stravujem rovnako - vsak mam orechov 10x viac nez okolie ... a aj tak mi ten vitamin E pomohol.

patkaamirko
6. nov 2016

@natalysb Ahoj no dnes som si robila tehu test, aby som poprípade vylúčila a nečakala netrpezlivo do piatku . Test bol divný. Bola tam dosť vyditelna ale predsa len slabucka ciarka ale hneď asi mm vedľa tej kontrolnej 🤔 po asi pol hodine tá ciarka zmizla. Neviem čo si mám o tom myslieť ..A ešte spiniim a prsia má tie pália mierne. Asi chybný test čo myslíš ??

natalysb
6. nov 2016

@patkaamirko ahooooj 🙂 si bola nedockava? :D hm asi by som zopakovala a to bol ranny moc? Nejaky citlivejsi alebo pockaj este :D ja cakam tiez nebudem sa ani testovat. Sledujem si krcok a na dalsi tyzden do piatku... :/ drzim Ti moc palecky 🙂 mas aj ine priznaky? Ci len prsia a spinenie?

patkaamirko
6. nov 2016

@natalysb áno bola som nedočkava ale asi zbytočne. Áno ano ranný moc bol a takto to dopadlo.vieš čo trocha občas pobolievanie pod bruškom ako keby som nachladnuta.Ale nachladnuta nie som určite.🙂 no ono je to také slabucke krvácanie.nie je to také len čisté hnedé ale je tam aj krv.Mám aj iné príznaky tie prsia napríklad si všimol môj muž čo už fakt že on má na to iný pohlad, to bruško pobolievanie, nevoľno a občas aj dne s ráno také ako zavraty . Lenže včera som mala Sono takže by asi videla voľačo keby tam je 😊 síce je pravda že to bolo len tu u obvodnej že to mala takú starú mašinu že dovidenia 😂

leiika
9. jan 2017

Ahojte,, potrebovala by som poradiť som mlada neskusena a dosť som čítala vaše príspevky. 🙂 Začnem takto mam ešte len 21r a pred polrokom my našla dokt cystu na vaječníku.. Pred mesiacom sme mali s priateľom pohlavný styk a neviem ci som mohla otehotnieť menzes som prv nedostala len také menšie krvácanie také do ružová asi deň.. No a nato o 2 týždne som dostala znova tiež iba 2 dní stalo sa mi to teraz prvý krát. Bolia ma prsia, trošku pod bruškom často mi býva zle a mam zmiešané chute. Test si robiť nechcem aby som náhodou nedostala šok. Keď môžte prosím dajte mi vedieť či si mam robiť ten test alebo či to môže robiť ta cysta ale ona mi hneď zmizla.Ďakujem ahojte 🙂

sibalka21
9. jan 2017

@leiika Mozem byt tehotna, mozes mat cystu, alebo len horm. nerovnovaha... Urob test, uvidis....

leiika
9. jan 2017

Keď ja sa bojím toho co mi ukáže 😒 ale počkám ešte či dostanem menzes pretože som mala dostať 6.1. Tak radšej počkám a ptm.uvidím Dakujem ☺

katka21225
3. mar 2017

Dobrý . 16.02. mi skončila menštruácia a zacali ma boliet velmi bradavky a prsia sa mi zväčšili. Som nachladnutá a unavená. Ďalšiu menštruáciu mám dostať 17.3. Môžem býť tehotna? Ďakujem za odpoveď

lavinis
3. mar 2017

@katka21225 ano, mozes. Nie, nemusis. Aku inu odpoved cakas, nevestime z gule ;) drzim palce kazdopadne.

lenulikus
12. mar 2017

ja by som mala otázku...viem že ziadna ochrana nie je 100%..ale nejako mi nesedi moj stav... robila som si tehu test...2x vysiel negativne a 3 pozitvne (nebolo to v jeden den 🙂 ..)
Jedine co mam viac citlive su prsia...jedno dieťa už mam, ale taketo pri nom to nebolo.
myslite ze pozitvny tehu moze vyvolat aj nieco ine?
Jasne ze zajtra idem k doktorke...menzes mi meska 2tyzdne,ale to som pripisovala stresu z choroby syna

sovicka1987
10. máj 2017

@lenulikus ahoj pocula som ze ti vyjde pozitivný test aj ked mas myom. A ako si vlastne dopadla?

lenulikus
11. máj 2017

@sovicka1987 ahoj, no nakoniec som mala MA, nezdravo sa vyvijajuce tehotenstvo a musela som ist na kyretaz...Neskôr, 4tyzdne po zakroku som stale nedostavala menzes a zistili mi
cystu, ktorá mi spôsobovala to,že sa tehu hormon vyplavoval z tela strašne pomaly. Dostala som od doktorky injekciu do zadku 🙂 ... a o tyzden nato sa mi spustili kramy, ktore mi pred 2 dnami skoncili.. takze tak

sovicka1987
14. máj 2017

@lenulikus to ma velmi mrzi ☹

lenulikus
15. máj 2017

@sovicka1987 ďakujem, ale akože je to OK...telo vyhodnotilo samo, že "tehotenstvo" nebude dobre, nakoľko tam bol len prázdny gest.vak a žiaden plod...takže aj tu kyretaz beriem v pohode.. Jedine čo ma dosť zdeptalo boli nervy z toho že mi stále vychádzali pozitivne tehu testy aj ked som bola vyše 2 tyzdne po zakroku a začal cely cirkus vlastne odznova s testovanim krvi a ultrazvukmi... Takže sa dávam dokopy psychicky aj fyzicky aby som mala síl venovať sa 3ročnemu synovi 🙂

zu_zie
9. júl 2017

Zienky, mali ste niektora aj priznaky a boli tehu a bezo zmien na prsiach v prvých 3 týždňoch? Kedy sa vam prsia začali meniť?
Ďakujem 🙂

jaja2213
12. júl 2017

Ahojte...rok neberiem hák a menzes som mala pravidelne... Minulý mesiac mi meškali 4dni... Teraz mi meškajú 5dní..test negatívny... Skoro dva týždne som stále unavená,myslela som ze s tepla... Inokedy som o 8max hore a teraz by som spala aj doobeda... Včera ma začalo pichať z ľavej strany v podbrušku, dnes som sa zobudila z citlivými bradavkami akoby pálili..pred menštruáciou má prsia moc nebolia, iba sem tam sú citlivéjsie...A chodím častejšie na WC...ale pijem veľa vody pre to teplo vonku tak neviem... Poraďte mi

11mata22
2. aug 2017

Ahojte, chcem sa spýtať aké máte skúsenosti s bolením bradaviek ? Mám už 4dni bolenie ale prsia mám stále rovnaké. test som si robila ale bol negatívny :( mám asi počkať viac dní a skúsiť to znova ? s manželom sa snažíme už skoro rok o bábo no ja som mala také problémy...( mávam dosť často svoje dni tak ani neviem kedy mám plodné...doktor mi na to nič nepovedal)

lucinka122445
9. sep 2017

Ahojte mám taky problem že už mesiac ma bolia prsia, sem aj podbrušku, aj pri pupku., menštruaciu som dostala 6.9. Ale stala sa mi taka vec, že prvy deň som mala normalnu menštruaciu a druhy deň špinenie, a treti deň už zas normalna, a na 4-deň mi skončila menstruacia ale prsia furt bolia a boleli aj pri menštruacii aj teraz po. Poradte ďakujem pekne všetkym :/

lenulikus
10. sep 2017

@lucinka122445 testovala si sa?..ak ťa stále bolia a su naliate kludne môžeš byť aj tehotna..moja švagrina normalne mala menzes prve tri mesiace počas tehu

lucinka122445
14. sep 2017

@lenulikus ahoj tak som si urobila test v stredu ráno, ale nie som tehu, bola som u lekarky tiež mi urobila ultrazvuk ale nevidela nič, ale povedala mi že ešte mám počkať mesiac. Ale tak pevne verím že to nebudem. ale ďakujem za odpoveĎ 🙂 🙂 a ide o to že aj moja kamarátka už dva mesiace bola tehotna a mala svoje dni. ah celé zle toto. ale som sa rozhodla že si ešte urobim test v pondelok hned ráno. A ten mesiac počkám ako mi poradila doktorka

lkoiu
1. dec 2017

Ahojtee...ja som sa vas chcela spitat strasne.ma bolia prsia ale bradavki nevisli ...prsia mam zvecsene a strasne tvrde ako ked mam dostat mrchu ...strasne ma bolia .....neviete mi povedat ci niesom tehu...bojim sa spravit test lebo minuli mesiac som robila a bola som sneho sklamana strasne bi som chcela baboo poradte mi mozem bit tehu

katka00300
24. dec 2017

Ja som v 6 týždni tehotenstva a tiež ma mizerne bolia prsia aj bradavky mám citlivé aj chrbát ma dosť bolý.No neva tehotenstvo si užívam spolu s priateľom sa tešíme.Keďže vlani som potratila prvé po rokoch snaženia😟Ale teraz sa radujem veď je to môj narodeninovo-vianočný darček 2 čiaročky na teste😊 K lekárovi som objednaná 3 januára dúfam že je všetko v poriadku.

madamzel123
20. jan 2018

@vali777 bola si tehu?

madamzel123
20. jan 2018

@lucinka122445 ako si prosím ta dopadla?

lucinka122445
20. jan 2018

@madamzel123 nie som tehotná len hormóny.. 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre