Ako mám brať Duphaston, keď chcem otehotnieť?

dius12
17. sep 2014

Ahojte. Chcem poradit lebo uz tomu nechapem. Berem duphaston od 16-25 dc..cyklus som predtym mavala 35 dni. Pocula som ze zvykne zastavit ovulaciu..mavala som ovu na cca 23 dc pri 35 dnovom cykle.. ako by sa mal brat duphaston ak chcem otehotniet?

aduskatt
17. sep 2014

až po ovulácii by sa mal začať brať..

pribinak
17. sep 2014

Toto nieries na konovi, ale ak si celkom dobre neporozumela predpisu , volaj mudr, aby si si nerozhadzala organizmus, my tu nepozname tvoj zdrav.stav, ine baby ho mozu brat podla uplne inej schemy

bahira1962012
17. sep 2014

za gynekologom utekaj 😲

lucinkab
17. sep 2014

no skus si dat spravit folikulometriu u gynciara a potom ries duphaston!! inak si nadobaris problemy

lulu369
17. sep 2014

Ahoj, pokiaľ viem, tak duphaston je na predpis...A ak sa nemýlim, tak ti musel predpísať gynekológ a aj určiť ako ho máš brať...Nov každom prípade toto nie je problém, ktorý vyriešiš na konikovi, ale choď k svojmu gynekológovi a rieš to s ním, inak si môžeš narobiť samé problémy....

moo
17. sep 2014

ak chceš niečo tak výživové doplnky pre snažiliky napr, GS mimistar.máš v nom pridanú látku na správne dozrievanie vajíčok ale lieky to treba íst na gindu, to nieje sranda a môže ta riadne rozhádzať

katkaolejka
17. sep 2014

ahoj, aj ja beriem na ustalenie cyklu Mimistar už druhý mesiac a zatiaľ to funguje 🙂 Tiež sa snažíme o bábo a odporučila mi ho gynekologička, vraj má super zloženie pre snažilky. Tak dúfam, že čoskoro budú dve čiarky na teste a všetko bude v pohode 😀

zuzigo
18. sep 2014

ahojte, mne moja doktorka povedala že najlepšie na otehotnenie a na upravenie MS je INOFOLIC.Z vlastnej skúsenosti môžem len doporučiť, 5 mesiacov nič a 1 mesiac užívania Inofolicu a na ďalší mesiac // čiarky 🙂)).

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre