Ako funguje digitálny tehotenský test Clear blue?

janka1996
1. máj 2020

Prosim vas, ako to funguje s digitalnym tehu testom. Vcera som si ho robila a vysiel mi pozitivne a vypisal mi 1-2 tyzdne tehotenstva. Uplne to sedi lebo pred dvoma tyzdnami som mala ovu. A zajtra mam dostat menzes a neviem nakolko je dobre sa spoliehat na vysledok takeho digitalneho testu. Mate niektora skusenost?

veronika342
1. máj 2020

@janka1996 ak ti sedí týžden, tak je všetko v poriadku. Mne prvyraz nesedel a islo aj o biochemicke. Druhyraz mi uz tyzden sedel a tehotná aj som ☺️🍀

janka1996
autor
1. máj 2020

@veronika342 tak pockame na zajtra, ci nepride mrcha . Snazime sa uz dlhsie, takze sa nechcem tesit predcasne. Len som chcela zistit aku ma test spolahlivost. Ci tym ze je drahsi je aj spolahlivejsi. ☺️

veronika342
1. máj 2020

@janka1996 mne ukázal správne, tak za mňa je dobrý 🙂

krimhilda
2. máj 2020

@janka1996 aj mne ukazal spravne a pokial ti to sedi s cyklom, tak podla mna nie je velmi o com 🙂

nini1010
2. máj 2020

Mne ukazal spravne vzdy.Aj ked by to bolo nahodou biochemicke trhotenstvo,ako pise hore kocka,tak aj to je tehotenstvo,to test nerozlisuje.On pozera len na hladinu hormonov.Nemoze niekto povedat ze chybne ukazal pretoze to bolo biochemicke 🤦‍♀️ Takze podla mna su tieto testy najlepsie a najspolahlivejsie.Ak hovori ze si tehotna tak si.Kde je to umiestnene a v akom stave to ti povie uz iba gynekolog.

lula313
2. máj 2020

Mne vzdy ukazal dobre

veronika342
2. máj 2020

@nini1010 ja som to nemyslela tak, že ukázal chybne. Práveže na ňom je tá výhoda, že tehotenstvo ukáže, ale ak viem kedy bola ovulácia a týždeň nesedí, tak môže byť v niečom problém, ale nie v teste. To píšu aj v návode. A keďže som mala túto skúsenosť, tak som na to chcela upozorniť, že treba sledovať aj týždeň, ktorý ukazuje či sedí.

janka1996
autor
3. máj 2020

@nini1010
@lula313
@veronika342
Mrcha neprisla, mam len maly hnedasty vytok vzdy ked sa utriem po malej potrebe. Prsia ma bolia ako sialene, som nonstop unavena....priznaky sedia. Test zopakujem o par dni a uvidime.

nini1010
3. máj 2020

@janka1996 normalne si dnes/zajtra sprav obyc.palickovy a na 100 pro tam budu 2 ciarky.

matulka82
5. máj 2020

ahojte zienky, prosim vas , robila som si dnes digi tehu test ,vyslo 2-3 , som 36 dc. Bola som aj na gynde , ale dr. povedal, ze tam nic nevidi , vobec nic, len sliznica je vyssia. Ovulku som mohla mat 14-16 dc ? Mam prist o cca10dni. pred dvoma rokmi som mala MA, a tiez uz aj vek,preto sa viac bojim, mali ste niektora prosim vas takyto test a nic na sone?

veronika342
5. máj 2020

@matulka82 ja som tak mala. Za tyzden uz bol pekny gestačny, aj plod 🙂 vsetko je ok 🥰

ivuska147
24. máj 2020

@janka1996 ako si dopadla?

ivuska147
24. máj 2020

@janka1996 ja som testovala prvý deň očakávanej menštruácie a vyšlo mi 3+. Mala som aj tyčinkové a na všetkých som mala kolajnice. Za mňa spolahlivý test po ktorom siahnem určite aj nabudúce.

janka1996
autor
24. máj 2020

@ivuska147 ahooj. Ono to uplne sedelo, ze som aj bola tak v 2. tyzdni vtedy. Momentalne uz som 7. tt. Srdiečko udiera, všetko vyzerá dobre. 2.6 mám ďalšiu kontrolu ☺️

ivuska147
24. máj 2020

@janka1996 jeej tak super gratulujem🥰

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre