Aké sú bolesti pŕs v tehotenstve?

milaada
18. sep 2012

Maminy,ktore ste mali na zacia.tehu bolesti prs ake to bolo?boleli vas len bradavky alebo cele prsia?Druhy den ma bolia ale neskutocne do mrchy este daleko test neukazuje ani len ducha....ale tie prsia mi nejdu do hlavy....

radkapp
17. apr 2015

Ahojte 🙂 ja mam taky isty broblem MS mi meska 7dni a robila som si test a bol negativny.A do dneska ma bolelo bruho ako pri MS a prsia ma tiez bolia hlavne bradavky.Myslite ze som tehotna?Ja uz nepametam ako to bolo ked som cakala Davidka.Dakujem 🙂

laurinka239
17. máj 2015

ahojte baby 🙂 som len 9dpo ale strasne ma bolia prisa ze sa ich ani dotknut nemozem :/ myslite ze by to mohlo byt to vytuzene? :3

quenti
20. júl 2015

Ahojte.Do menštruacie mám ešte ďaleko cca 12 dní neskutočne ma bolia prsia,hlavne rano po zobudení.Pri poslednom nákupe som si skušala klasiku 75/B a na počudovanie malá.Tak som kupila C.Nie je to dajako skoro na príznaky?Stale by som spala a nemôžem tvrdiť,že by mi bolo zle,ale mávam posledné dni čudný pocit akoby mi bolo nevoľno.I keđ sa snažíme takmer dva roky roky neprípušťam si to,aby som nebola sklamaná.

zuzka12323
22. aug 2015

Ahoj babulki mozem sa pridat ket mala prist ms tak 2 tiždne dopredu ma boleli prsia ave velmi aj take taske som ich mala aj tlaki a le teras dačo ta bolest ustupla neviete preco lebo snazime sa s manzelom o babo je to priznak tehotestva 😒

zuzka12323
22. aug 2015

Boliam ma aj teras ale ne tak ako o ms len troska e pretim som mala velke bolesti 2 tiždne pretim

ikapatkova99
7. sep 2015

Ahojte vyete mi poradit pred asi týždňom mi strasne začalo. Chutiť. Jest miesala som masne zo sladkim. A tak a asi 3 dni dozadu ma strasne boli prsia. Hlavne ked sa ich dotknem a zacali sa mi zvacovat a su take ťažksie. Neviem. Co to znamena 🙂 poradte mi co to moze byt aj brucho sa mi trochu zvacuje

milota164
28. okt 2015

mna bolievali prsia od zaciatku.Ale najviac pred koncom ked sa zvacsili. Aj sa mi porobili strie, natierala som Bepanthenom proti striam a pomohol ich zmiernit. velmi fajn kremik🙂

loliqa
29. okt 2015

Ahojte 🙂 chcela by som sa opýtať .. s bradaviek mi ide vodicka ked ich trosku stlacim .. myslite ze som tehotná ,??? A mám ich trosku citlive .. dakujem 🙂

gabriela1991
23. nov 2015

Ahojte som v 3 tt a strasne ma bolia btadavky az palia je to normalne dakujem

ikapatkova99
25. dec 2015

ahoj damy ako sa tu mate možte my odpovedat na otazku uz skoro 2 mesice nemam menzes a neviem co sa semnu deje ze zaciaqtku my bolo zle a teraz somn furt hladna
a strasne my oppuchli prsia a menzes som nemala nechapem tomu ale test my neukazal ze som tehotna a strasne som furt hladna porad mi ak si bola tehotna

jana_eyre
25. dec 2015

@ikapatkova99 tak ked nemas dva mesiace menstruaciu a test je negativny, tak treba ist k doktorovi..

ikapatkova99
25. dec 2015

@jana_eyre vsak chcem ist

maja367
3. jan 2016

baby bolia ma prsia uz asi tyzden o 3 dni mam dostat... ale dnes to bolo doslova az take pichanie v bradavke dost bolestive .. este ma tak nikdy nebolelo .. minuly mesiac som mala M len 2 dni 😒

pata89
11. jan 2016

Ahojte baby, som v 7 tt a prestali ma boliet prsia. Su iba citlive na dotyk. Doteraz ma hrozne boleli. Viete mi poradit, ze ci je to normalne alebo sa deje nieco zle a zajst radsej ku gynekologicke. Je to moje prve tehotenstvo, tak sa bojim.

ikapatkova99
11. jan 2016

@pata89 aj ja som mala take a gynekologicke by si mala ist a moze byt ze si tehotna menzes si mala uz

schelly2910
19. jan 2016

ahojte, chcela by som sa poradit... uz niekolko dni sa mi zda, ze mam vystupene bradavky, su citlive a bolia ma... MS by som mala dostat zajtra, nikdy ma vsak tak dlho a tak intenzivne bradavky neboleli... myslite, ze to moze byt priznak tehu? test som si este nerobila... Dakujem

ivusik963
8. feb 2016

caute,ma niektora z vas skusenosti s tym,ze ma bolia prsia ut asi try dyzdne,to znamena od minuleho mesiaca pred mrchov,aj po jej skonceni,za dva dni mam dostat mrchu.

babatko2016
4. mar 2016

@radkapp mam presne to iste co ty iba ze ja meskam uz 10 dni a dneska zacali boliet prsia a co si tehotna ?

risbia
9. mar 2016

Ahojte chcem sa Vás opýtať strašne ma bolia prsia zvykli aj pred mrchou ale teraz je to iná bolesť hrozná páliva mala ste niektorá takú palivo bolesť? Mesiačiky mám dostať o týždeň. Ďakujem za odpoveď.

mimi410
20. apr 2016

Ahojte babenky, dúfam, že je táto téma ešte stále živá...ja cca 8 dní pozorujem zväčšené prsia, sú bolestivé najmä ked sa zohnem a nemám podprsenku a mám stále vystúpené zväčšené bradavky. Priateľ si to všimol ako prvý, hned mi vraví, že mám väčšie prsia či nie som tehotná, ešte sme počkali či to náhodou nie je pms alebo niečo a robili sme si test...ale vyšiel negatívny...ms mám dostať až o 6 dní...obaja sme s toho na nervy, veľmi by sme už chceli aby to vyšlo snažíme sa pol roka...viete niekto poradiť prípadne mali ste niektorá podobné príznaky?? a prečo mi potom neukázal test aspoň ducha? tie prsia mi nejdu do hlavy, nidky som pms nemávala, len návaly žravosti 😀 teraz je to skôr nechutenstvo, priateľ sa mi smeje že nič mi nieje dobré...za tých 6 dní sa asi zbláznim..

risbia
20. apr 2016

Rada by som ti napísala že si určite tehotná no ja som mala tiež hrozné bolesti v prsiach A nič my sa snažíme už 3 rok😞

mimi410
20. apr 2016

Aj si ich mala zväčšené?? strašne mi to nejde do hlavy tie prsia, už som prečítala všetky možné články, už pozorujem na sebe príznaky všemožné...dokonca som čítala, že môžeš v ranných štádiach tehu byť viac náchylná na prachladnutie...ešte aj prechladnutá som...dúfam, že takto o týždeň sa s vami podelím o dobrú správu...toto by bolo naše druhé, po 6 rokoch....

zuzana256
21. apr 2016

@loliqa ahoj aj mne ide vodicka z prs ked ich stlacim a nevien este ci som tehu vcera som bola na gynde a dr.nevidel nic ze nevie este urcit ci som

zuzana256
21. apr 2016

Nechuti mi vobec nic jest ale aspon nieco dam do seba,mineralku pijem som stale unavena mam bolesti hlavy je mi kazde rano tazko na zvracanie ale nezvraciam

janie7
21. apr 2016

Ahojte, poprosim Vas o info. Bolia ma uz asi stvrty den prsia, mam na nich navrete zily, bradavky ma bolia na dotyk tiez ale menej ako prsia a do mrsky mam este 7 dni. Vacsinou ma bolia tak 3 dni pred mrskou a vkuse by som spala. Mali ste taketo tehotenske priznaky? Mam ist totiz zaciatkom maja na hyfosy, ale tehotenstvo by samozrejme vsetko zachranilo. 😉

mimi410
22. apr 2016

Ahojte žienky, no mna prsia bolia cca 7 dní mám 4 dni do ms, je to celé záhada, lebo už som mala asi všetky príznaky teda okrem vynechanej ms, ranné nevoľnosti, napínanie z pachov....a včera začalo slabučké krvácanie, ktoré pretváva do dnes, občas je to taký menší prúdik krvi, neviem je možné aby som krvácala a napriek tomu bola v tom??

katulienkax
22. apr 2016

Pocas druhého tehu sa mi nic nezvacsilo ani nebolelo vobec nic ani pred pôrodom a žiaľ sa to prejavilo aj na mlieku v ľavom nic a vpravom malinko a nech mi nikto nehovorí ze všetky ženy majú mlieko. Dokonca v obchode ked som si chcela kupit podporu na kojenie Kukala na mna ako na blázna ze mam prísť až mesiac pred pôrodom a ja ze je to už iba pár dni pred tak som videla tie divne pohľady ze kde mam prsia na kojenie ☹

risbia
22. apr 2016

Ahoj mimi410 ja si myslím že áno a že tvoje príznaky sú jasné 😀

mimi410
22. apr 2016

@risbia mojko, ale to krvácanie mi neprestalo, ťahá sa to so mnou ešte aj dnes, bola som u gynči a tá mi povedala, že zatiaľ nevie nič určiť....že to mohlo byť aj tým, že mi prišla skôr ms ako mala ale nikdy pred tým mi nemeškala, mám počkať vraj ešte týždeň a skúsiť si urobiť test, lebo niektoré ženy vraj krvácajú hoci tehotné sú, ale ona tam zatiaľ nevidí žiadne abnormality prečo by som mala krvácať...ak tak o potrat sa nejedná....len toto čakanie je neskutočne hrozné 😖

risbia
22. apr 2016

mimi 410Ja ti verím. Musíš počkať.Budeme veriť a čakať spolu dobre?Aj ja čakám či sa nám podarilo .Bolí ma v podbtušku ale dnes som 14 deň cyklu tak to bude asi ovulka ale na druhej strane výtok na ovulka nevyzerá je taký čudný

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre